dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Choszczno, ul. Lipcowa - Lokal niemieszkalny. Lokalizacja: choszczno, ul. Lipcowa 4 (gm. Choszczno, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 448 000 zł200 m² 12 240 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta sprzedaży wyjątkowego lokalu W odrestaurowanym pałacu - szczecin Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Na sprzedaż unikatowy lokal o prestiżowym charakterze , położony.

Szczegóły ogłoszenia

69,05 zł/m²21 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal na wynajem. Jedyne takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Fitness Clubu z basenem (w pobliżu Park Kasprowicza, jasne Błonia i Urząd Miasta). W lokalu można prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²55 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie typu open space w budynku biurowym o powierzchni 55 m2. Lokal idealnie nadaje się na działalność typowo biurową ze względu na lokalizację budynku. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 9 m2 aż do 96 m2 - z możliwością łączenia pomieszczeń oraz wynajęcia całego piętra zgodnie z potrzebami.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł14,38 m² 6 119,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

59,33 zł/m²150 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na wynajem prezentujemy lokal z przeznaczeniem biurowym o powierzchni 150 m2. Dodatkowe powierzchnie to toaleta oraz pomieszczenie socjalne. Aktualnie w lokalu są 2 pomieszczenia, część.

Szczegóły ogłoszenia

61,96 zł/m²104,90 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Choszczno, ul Wolności, do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 104,90 m2, czynsz 6500,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

? ogłoszenie - najtańsze lokale W koszalinie! Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w atrakcyjnej cenie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! ? Lokalizacja Oferujemy najtańsze lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł10 123 m² 113,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes z ekologicznym , bardzo wydajnym ujęciem wody żródlanej. Pomorze Zachodnie, mirosławiec ( unikalne ujęcie wody żródlanej z głębokości 36 m ) Wysoka wydajność,.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²137 m² 5 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu biur w budynku biurowym klasy B, położonym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, niedaleko centrum Szczecina. Do dyspozycji Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²440 m² 17 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 440m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł56,10 m² 6 399,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56 m2, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji Goleniowa. centrum miasta powierzchnia 56 m2 atrakcyjna cena niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł171,81 m² 1 891,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony w samym sercu Mirosławca, w województwie zachodniopomorskim, przy ul. Plac Wolności jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal użytkowy 460 m2 - Koszalin, ul. Szczecińska | Świetna lokalizacja! Opis: oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 460 m2, położony w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu pod usługi / sklep / biuro lub inną działalność. Lokal znajduje się na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Grzymińskiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 277,00 m2 w budynku Dworca pkp w Silnowo. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł700 m² 1 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek w stanie surowym zamkniętym (rynek wtórny), budynek do dowolnej adaptacji. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bierzwnica, oddalonej 9 km od Świdwina, gm. Świdwin,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal inwestycyjny w sercu Szczecina Stare Miasto, widok na Odrę 65 m wynajęty Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum Szczecina. Powierzchnia lokalu wynosi 85m2, na którą składa się sala główna, łazienka z wc oraz oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem duże biuro składające się z dwóch pomieszczeń, znajdujące się na Starym Mieście w Szczecinie. Lokal o łącznej powierzchni 65 m2 składa się z: dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł79,84 m² 4 383,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Stargardu, idealny pod działalność usługową. Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 79,84 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż Tawerna Białe Żagle zlokalizowana w dzielnicy Warszów w Świnoujściu, przy ul. Barlickiego. To znane i rozpoznawalne miejsce, bardzo dobrze kojarzone przez lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

39,18 zł/m²97 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 97m2, na którą składa się: 6 wydzielonych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

46,26 zł/m²147 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, klimatyzacja, II piętro, winda, nowy budynek. Tylko u Nas! Lokal na wynajem na Niebuszewie, w nowym budynku z windą, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł163 m² 607,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronny lokal w niezwykle atrakcyjnej cenie, zlokalizowany w centrum Wałcza. Nieruchomość położona jest w piwnicy domu handlowego przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł29,11 m² 12 366,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 29,11 m2 położony na parterze w ścisłym Centrum przy jednej z głównych ulic miasta, ul. Jagiellońska. Lokal posiada duże witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 75m2. Lokal może pełnić funkcję zarówno gastronomiczną, biurową jak i z przeznaczeniem na gabinety lekarskie. Na parterze znajduje się sala sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 49,67 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Posiada duże okno wystawowe oraz dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²277 m² 8 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem. - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta najlepsze miejsce! - możliwość łatwej budowy powierzchni typu "open space - nowoczesna winda, pełna klimatyzacja, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł17 m² 4 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedaży Garaż murowany na osiedlu Zawadzkiego Klonowica , wyłącznie dla mieszkańców tego osiedla ze względu na umowę ze zbilk Konstrukcja wykonana z bloczków , przeznaczona do.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70 m² 11 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, w którym znajduje się pomieszczenie o powierzchni około 20 m2 z wejściem z zewnątrz budynku. Do lokalu można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²32,35 m² 1 294 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 32,35 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

57,78 zł/m²22,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,81 m² 1 148 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł100,30 m² 817,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni około 100m2 w miejscowości Żydowo. Bezczynszowy. Lokal przeznaczony do własnej aranżacji. Cena do negocjacji! Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Adres: ul. Wkrzańska 12, trzebież Powierzchnia użytkowa: 109,27 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. 183/1, o pow.0,0939 m2 Cena: 23 zł Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,50 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.