dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 334 ogłoszenia

35,56 zł/m²45 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem bardzo ładny lokal (około 45 m2) położony na parterze (wysoki parter) w pięknym, eleganckim, reprezentacyjnym domu (oddzielne wejście do lokalu) w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

40,76 zł/m²147,21 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia - Doskonałe miejsce do prowadzenia handlu lub usług w mieście Szczecinek! Przestronny, atrakcyjny lokal, położony w ścisłym centrum miasta. Przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

53,12 zł/m²433 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajem powierzchni biurowych miejsce, które wspiera twój biznes! Idealna przestrzeń dla przedsiębiorców! Szukasz komfortowego miejsca na rozwój swojej firmy? Nowoczesny obiekt biurowy, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł352 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Portowa 14 to ścisłe serce strefy portowo-turystycznej Kołobrzegu. Kilka minut spacerem do morza, molo, latarni i Parku Nadmorskiego. Wokół apartamenty na wynajem, hotele, pensjonaty.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł82,91 m² 5 777,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu z duszą w atrakcyjnej lokalizacji w sercu miasta, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą wyjątkową ofertą. Lokal idealny pod działalność typu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł125,01 m² 5 399,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż ładny, zadbany lokal po usługach kosmetyczno- fryzjerskich, o powierzchni 121,01 m2. Położony jest bezpośrednio przy ulicy z ogólnodostępnym parkingiem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł309,70 m² 1 453,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica w centrum Gościna - 309,7 m2, idealna pod mieszkania lub działalność usługową | 15 km od Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny o powierzchni 309,7 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25,75 m² 5 786,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy 25,40 m2 - parter, świerczewo Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m2, położony na parterze budynku z 2001 roku, na osiedlu Świerczewo. W tym samym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 41m2. Składa się on z: ok 26m2 główna sala, ok. 9m2 magazyn, ok. 4m2 mały magazyn i wc. Wysokość ok. 3m. Lokal posiada dostęp światła dziennego przez.

Szczegóły ogłoszenia

19,44 zł/m²27 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 27,66m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

44,62 zł/m²121,03 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem reprezentacyjne biuro o powierzchni 121,03 m2 w wysokim standardzie, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu ulic Bogusława i Jagiellońskiej, w rejonie pl.

Szczegóły ogłoszenia

31,58 zł/m²57 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 57 m2 zlokalizowany w centrum, znajduje w podpiwniczeniu kamienicy. Wejście do lokalu odbywa się od strony podwórza, skromną bramą, brak.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²26 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina ul. Połtawska, o powierzchni 26 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym "feniks" Lokal wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł23,30 m² 12 832,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż przy C.H. Kaskada Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie C.H.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w reprezentacyjnej części centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja zapewnia duży przepływ pieszych i dogodny dostęp komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

28,01 zł/m²60,70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale biurowe o łącznej pow. 60,70 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: przy zakupie Właściciel lokalu wystawia fakturę vat 23%. Na sprzedaż: atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Bornego Sulinowa idealny na działalność usługową lub do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł116,99 m² 3 410,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy na osiedlu Kasztanowym na parterze niskiego bloku z lat 80tych. W budynku cały parter to część użytkowa, mieści się tam kilka lokali m.in Poczta, fryzjer. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²630 m² 40 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 630m2 na 5 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 000 zł160 m² 8 425 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 160m2, położona na działce o powierzchni 5852 w miejscowości Rewal. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 800 m² 117 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 1800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy znajdujący się w Biurowcu Koszalin przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Lokal biurowy nr 18 o powierzchni 27,7 m2, na parterze z wejście z holu.

Szczegóły ogłoszenia

4 669 000 zł1 163,90 m² 4 011,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku handlowo - usługowego, o powierzchni 1164 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem O powierzchni 49,01 m2 na parterze Z wejściem bezpośrednim Z głównej ulicy. Idealny pod usługi medyczne , fryzjera , usługi kosmetyczne. Police główna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu do kupna lokal znajdujący się w miejscowości Dargoszewo, położony 7 kilometrów od Golczewa, 19 kilometrów od Kamienia Pomorskiego i 32 kilometry od Gryfic. Obiekt ten.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²180 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2 na 3. piętrze, w budynku biurowym w okolicach ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z indywidualnych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! wolna przestrzeń biurowa W prestiżowej, kameralnej kamienicy! oferta wynajmu lokalu biurowego - położonego W nowoczesnej, nowej kamienicy z 2012r. NA starym mieście - biura.

Szczegóły ogłoszenia

43,07 zł/m²46 m² 1 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowana powierzchnia netto ok. 46 m2 stanowi pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednio od dewelopera- duna Polska Real Estate. Mamy przyjemność zaoferować lokal usługowy o powierzchni 285 m2 z witrynami, w samym sercu Szczecina (stare Miasto) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²72 m² 3 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 72 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

37,53 zł/m²119,89 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na 1 piętrze przedwojennego budynku w centrum miasta. W lokalu kilkanaście lat temu przeprowadzono kapitalny remont. Na powierzchnię składają się 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo usługowy o powierzchni użytkowej około 3.000 m2. Obiekt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w centralnym miejscu w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²560 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy ofertę na wynajem parteru w budynku handlowo - usługowego, o powierzchni ok. 500 m2, jednego z segmentów szeregowej zabudowy o charakterze komercyjnym. Obiekt jest.