dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

410 000 zł110 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej miejscowości 16 km od Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 110 m2, w cenie 410 000 zł. Działka powierzchnia 0,0521.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł196,40 m² 8 655,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Barlinku - ul. Widok | Bezpośrednio przy lesie Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:725 m²

W zacisznej alejce z widokiem na jezioro ogromny potencjał! Dom z historią To miejsce, w którym od lat pachniało ciastem jabłkowym z własnego sadu i dojrzewającymi winogronami,.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł64 m² 4 531,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż skrajny szeregowiec położony w Dąbiu - gmina Płoty Dom o powierzchni całkowitej: 64 m2 składa się z : Salonu połączonego z kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł140 m² 19 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Świnoujściu 140 m , rok budowy 2019. Zapraszam do zakupu nowoczesnego, elegancko wykończonego domu jednorodzinnego o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 90 m , położone w domu w zabudowie bliźniaczej, z przynależną działką o powierzchni 500 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł35 m² 34 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:995 m²

Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w miejscowości Stary Kostrzynek, w bezpośrednim sąsiedztwie granicy polsko-niemieckiej. Lokalizacja łączy spokój i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł175 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wolno stojący dom z dużym potencjałem w powiecie kamieńskim, tylko kilkanaście kilometrów do morza. Budynek mieszkalny został wybudowany w 2007 roku, metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł94 m² 27 659,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości nad morzem w malowniczym Pobierowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. "kostka", położony na działce o powierzchni 477 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł197,61 m² 3 643,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Pniewo, zlokalizowany na działce o pow. 1600 m2. Budynek o powierzchni 197,61 m2, z dwoma niezależnymi wejściami ( idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 560 zł160 m² 6 872,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wykonany w technologii szkieletowej znajdujący się w dzielnicy Płonia. Dom posadowiony jest na działce 1280 m2 i zajmuje powierzchnię całkowitą ok. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom przy samej plaży nad jeziorem Ińsko | 130 m | Idealny pod gastronomię i wynajem. Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku handlowo usługowego o powierzchni 130 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 900 zł197,30 m² 7 348,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 325 m²

Parterowy dom otulony lasem z dużą działką i widokowym tarasem - Pniewo k. Gryfina Na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą wyłącznością. Na sprzedaż inwestycja deweloperska zlokalizowana w prawobrzeżnej części Szczecina - Kijewie - składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł331,30 m² 3 920,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż: przestronny dom na Pojezierzu Drawskim, w sercu Natury 2000 - Linowno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - dużego, komfortowego domu położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Może chciałbyś zbudować swój własny pomost nad jeziorem? Może cisza i spokój to to o czym marzysz? Dom na działce o powierzchni 2469m2 z dużym tarasem w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł145 m² 14 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:557 m²

Dom (formalnie dwa domy sprzedawane łącznie - stanowiące jednak oddzielne nieruchomości) w zabudowie bliźniaczej 500m od plaży w Trzęsaczu. Trzęsacz to urokliwa nadmorska miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł334 m² 5 386,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Ofertą sprzedaży jest słoneczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 334 m2 położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Dziwnówka. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł219 m² 9 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Wyjątkowy dom W atrakcyjnej lokalizacji, blisko kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż gustowny i komfortowy dom jednorodzinny, położony w cichej, przyjaznej części Kołobrzegu, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Opis Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany w wyjątkowym miejscu w Trzebieży, na zagospodarowanej działce. Pierwsza linia zabudowy od wody, ok 10m od granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł91,46 m² 6 635,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Zieleniewie. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 500m2 na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł166,10 m² 5 960,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 905 m²

Parterowy dom z dużą działką i garażem dwustanowiskowym Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni 166,10 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł290,09 m² 8 100,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Zanurz się w świecie elegancji i natury w samym Goleniowie. Ta wyjątkowa willa położona w Goleniowie przy ulicy Ogrodowej to doskonała propozycja dla osób, ceniacych sobie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:962 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Ziemomyśl, gmina Dolice, zachodniopomorskie. Dół domu to przestronna kuchnia z aneksem , duży pokój , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120,70 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Osieki! Dom nad jeziorem- osieki koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy! Prezentujemy dostępny wyłącznie W naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Duży dom 4 km od morza, 12 pokoi. Stylowy dom z 1987 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1 341 mkw. o kształcie zbliżonym do prostokąta, długość boków 20 m i 60 m.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł90 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom z duszą na dużej działce Wierzbica, 90 m | 33 ary | 240 000 zł Jeśli marzysz o miejscu z historią, które możesz urządzić po swojemu ten dom w Wierzbicy czeka właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł393 m² 1 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:466 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony w pięknym, zabytkowym Trzebiatowie, zaledwie 9km od morza. Dom podzielony jest na trzy oddzielne, niezależne od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł99,50 m² 8 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Zapraszamy Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego na os. Helenów, gm. Goleniów. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (w trakcie wykańczania), wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w zabudowie grupowej położony w Kamieniu Pomorskim - pełne wyposażenie w cenie - standard top. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 6o3.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom wolnostojący położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 539 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mechowo, oddalonej zaledwie 6 km od Pyrzyc. W skład oferty wchodzi w pełni wyposażony warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł222,75 m² 5 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:736 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący z użytkowym poddaszem. Powierzchnia całkowita domu 222.75 m , użytkowa 171.34 m , działka 736 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Blue Real Estate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cenionej i spokojnej części Mierzyna. Oferujemy komfortowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł174 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 038 m²

Wyłącznie u Nas! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 6038 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym (pow. zab. 174 m2) oraz dwoma budynkami gospodarczymi o pow. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 420 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Psie Głowy, gm. Czaplinek, woj. zachodniopomorskie. Psie Głowy jest to mała urokliwa wieś położona na uboczu, w otoczeniu lasów i jezior. Do.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł126,61 m² 6 634,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

- rezerwacja - Oferujemy Państwu nowoczesny dom znajdujący się w miejscowości Białuń oddalonej 5 km od Goleniowa. Nieruchomość znajduje się na działce własnościowej 509 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł270 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dzień dobry Na sprzedaż bardzo komfortowy przemyślany przez architektów dom rodzinny na dużej działce wybudowany w 2025 roku. Nieruchomość o powierzchni 270 m2 z dwustanowiskowym.