dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 332 ogłoszenia

58,33 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł109 m² 4 128,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 109 m , położony w centrum Maszewa , w budynku z 2011 roku. Nieruchomość znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowo - gastronomiczny w centrum Białego Boru blisko jeziora. Nieruchomości Apartament przedstawiają nieruchomość komercyjną znajdujący się na działce o pow. 2842.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł133,53 m² 6 358,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji przy ul. 11-go Listopada w Gryfinie. Charakterystyka lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²54,70 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji "przemysłówka Office". Budynek, który w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w centrum Stargardu | bez prowizji | od 32 m2 Stargard, ul. Pierwszej Brygady 35 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 32 m2, położony na V piętrze w zadbanym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112 m² 7 133,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronna przestrzeń biurowa w centrum Szczecina ul. Księcia Bogusława X Wyjątkowa oferta dla firm, które szukają prestiżowej lokalizacji i funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł105,05 m² 2 570,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyremontowany lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy i zamykanym. Ścisłe centrum Myśliborza Na powierzchnię lokalu (105 m2) składa się: - pomieszczenie biurowe od frontu (pow. 57,5 m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,10 m² 7 453,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Garaż na Warszewie w podpiwniczeniu budynku blisko ulicy Duńskiej i Złotowskiej. W budynku z cegły z roku 2000. Brama wjazdowa do wszystkich garaży. Prąd bez ograniczeń. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

48,24 zł/m²85 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy po kompleksowym remoncie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gryfinie. Oferowany lokal znajduje się na parterze budynku z samodzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowy w Płotach to zapowiedź dobrych interesów i możliwości! lokalizacja Budynek znajduje się w Płotach, przy ulicy: dworcowej. Przy lokalu znajduje się przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach. Składa się z dwóch pomieszczeń biurowych i korytarza. Toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta A wyłączność! wolna przestrzeń biurowa W prestiżowej, kameralnej kamienicy! oferta wynajmu lokalu biurowego - położonego W nowoczesnej, nowej kamienicy z 2012r. NA starym.

Szczegóły ogłoszenia

451 045 zł128,87 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-gastronomiczny | 128,87 m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 (wejście od ul. Jana z Kolna) Opis lokalizacji: wyjątkowa okazja inwestycyjna - lokal położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal zlokalizowany przy ul. Madalińskiego w Szczecinie. Dostępny od zaraz, do lokalu przynależy jedno, płatne miejsce parkingowe. Brak strefy płatnego parkowania, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Gabinet medyczny o pow. ok. 20m2. Wygodny i funkcjonalny, o wymiarach ok. 3,5x6 m. Z własnym ujęciem wody. Lokal jest częścią specjalistycznych gabinetów lekarskich, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

66,92 zł/m²130 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł131,62 m² 11 396,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedstawiam lokal usługowy w samym centrum Gryfic przy ul. Strzeleckiej. Nieruchomości o powierzchni użytkowej 131,62 m2, położona jest na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

40,46 zł/m²61,79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna idealna na spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł79,04 m² 2 783,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy w świetnej lokalizacji - gotowy na Twój biznes! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 79,04 m2, położony na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

59,74 zł/m²385 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia komercyjna 385 m na wynajem | przy Centrum Handlowym E.Leclerc | 18 miejsc parkingowych Przedmiotem najmu jest reprezentacyjna i wszechstronna powierzchnia komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł33 m² 3 606,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo - usługowy o pow. 33 m2 do niegdyś działający jako lodziarnia w centrum miasteczka. Lokal składa się z sali sprzedaży, sali produkcyjnej, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²80 m² 6 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 80 m2 zlokalizowany w obiekcie o charakterze handlowo-usługowym znajdującym się w doskonałym miejscu na Pomorzanach. W lokalu na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

70,03 zł/m²23,79 m² 1 666 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł69,45 m² 4 494,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze biurowym, usługowym lub handlowo - usługowym z możliwością przeznaczenia np. na: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²225 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 225 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, mogący służyć jako stricte powierzchnia magazynowa, produkcyjna lub - po wydzieleniu wewnątrz pomieszczeń gabinetowych -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł566 m² 5 653,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W malowniczych Osiekach, zaledwie około 15 km od Koszalina, kilometr od jeziora Jamno i około 4 km od Bałtyku, znajduje się wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 2783 m na.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy na dużym osiedlu, usytułowany na parterze budynku 4 kondygnacyjnym. Powierzchnia użytkowa 75m2. Duże witryny, okna pcv. Na podłogach panele, toaleta w terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł140 m² 12 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są dwa atrakcyjne lokale użytkowe zlokalizowane na parterze reprezentacyjnej kamienicy w sercu Szczecina. Najważniejsze atuty inwestycji: łączna powierzchnia: parter 170.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni około 49 m2, zlokalizowany przy ulicy 5 Marca w Złocieńcu. Stan lokalu bardzo dobry, na podłogach płytki, okna pcv, budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

429 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej z zapleczem logistycznym Szczecin Potrzebujesz miejsca, które łączy funkcjonalne biuro z dostępem do magazynu i sprawną logistyką? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal usługowy 44,98m2 na każdą działalność przy ul. Jagiellońskiej, w pasażu usługowo-handlowym Pasat w Kołobrzegu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, kawalerka, balkon/taras, III piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,30 m² 515 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 10,3 m2 - parter - ul. Racławicka, koszalin Lokal użytkowy 10,3 m2 - parter - ul. Racławicka, koszalin Do wynajęcia niewielki, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4,64 zł/m²647 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek biurowy - magazynowy do wynajęcia w kwocie 3000 zł netto /m-c. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o łącznej pow. 15,80 m2 usytuowany na II piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 na wynajem, parter, duże witryny. Jedna duża sala, część socjalna, wc. Czynsz najmu 9900 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg podzielników. Kaucja 2.

Szczegóły ogłoszenia

36,15 zł/m²248,98 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - piętro biurowe po generalnym remoncie w obiekcie handlowo-biurowym feniks, ul. Połtawska, koszalin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra w doskonale znanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa Powierzchnia Najmu w Sercu Szczecina Możliwości. Powierzchnie do wynajęcia od 30m2 do 650m2 Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty najmu przestrzeni w jednej z najpiękniejszych.