dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

1 260 000 zł89,10 m² 14 141,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy lokal użytkowy, położony na parterze nowoczesnego bloku z 2012 roku w Śwonujsciu. Opis nieruchomości: - lokal o łącznej powierzchni 89,10.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wysoki lokal z witryną, znajdujący się przy jednej z głównych ulic miasta, z wejściem z chodnika, po kilku schodkach. Stan bardzo dobry. Powierzchnia wynosi 18,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²185 m² 3 145 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia znajdują się na piętrze budynku. 183 metry jest podzielone na 3 przejściowe pomieszczenia, idealnie nadające się na magazyn lub lekką produkcję. Teren ogrodzony i dozorowany. Prosty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 292,75 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Świnoujścia przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²27,34 m² 1 832 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w centrum Stargardu | bez prowizji | od 8,54 m2 Stargard, ul. Pierwszej Brygady 35 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,34 m2, położony na parterze w zadbanym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem, który mieści się na parterze budynku w samym centrum Goleniowa, z osobnym wejściem wprost z chodnika, bez schodów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł128,81 m² 1 552,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w Sulechowie gm. Malechowo. Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 6. Na sprzedaż lokal usługowy, zlokalizowany na parterze budynku, od frontu. Idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł42 m² 10 952,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy bardzo ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia to 42,1 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł360 m² 2 494,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt handlowo - usługowy w Nowogardzie o powierzchni łącznej 360m2 na działce 712m2, na którą składają się pomieszczenia: 1) Piwnica /magazyn - 100,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 700 zł46,29 m² 11 788,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - parter, witryna, prestiżowa lokalizacja Nad Odrą Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 46,29 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 028,02 m² 3 015,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:własny parking

W ofercie prosperujący hotel o powierzchni użytkowej 593,76 m2 (powierzchnia całkowita 1028,02 m2) położony na działce o powierzchni 1198 m2 położony w samym centrum Łobza! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 84,00 m2 w Stargardzie przy ul. Dworcowej 2. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

302 000 zł54,96 m² 5 494,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 54,96 m2, znajdujący się w bloku mieszkalnym. Lokal jest dwupiętrowy, wymaga remontu, ale oferuje duży potencjał adaptacyjny. Posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

59,54 zł/m²100,78 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o pow. ok. 101 m2 usytuowany na parterze budynku w mocno uczęszczanej części Gumieniec. Cena 6000 zł Netto Lokal jest ustawny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²2 700 m² 105 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal utytułowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii ruchu w Szczecinie. Plac Rodła jest miejscem, gdzie komunikacja miejska zarówno autobusy jak i tramwaje mają swoje.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł800 m² 13 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:34

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta inwestycyjna! ośrodek wypoczynkowy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

47,06 zł/m²357 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo-biurowy. Obiekt powstaje z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje bardzo dobrą izolację i niskie koszty eksploatacji. Powierzchnia całkowita: 357.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal przy zejściu na plaże! Rewal ul.Klifowa Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wynajmu lokali w Rewalu usytuowana w topowej lokalizacji. Dysponujemy lokalami od 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł19 m² 2 894,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ma sprzedaż garaż murowany zlokalizowany na Starym Mieście blisko Centrum Gryfina. Powierzchnia garażu wynosi 19 m2, w garażu energia elektryczna. Polecamy *powyższe informacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, oferujemy państwu na wynajem hale o powierzchni ok 150 m2 w centrum miasta. Hala znajduje się na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej, dojazd od ulicy Łady, dubois. Teren zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia wysoki standard | Szczecin Gumieńce Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w reprezentacyjnej części budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu w którym do niedawna funkcjonowała siłownia. Powierzchnia całkowita wynosi około 500 m2 i jest ulokowana w kameralnym centrum handlowym w którym prosperują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia kameralne biuro W centrum szczecina | ul. Więckowskiego Szukasz funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni do pracy w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

38,64 zł/m²44 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Goleniowie. W budynku - biurowcu, prowadzona jest działalność biurowa oraz usługowa. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²96,20 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W kołobrzeskim porcie na wynajem! Mamy do zaoferowania duży i przestronny lokal usługowy o powierzchni 96 m2, znajdujący się w Kołobrzegu, przy ulicy Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo dobrze zlokalizowany lokal użytkowy w samym centrum Koszalina, na pierwszym piętrze w tzw, pasażu Millenium. Okna w lokalu wychodzą bezpośrednio na główna ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę sprzedaży miejsca postojowego w garażu podziemnym przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie! Spółdzielcze prawo własności Lokalizacja to ścisłe centrum miasta, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. ok. 60 m2, położony w Koszalinie przy ul. Olchowej. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w parterze przy głównej ulicy w Policach z dużymi witrynami. Lokal o powierzchni - 48 m2 - wejście od ulicy z miejscami postojowymi przy lokalu. Koszt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże okna +.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł880 m² 2 840,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu budynek handlowy położony w centrum Gryfic. Lokal o powierzchni 880 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 1485 m2 w użytkowaniu wieczystym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Kołobrzeg centrum na wynajem lokal użytkowy o pow. 21,5 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Zwycięzców. Lokal II kondygnacyjny Lokal użytkowy składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł675 m² 115,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: magazyn / Hala do remontu - Kołatnik Cena: 78 000 pln Oferujemy do sprzedaży magazyn o powierzchni 365 m , położony na działce 675 m , w miejscowości Kołatnik, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m, składający się z pomieszczenia biurowego, niewielkiego zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 600 zł84,52 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy typu" open space" o pow. 84,52m2 , zlokalizowany w centrum kołobrzeskiej starówki na parterze nowego, utrzymanego w kamienicznym stylu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży na parterze duży lokal handlowo- usługowy o powierzchni około 80 m2 w ścisłym centrum Stargardu przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego w budynku Centrum rondo Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,59 m² 12 800,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł13 948 m² 78,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Podana cena jest kwotą netto do której należy doliczyć podatek vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 029 zł98,19 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 98,19 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²124,43 m² 6 221 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale handlowo-usługowe w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.