dowolna

Działki zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 542 ogłoszenia

46 000 zł3 080 m² 14,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zespół dziesięciu działek rolnych o powierzchniach od 3000 m2 do 4600 m2 położony przy pierwszych działkach budowlanych małej wsi, oddalonej od Kamienia Pomorskiego o 8 km, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem. Powierzchnia 1096 mkw., wymiary 24 x 47 m w odległości 1,4 km od morza. Działka położona jest na terenie posiadającym aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 208 m² 166,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7 208 m , położonej w niezwykle malowniczym i unikatowym miejscu - na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł64 600 m² 38,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prywatne jezioro + 6,48 ha | potencjał agroturystyczny | okunie / barlinek Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem i takie, które kupuje się sercem bo drugi raz się nie pojawią. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ponad 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Mielenko Gryfińskie, zaledwie 9 km od Gryfina i 40 km od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

647 700 zł76 200 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność sprzedaży działki w miejscowości Kołowo. Nieruchomość ma 7,62ha (76200m2) a na jej powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 009 m² 78,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę tuż przy lesie z dobrym dojazdem Nieruchomość w miejscowości Łąka, 12 km od Wolina i ca. 12 km od Stepnicy Nieruchomość położona blisko lasu, dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 909 m2. 150 m od jeziora Siecino. Media: wszystkie media przy działce za wyjątkiem gazu. Jest woda, energia elektryczna, kanalizacja. Działka pusta, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 748m2 w Wisławiu. Jest to niewielka i spokojna wieś oddalona zaledwie 1,5 km od Maszewa. Działka położona niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie większa działka (zabudowana), położona w Miejscowości Mokrzyca Wielka między Wolinem, międzyzdrojami a Wisełką. Powierzchnia oferowanej nieruchomości to: 4851 m2 / 52 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunt rolny w miejscowości Włodarka. Nieruchomości o powierzchni 1530 m2 jest w kształcie prostokąta w niedalekiej odległości od istniejącej już zabudowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod blisko jeziora w Myśliborzu idealne miejsce na wypoczynek! Marzysz o własnym zielonym zakątku, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z nieukrywaną radością mam możliwość zaproponowania pięknie położonych działek nad morzem. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania! Co przy obecnych zawirowaniach związanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 98.500,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 8 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 528 m² 65,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga nowa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 15,29a w malowniczej wsi Krajnik gmina Gryfino. Obecnie powstało tam osiedle domków jednorodzinnych. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w zwartym kompleksie o powierzchniach od 1250m2 o łącznym areale jeszcze około 4ha objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 054 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 100 zł1 767 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1767 m2, położona jest w miejscowości Kliniska Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana trzema drewnianymi domkami położona nad Jeziorem Koprowo w pobliżu Pola Golfowego i z dogodnym dojazdem do Międzyzdrojów. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 097 m² 134,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek przy ulicy Kościuszki w Nowogardzie, teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojąca lub bliźniaczą, w trakcie uzbrajania w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł29 200 m² 4,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży grunt rolny o powierzchni 2,92 ha. Nieruchomość rolna w kształcie zbliżonym do prostokąta. Zgodnie z wypisem z rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 088 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Stepnicznce. Miejscowość łączy się ze Stepnicą, niewielkim miasteczkiem turystycznym położonym nad Zalewem Szczecińskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł16 516 m² 39,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni1,65ha- nowogard obręb Olchowo informacje podstawowe: powierzchnia: 16 516 m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa Wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł6 241 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6240 m , położona w urokliwej miejscowości Stolec, gmina Dobra. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł11 800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 11 800 m 2 znajdującą się w Gryficach, 20 minut piechotą od centrum Gryfic. Wszystkie media przy działce. Oferta ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

165 220 zł3 004 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3004 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 081 m² 94,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3081 m2, 5 min drogi nad morze, tylko u nas! Spadek ceny aż o 50 tys zł! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę nr 17/14 położoną w cichej i spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 775m2, w odległości ok. 500m od jez. Miedwie. Teren płaski. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, z wydanym pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł78 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

2 działki rolne o powierzchniach 3,64ha i 4,16ha w wsi Łabędzie gm. Drawsko Pomorskie. Działki nie graniczą ze sobą ale są w pobliżu. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 069 m² 260,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pięknie położoną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, w kameralnej lokalizacji, na uboczu w Grzepnicy., gmina Dobra. Powierzchnia 3069 m2. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Angel Estate działka pod stację paliw Z gastronomią przy węźle s3/s10 przybiernów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,55 ha, położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

201 000 zł3 000 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest projektowana do wydzielenia działka o pow. 3000 m2 położona w Żółwiej Błoci. Nieruchomość położona bezpośrednim sasiedztwie lasu, idealnie nadająca się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki budowlane w miejscowości Naćmierz, gmina Postomino. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i luźnej zabudowy mieszkalnej. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 508 m² 275,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie - takich już nie ma na rynku! Ekskluzywna nieruchomość - doskonała inwestycja i lokata zgromadzonego kapitału. Działka budowlana Z dostępem do jeziora dołgie - ok. 65.

Szczegóły ogłoszenia

4 215 600 zł3 001 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunt inwestycyjny powierzchni 7026 m2 położony w miejscowości nadmorskiej jaką jest Rewal. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

150 400 zł3 008 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3008 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

99 100 zł583 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona zaledwie 100 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora. Nieruchomość znajduje się w terenie zabudowanym, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 170 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana uzbrojona, zlokalizowana na przedmieściach miasta Goleniów. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną swobodę w projektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł5 309 m² 376,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na cele usługowe, produkcyjne i składowo-magazynowe; częściowo ogrodzona. Usytuowana w głębi obszaru pomiędzy ulicami Tama Pomorzańska, koksową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane na osiedlu Chopina. Działka o powierzchni 821 m kw w kształcie zbliżonym do kwadratu z widokiem na zalew kamieński. Działka posiada.