dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Niezabudowana działka gruntu o pow. 1500m2, położona w miejscowości Stary Borek w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiej miejscowości Grzybowo. Dojazd od Grzybowo drogą asfaltową ul.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 262 m² 376,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***przedmiotem sprzedaży jest działka leśna z mpzp położona w Dziwnowie***. ***spokojna okolica, dla osób ceniących ciszę*** informacje podstawowe: powierzchnia: 1262m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3007m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 kolejne o podobnym obszarze. W kompleksie są już działki, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane z dostępem do wód rzeki Dziwnej okalających wyspę Chrząszczewską. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł578 m² 164,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z warunkami zabudowy, uzbrojona, położona w Czarnocinie obok Stepnicy, w przepięknej okolicy nad Zalewem Szczecińskim, 300 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż kompleks działek położonych w spokojnej części Nowogardu. Na działkę przed podziałem zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Cena 115 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego zakątka nad morzem? Oferujemy działki wypoczynkowe położone w wyjątkowej lokalizacji - zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży w Grzybowie, na granicy rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja , działki w atrakcyjnej cenie! Działki na sprzedaż w doskonałej lokalizacji idealne pod dom jednorodzinny, rekreację lub inwestycję kapitału. Przedstawiamy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

128 370 zł1 167 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1167 m2, położoną w miejscowości Manowo, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na dzierżawę długoterminową działka w idealnej lokalizacji położona w samym centrum Gościna przy drodze głównej tuż przy najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu. Działka o numerze 984.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł753 m² 1 193,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka położona w pierwszej linii zabudowy w Unieściu części miasta Mielna. Działka oznaczona w Studium jako bp (zurbanizowane tereny niezabudowane lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydanymi warunkami zabudowy położona w Krępsku, gmina Goleniów, przy ul. Kościelnej. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona o 7,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zespół działek nad jeziorem Bukowo w pobliżu miejscowości Gleźnowo w gminie Darłowo o powierzchni 4,2567 ha (42.567 m2). Do morza w miejscowości turystycznej Dąbki około 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 8 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 2346 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu działkę o ogromnym potencjalne logistycznym jak i lokalizacyjnym. Działka o powierzchni 3 ha, aktualnie widnieje jako grunt rolny. Natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

6 193 000 zł56 300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu inwestycyjnego, stanowiącego atrakcyjny kompleks 72 działek o łącznej powierzchni 5,63 ha. L O K A L I Z A C J.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 100 m² 57,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m2 w Czerninie położoną jedynie 10 km od Kołobrzegu! Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod Kołobrzegiem. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł793 m² 490,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wołczkowo - działka blisko komunikacji I dobrej infrastruktury Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka 796 m2 - 389 000 zł. Kształt prostokątny, teren płaski, niezadrzewiony. Teren nie został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana położoną w miejscowości Trzebieradz o powierzchni 1173m2. Nieruchomość z szybkim dojazdem do Pobierowa. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad morzem, korzęcin gmina Wolin. Działka o pow. 1 ha pięknie położona w małej miejscowości, bezpośrednio nad rzeką Dziwna łączącą wody Zalewu Szczecińskiego z Morzem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 566 m² 311,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność do zaoferowania Państwu działkę budowlaną (2566m2) w świetnej lokalizacji, położonej na pograniczu Dobrej i Buku. Działka jest świetnie skomunikowana dojazd zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę w najbliższym czasie? Szukasz działki gotowej do zabudowy? Dla siebie lub inwestycyjnie? A może łącząc obydwa cele? To jest oferta dla Ciebie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

52 800 zł871 m² 60,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dołgie - działki blisko jeziora, idealne na rekreację I wypoczynek, ok. 17 km od szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Istnieje możliwość kupna działek na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy ( budowa domu mieszkalnego). Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie wsi Lubogoszcz ok. 24 km od Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 024 m² 117,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie 4 świetnie zlokalizowane działki w miejscowości Jabłonowo, tuż przy Gryficach (2 km). Działki o powierzchniach: nr 1 - 1024 m2 - cena: 150 000 zł (dostępna); nr 2 - 1023 m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 110 zł1 001 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1001 m2 do 1188 m2 (cena 110 zł/m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, darłowo, ul. Wiejska, 349.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 2, która powstanie w wyniku podziału geodezyjnego działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie ponosi wyłącznie strona sprzedająca Szukasz miejsca pod dom w otoczeniu natury? Ta działka to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 096 m² 61,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3019 m2 przy asfaltowej drodze - Parnowo, gm. Biesiekierz (10 km od morza) Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze 84/7, położona w miejscowości Parnowo, gmina Biesiekierz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł7 894 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę roln-budowlaną o pow. 7894m2 położoną w odległości ok.20km od centrum Szczecina. Działka leży we wsi Czarna Łąka nad jeziorem Dąbie. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł8 700 m² 80,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolną w Brojcach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 8700 m2, w kształcie długiego prostokąta z bardzo dobrym dojazdem do działki od ulicy Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Stargardzie: - 10/3 o powierzchni 2914 m2 Działka objęta jest planem miejscowym, który przewiduje na niej zabudowę zagrodową. najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 358 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna zabudowana 2 budynkami gospodarczymi położona na skraju wsi Grabin, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Idealne miejsce na działalność rolniczą lub zrobienie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja W grzybowie - działka 75 m od morza. Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie. Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł5 600 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5600 m2, położoną w miejscowości Płocie, gmina Złocieniec, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 970 m² 248,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka w Wisełce, położona nieopodal drogi wojewódzkiej nr 102 (świnoujście - Kołobrzeg). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz pensjonatowa. W studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł1 408 m² 480,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - była ubojnia świń, łozienice Na sprzedaż nieruchomość po byłej ubojni świń, położona w miejscowości Łozienice, na końcu wioski, w spokojnej i zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł17 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki przeznaczone w planie zagospodarowania pod usługi oraz przemysł w miejscowości Będgoszcz. Najważniejsze założenia planu: a) wskaźnik intensywności zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 958 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1958m2 z przeznaczeniem pod dom! mpzp, ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1958m2, zlokalizowana na nowopowstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1209 m2 położona w Kołbaskowie. Dla terenu został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, wg którego przewidziana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.