dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75 m2, położony w ciągu handlowym z dużymi witrynami. Lokal na parterze, bez barier architektonicznych. Propozycja dla wielu branży : gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł71,67 m² 5 009,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy lokal usługowy W bardzo dobrej lokalizacji. Klucze w biurze. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 71,67m2 usytuowany na parterze w Koszalinie przy ul. Kaszubskiej. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia gabinety w zadbanym, funkcjonalnym lokalu przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Całość została podzielona na 4 niezależne gabinety. Jeden z nich jest obecnie wynajmowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

30,52 zł/m²55,70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m , położony na 2. piętrze budynku przy Placu Batorego w Szczecinie. Lokal składa się z 5 niezależnych pokoi, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł48,80 m² 5 450,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

75,54 zł/m²28 m² 2 115 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu handlowo-usługowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 28 m2 (kształt prostokąta), zlokalizowany w ścisłym Centrum Koszalin, w pasażu Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

46,79 zł/m²17 m² 795 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę wynajmu w pełni funkcjonującego, dochodowego punku gastronomicznego. Lokal specjalizujący się w sprzedaży kurczaka z rożna, zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

793 720 zł198,43 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Koszalinie! Całe piętro na sprzedaż - centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej Elastyczna przestrzeń idealna na rozwój Twojego biznesu! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 300 m , zlokalizowana w pięknym, zabytkowym budynku w samym centrum miasta. Obecnie w układzie open space, z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

NA wynajem! lokal handlowo-usługowy W świetnej lokalizacji - blisko Centrum, przy ruchliwej ulicy - 80zł/m2 Oferta wynajmu lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach. Składa się z pomieszczenia biurowego, toaleta wspólna na piętrze. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki! Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

48,13 zł/m²268 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowy lokal o powierzchni 410 m2 położony w centrum Prawobrzeża. Lokal położony na pierwszym piętrze, składa się z przestronnej, otwartej, doskonale doświetlonej.

Szczegóły ogłoszenia

66,10 zł/m²118 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blue Real Estate z dumą prezentuje atrakcyjny lokal biurowo-usługowy do wynajęcia, idealnie przystosowany pod działalność medyczną lub kosmetyczną! Oferujemy przestronny lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł489 m² 1 425,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż halę o powierzchni 366 m . Nieruchomość jest w dobrym stanie. To idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Hala znajduje się w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł28 m² 6 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy w centrum miasta o powierzchni 28 m Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji, gotowego do prowadzenia działalności bez dodatkowych inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

7 750 000 zł1 010,60 m² 7 668,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni operacyjny obiekt hotelowy wraz z dodatkowym domem oraz zabudową gospodarczą, zlokalizowany w Świdwinie w bezpośrednim sąsiedztwie drogi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

89,38 zł/m²160 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które zagwarantuje Twojemu biznesowi maksymalną widoczność i nieustanny ruch klientów? Poznaj nową inwestycję w Szczecinie. To tutaj możesz rozwinąć działalność.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 52 m2, położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej / Mieszka I. Nieruchomość w bliskiej odległości od centrum, niedaleko dworca pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²400 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu unikatowej nieruchomości - reprezentacyjnego budynku znanego pod nazwą Willa Nellego. Pierwotnie budynek został wybudowany pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca pod działalność biurową lub ciche usługi w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Miejsce znajduje się w samym Centrum Szczecina przy Deptaku Bogusława (plac.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł brutto Na sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł10 100 m² 198,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Pojezierza Drawskiego Nowe Drawsko, gmina Czaplinek. Oferujemy Państwu niezwykłą nieruchomość położoną tuż przy malowniczym jeziorze Żerdno,.

Szczegóły ogłoszenia

110 700 zł57 m² 1 942,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu do kupna lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze we wsi Gorzysław , o powierzchni 57 m 2. Lokal ten posiada okna wystawowe, gdzie istnieje możliwość montażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł123,69 m² 14 956,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w sercu Kołobrzegu idealna lokalizacja dla biznesu! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal użytkowy przy ul. Emilii Gierczak o powierzchni 123,69 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł454,76 m² 1 517,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! Obniżka ceny! Do sprzedaży kamienica w Śródmieściu. Jest to obiekt idealny pod inwestycje, w którym można zaaranżować np.: 8 lokali mieszkalnych - pod wynajem lub wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Nowa cena - 499 000 zł! lokal usługowy W szczecinku, blisko centrum. Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji miasta - Szczecinek ul. Koszalińska. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu "0", duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal użytkowy, dwupoziomowy (parter z witryną oraz pomieszczenia piwniczne) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal położony blisko centrum w cichej uliczce, o przeznaczeniu handlowo-usługowym, ale też może mieć przeznaczenie mieszkalne. W lokalu znajdują się 3 pomieszczenia. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

33,96 zł/m²53 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 53 m #twojaprzyszloscmaswojadres Lokal usługowo-handlowy | witryna | wejście od ulicy | Barlinek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł87,54 m² 15 878,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w świetnej, centralnej lokalizacji Szczecin, ul. Wyzwolenia 6. Idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Komfortowa powierzchnia biurowa na wynajem. Super Lokalizacja i nowa cena:) Ofertę stanowi wynajem przestrzeni biurowej o powierzchni 432 m2, świeżo po remoncie, znajdującej się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy al. Wyzwolenia 10 w Szczecinie. Parter, duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy. Powierzchnia całkowita 137m2, w tym sala sprzedaży 58 m2. Możliwość dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

56,82 zł/m²26,40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem lokal położony na osiedlu Bukowym. Oferta idealna na prowadzenie biura, sklepu, małej gastronomii. Lokal składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

69,27 zł/m²97,30 m² 6 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z pięciu pokoi biurowych, korytarza i toalety. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowe o powierzchni ok. 543m2 m2 położone przy ul. Firlika. Powierzchnia znajduje się na parterze budynku biurowo/usługowego: - ok. 258m2.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²75 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska. Topowa lokalizacja Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy) Powierzchnia użytkowa: 75 m Gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij