dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 334 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,50 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z chodnika. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

69,32 zł/m²29,50 m² 2 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²74 m² 3 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa (74 m2) na którą składają się dwa pokój, zlokalizowana na 1 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokoje biurowe po.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²41 m² 3 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 41 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł83 m² 12 048,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia lokalu to 83 m2. Lokal obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł570 m² 4 771,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

O nieruchomości. Funkcjonująca, dochodowa, nieruchomość zlokalizowana w nadmorskim kurorcie Pobierowo, 7 minut do morza i pięknej plaży. Co ważne, od wielu lat gośćmi są tutaj co roku.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²820 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo-biurowy. Obiekt powstaje z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje bardzo dobrą izolację i niskie koszty eksploatacji. Powierzchnia całkowita: 820.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

- oferta wynajmu komfortowego lokalu użytkowego położonego na pograniczu centrum I starego miasta - okolice ul. Wyszyńskiego / Niepodległości oferta na wyłączność - Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł426,96 m² 7 003 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Na sprzedaż: funkcjonująca Hala Targowa w Lubieszynie Wysokie Dochody i Doskonała Lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali targowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,58 m² 11 598,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja: idealne miejsce w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł55,40 m² 1 606,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - Nowa Dąbrowa, 15 minut od Stargardu Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55,40 m2, położony w miejscowości Nowa Dąbrowa, zaledwie 15 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²609 m² 28 623 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o powierzchni ok. 609m2 m2 położone przy Odrze Biura znajdują się na 2 piętrze budynku biurowego (całe piętro). Wokół obiektu znaleźć możemy.

Szczegóły ogłoszenia

12,12 zł/m²99 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 99 m2 Lokal wymaga remontu. Na czas adaptacji możliwa obniżka czynszu. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł80 m² 2 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - ul. Szczecińska, centrum Stargardu Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy w samym sercu Stargardu, przy ul. Szczecińskiej. Nieruchomość do niedawna pełniła funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40,50 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 40,5m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 1 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 365m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 4 piętrze (piętro na wyłączność), w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem. - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta najlepsze miejsce! - możliwość łatwej budowy powierzchni typu "open space - nowoczesna winda, pełna klimatyzacja, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z działającą od 7 lat okręgową stacją kontroli i myjnią pojazdów ciężarowych i osobowych o łącznej powierzchni 1,44 ha. Hala wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Stargardzie - ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 168 m2 umiejscowiony w kondygnacji -1.

Szczegóły ogłoszenia

24,97 zł/m²14,50 m² 362 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro / lokal usługowy do wynajęcia - ul. Racławicka, koszalin Oferujemy funkcjonalne pomieszczenie biurowe / usługowe / magazynowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Koszalina, blisko jednej.

Szczegóły ogłoszenia

107,14 zł/m²28 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy Państwu na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 25 m 2 , usytuowany w kamienicy na parterze w samym centrum Gryfic. Nieruchomość składa się z: sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

42,31 zł/m²13 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu boks do wynajęcia w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 13 m2 usytuowana jest w centrum miasta. Koszt wynajęcia 550 zł brutto. W cenie zawarte są wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

27,39 zł/m²23 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 23,39 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł99,97 m² 2 990,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal niemieszkalny na poziome -1. Super lokalizacja przy Kaskadzie. Lokal ma status pełnej własności z kw, powierzchnia całkowita: 99,7m2. Lokal składa się z 6 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²84 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa. Na powierzchnię 84m2 składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

793 480 zł198,37 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 198 m2 - 5. piętro w prestiżowej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej 8 w Koszalinie Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dużego, przestronnego lokalu biurowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 4 ,00 m2 w przy elewacji na zewnątrz budynku budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

38,69 zł/m²168 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

DO wynajęcia atrakcyjny lokal położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Stargardzie - ul. Wyszyńskiego. Lokal o powierzchni 168 m2 umiejscowiony w kondygnacji -1.

Szczegóły ogłoszenia

87,80 zł/m²10,25 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe w lokalu usługowym, w budynku przy ul. Niemcewicza w Szczecinie. Lokal usytuowany jest na parterze budynku, dostęp do lokalu jest kodowany, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w Centrum. Dostępne powierzchnie: oferta obejmuje dwie niezależne kondygnacje budynku: parter 240 m (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek komercyjny o powierzchni około 2000 m, zlokalizowany w centrum Stargardu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2300 m. Obiekt o zwartej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne z widokiem na morze - Międzyzdroje! ceny netto od 376 164 zł Apartamenty inwestycyjne z vat 23% Możliwe wykończenie pod klucz w cenie 2 500 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²170 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, klimatyzacja, II piętro, wysoki standard, winda, nowy budynek. Lokal na Niebuszewie, w nowym budynku z windą, na 2 piętrze. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cała kamienica w Centrum Sianowa. 400 m2, 5 mieszkań. tylko 650 000 zł. Przedwojenna, dwupiętrowa kamienica z 1910 roku, z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal użytkowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy. Położony w Szczecinie przy ul. Stołczyńskiej 171 U Posiada bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

18,06 zł/m²371 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 370 m2 w Stargardzie przy ul. Dworcowej 2. Lokal w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyobraź sobie twój zespół pracuje w przestrzeni, z której widać kołyszące się na jeziorze Dąbie jachty, a poranny brainstorming odbywa się przy panoramie zielonych brzegów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem | 51,37 m | parter | centrum Gryfina Nieruchomość położona w Gryfinie na ul. Energetyków, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz punktów usługowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł258 m² 7 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowa Niższa cena! Na sprzedaż: wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Centrum Polic Hotel, restauracja, sala Konferencyjna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej.