dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 332 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu lokal o łącznej pow. 421,33 m2, składająca się z lokalu położonego na 1 piętrze o pow. 311,68 m2 oraz piwnic o pow. 109,65 m2. Do lokalu została utworzona.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,08 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnie biurowe na wynajem W ścisłym centrum szczecina Kamienica z zewnątrz jak i wewnątrz pięknie utrzymana. Wejście utrzymane w piękny sposób. Wzbogacone ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 170 zł81,54 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji od kupującego. Jeśli szukasz lokalu na działalność gospodarczą - usługową, typu biuro bądź gabinet lub sklep albo inną to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Lokal usługowy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem bardzo przestronny lokal w niezwykle atrakcyjnej cenie, zlokalizowany w centrum Wałcza. Nieruchomość położona jest w piwnicy domu handlowego przy ul. Dworcowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł492 m² 6 036,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowo - mieszkalny o powierzchni 492m2 znajdujący się na os. Słonecznym. Nieruchomość wybudowana w 2000r. W parterze i piwnicy znajdują się lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

52,08 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal znajduje się w biurowej kamienicy przy ul. Małopolskiej. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina - Wały Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare miasto - lokal na I piętrze do wynajęcia. Lokal w III piętrowej kamienicy z wejściem z klatki schodowej. Na piętrze tylko jeden lokal zabezpieczony systemem alarmowym.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²425,53 m² 4 681 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 425,53 m2 na 4 piętrze z czego 28,51 m2 stanowi udział w toaletach. Pomieszczenia przystosowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Na podłogach wykładzina, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

29,02 zł/m²17,30 m² 502 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 17,30 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 110 m, zlokalizowany przy ul. Storrady w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 693 m² 708,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala produkcyjno-usługowa Z zapleczem biurowym - czaplice Możliwość sfinansowania zakupu środkami Unijnymi z atrakcyjnym oprocentowaniem! Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²44,33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal biurowo-usługowy, położony na wyższym parterze przy ul. Dworcowej, o pow. 44,33 m2. Duże witryny, centrum miasta, spory ruch pieszy, to główne atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie w Centrum, aleja Bohaterów Warszawy, 4 pokoje, 120 m2, balkon, 2 łazienki, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Wynajmę mieszkanie w centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwa lokale użytkowe zlokalizowane w parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Wojska Polskiego. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²138 m² 6 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię 138 m2 składają się trzy pomieszczenia biurowe po 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal na osiedlu Słonecznym w pasażu Helios w Szczecinie. Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum handlowo - usługowym osiedla. Lokal dwu poziomowy. Nadaje się na większość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł131,70 m² 2 649,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż duży lokal niemieszkalny w centrum Bielic. Powierzchnia lokalu to nieco ponad 130m2, na którą składają się: * jedno duże i wysokie pomieszczenie, które służyło za.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,40 m² 3 948,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy w kamienicy - doskonała lokalizacja blisko centrum. Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 50,40 m2, położony na parterze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 19,16 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²63 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

77,07 zł/m²194,62 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wyspecjalizowany lokal użytkowy, położony w centrum Goleniowa. Idealny pod działalność stomatologiczną ze względu na możliwość wynajęcia nieruchomości wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł108,90 m² 10 642,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy na parterze zadbanej kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Wejście z klatki schodowej, istnieje możliwość zrobienia wejścia z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukają Państwo przestrzeni, która łączy komfort pracy, prestiżową lokalizację i pełne poczucie bezpieczeństwa ta oferta spełni te oczekiwania. To doskonały wybór dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,30 m² 7 278,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczecin, centrum, jagiellońska, 3 pokoje, i piętro, kamienica, cegła, idealne na lokal, kancelarie, biuro. Najniższa cena za metr2! Oferta na Wyłączność! Ofertą sprzedaży jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -dwa osobne pomieszczenia -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł1 280,55 m² 15 227,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż 5 letni piękny dochodowy i luksusowy Hotel Okra Resort & Spa z restauracją na 70 miejsc, basenem, jacuzzi, siłownią oraz sauną nad samym jeziorem w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²204 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal 204 m2 na wynajem Szczecin Śródmieście, parter z dużymi witrynami. Czynsz najmu 4000 zł. + 2800 zł. czynsz do zarządcy (zawiera ogrzewanie, wodę, śmieci) + prąd. Kaucja 6000 zł. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia na długi okres lokal usługowo - handlowy położony w centrum miasta przy ul. Piłsudskiego i Placu Wolności. Lokal wymaga wykończenia, które właściciel może wykonać.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,80 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina. Oferujemy dla naszych klientów lokal użytkowy o powierzchni 46,80 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Milenium przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

76,49 zł/m²48,24 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Lokalu Handlowo-Usługowego w centrum Koszalina, ulica Zwycięstwa Lokalizacja: koszalin, ul. Zwycięstwa 51/2-3 Powierzchnia: 48,24 m2 Uwaga! Obniżka ceny z 3500 zł netto na 3000.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 146,50 m² 2 180,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja z wysoką stopą zwrotu - Blok mieszkalny z najemcami - Gotowiec inwestycyjny - Wałcz Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż świetny gotowiec inwestycyjny, który.

Szczegóły ogłoszenia

6 760 000 zł370,73 m² 18 234,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro w centrum Szczecina Przedstawiamy niepowtarzalną przestrzeń biurową usytuowaną w sercu Szczecina, tuż obok pięknego parku, na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o powierzchni 71,50 m2 znajdujący się na parterze. Lokal został przystosowany obecnie do działalności kosmetyczno - fryzjerskiej. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł17 412 m² 419,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza Bałtyckiego. Lokalizacja: bobolin to urokliwa, nadmorska miejscowość położona pomiędzy Dąbkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł28,84 m² 9 188,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 28,84 m2 - idealny pod salon beauty! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 28 m2, położony w Centrum Handlowym Jowisz - w samym sercu Koszalina. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

DO przejęcia cesja umowy najmu lokalu usługowo- handlowego znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy al. Wyzwolenia, idealny pod działalność usługową, biurową, handlową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²45 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem bardzo ładny lokal (około 45 m2) położony na parterze (wysoki parter) w pięknym, eleganckim, reprezentacyjnym domu (oddzielne wejście do lokalu) w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

40,76 zł/m²147,21 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia - Doskonałe miejsce do prowadzenia handlu lub usług w mieście Szczecinek! Przestronny, atrakcyjny lokal, położony w ścisłym centrum miasta. Przy jednej z najbardziej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij