dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 332 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem dwa lokale użytkowe o powierzchni 13 m2 każdy, zlokalizowane na parterze budynku przychodni przy ulicy Plac 650-lecia w Złocieńcu. Lokale są wyremontowane, nie wymagają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu przedstawia propozycję wynajęcia 2 miejsc parkingowych obok Dworca pkp w Kołobrzegu. Jedno miejsce ma powierzchnię 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal handlowo - usługowy położony w samym sercu Połczyna-Zdroju, przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni 81 m znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal usługowy o powierzchni 31,28 m2 położony na parterze budynku apartamentowo -usługowego w Szczecinie w okolicy ul. Ku Słońcu. Lokal stanowi część lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

56,41 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal Jasne Błonia Na wynajem 3 pokoje o powierzchni łącznej około 30 m2 + powierzchnia wspólna na parterze w poniemieckiej kamienicy 30 m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

7 750 000 zł1 010,60 m² 7 668,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni operacyjny obiekt hotelowy wraz z dodatkowym domem oraz zabudową gospodarczą, zlokalizowany w Świdwinie w bezpośrednim sąsiedztwie drogi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł108,90 m² 11 000,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu duży lokal użytkowy 108,9m2 zlokalizowany na osiedlu Platan. Lokal znajduję w pasażu handlowym obok dużego sklepu biedronka. Bardzo dobra lokalizacji blisko koleji ubb przy.

Szczegóły ogłoszenia

36,68 zł/m²114,49 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal o powierzchni 114,49 m2 na I piętrze składa się z 2 dobrze doświetlonych pomieszczeń do użytku własnego.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal bez barier architektonicznych. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

25 900 000 zł1 840 m² 14 076,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowy obiekt wypoczynkowy z wieloletnią historią blisko morza w Świnoujściu na ponad 100 miejsc noclegowych. Przyjedź, zobacz I złóż swoją propozycję cenową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w samym centrum Szczecina, zlokalizowany w sąsiedztwie luksusowych butików oraz biur. Atutem lokalu jest wejście z ulicy o wysokim natężeniu ruchu pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny z długoterminowym najemcą (apteka). Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku w centrum miasta w m. Myślibórz przy ulicy Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy z ogródkiem na sprzedaż w dzielnicy Pogodno, blisko alei Wojska Polskiego! Na sprzedaż przestronny lokal pod działalność usługową lub biurową, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 313 m w Świnoujściu do remontu, świetna lokalizacja. Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 313,18 m w Świnoujściu, przy ul. Bohaterów Września 26/27. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł262,17 m² 3 429,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 262,17m2! Oferujemy do sprzedaży lokal niemieszkalny położony w Koszalinie przy ulicy Mieszka I. Nieruchomość o powierzchni 262,17m2, która stanowi całe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Aktualnie funkcjonuje jako lokal gastronomiczny. Bliska odległość placu Grunwaldzkiego generuje duże natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

47,06 zł/m²170 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Ofertą wynajmu jest przestronny lokal w centrum miasta przy ulicy Śląskiej w Stargardzie. Ciekawa oferta dla firm szukających lokalu pod działalność: handlową, usługową, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety , handel. itd. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pinea lokal pod gastronomię/ogródek/30 m do morza Lokal nr 7 Prezentowany lokal to idealna przestrzeń pod handel lub gastronomię - zlokalizowany jest tuż przy wejściu na plażę przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²340 m² 23 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na piątym piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A, zlokalizowanego w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 340 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

290 160 zł74,40 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy lokal użytkowy znajdujący się w samym centrum urokliwego miasta powiatowego Wałcz położonego między dwoma jeziorami. Ta doskonała lokalizacja zapewnia nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

32,09 zł/m²233,69 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowego-biurowego znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku o charakterze handlowo-usługowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,69m2, na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowy budynek usługowo - handlowy W sercu osiedla horyzont! Bezpośrednie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych sprzyja działalności usługowej opartej na regularnym kontakcie z klientem. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Grunwaldzka 9, widuchowa Powierzchnia użytkowa: 56,20 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: działka ewidencyjna 183/1, powierzchnia 1256 m2 Cena: 23,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal o powierzchni 108,28 m2 położony w centrum miasta. Lokal dwu kondygnacyjny. Na parterze duża przestrzeń o powierzchni około 54 m2. Na I piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z potencjałem mieszkalnym | wys. ok. 4 m | ogródek | 8 km od morza Na sprzedaż lokal w Trzebiatowie przy ul. Kilińskiego, oddalony zaledwie 8 km od Bałtyku. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł133 m² 10 150,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 133 mkw. w ścisłym centrum, przy Alei Wojska Polskiego. -moc przyłączeniowa 40 kw -ogrzewanie gazowe W lokalu przez kilka lat dobrze prosperowała.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000,90 m² 3 496 zł/m²