dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 331 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowy w Płotach to zapowiedź dobrych interesów i możliwości! lokalizacja Budynek znajduje się w Płotach, przy ulicy: dworcowej. Przy lokalu znajduje się przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta A wyłączność! wolna przestrzeń biurowa W prestiżowej, kameralnej kamienicy! oferta wynajmu lokalu biurowego - położonego W nowoczesnej, nowej kamienicy z 2012r. NA starym.

Szczegóły ogłoszenia

451 045 zł128,87 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-gastronomiczny | 128,87 m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 (wejście od ul. Jana z Kolna) Opis lokalizacji: wyjątkowa okazja inwestycyjna - lokal położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal zlokalizowany przy ul. Madalińskiego w Szczecinie. Dostępny od zaraz, do lokalu przynależy jedno, płatne miejsce parkingowe. Brak strefy płatnego parkowania, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Gabinet medyczny o pow. ok. 20m2. Wygodny i funkcjonalny, o wymiarach ok. 3,5x6 m. Z własnym ujęciem wody. Lokal jest częścią specjalistycznych gabinetów lekarskich, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

66,92 zł/m²130 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł131,62 m² 11 396,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedstawiam lokal usługowy w samym centrum Gryfic przy ul. Strzeleckiej. Nieruchomości o powierzchni użytkowej 131,62 m2, położona jest na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

40,46 zł/m²61,79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna idealna na spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł33 m² 3 606,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo - usługowy o pow. 33 m2 do niegdyś działający jako lodziarnia w centrum miasteczka. Lokal składa się z sali sprzedaży, sali produkcyjnej, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²80 m² 6 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 80 m2 zlokalizowany w obiekcie o charakterze handlowo-usługowym znajdującym się w doskonałym miejscu na Pomorzanach. W lokalu na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

70,03 zł/m²23,79 m² 1 666 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł69,45 m² 4 494,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze biurowym, usługowym lub handlowo - usługowym z możliwością przeznaczenia np. na: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²225 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 225 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, mogący służyć jako stricte powierzchnia magazynowa, produkcyjna lub - po wydzieleniu wewnątrz pomieszczeń gabinetowych -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł566 m² 5 653,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W malowniczych Osiekach, zaledwie około 15 km od Koszalina, kilometr od jeziora Jamno i około 4 km od Bałtyku, znajduje się wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 2783 m na.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy na dużym osiedlu, usytułowany na parterze budynku 4 kondygnacyjnym. Powierzchnia użytkowa 75m2. Duże witryny, okna pcv. Na podłogach panele, toaleta w terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł140 m² 12 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są dwa atrakcyjne lokale użytkowe zlokalizowane na parterze reprezentacyjnej kamienicy w sercu Szczecina. Najważniejsze atuty inwestycji: łączna powierzchnia: parter 170.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

429 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej z zapleczem logistycznym Szczecin Potrzebujesz miejsca, które łączy funkcjonalne biuro z dostępem do magazynu i sprawną logistyką? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal usługowy 44,98m2 na każdą działalność przy ul. Jagiellońskiej, w pasażu usługowo-handlowym Pasat w Kołobrzegu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, kawalerka, balkon/taras, III piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,30 m² 515 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 10,3 m2 - parter - ul. Racławicka, koszalin Lokal użytkowy 10,3 m2 - parter - ul. Racławicka, koszalin Do wynajęcia niewielki, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4,64 zł/m²647 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek biurowy - magazynowy do wynajęcia w kwocie 3000 zł netto /m-c. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o łącznej pow. 15,80 m2 usytuowany na II piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 na wynajem, parter, duże witryny. Jedna duża sala, część socjalna, wc. Czynsz najmu 9900 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg podzielników. Kaucja 2.

Szczegóły ogłoszenia

36,15 zł/m²248,98 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - piętro biurowe po generalnym remoncie w obiekcie handlowo-biurowym feniks, ul. Połtawska, koszalin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra w doskonale znanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa Powierzchnia Najmu w Sercu Szczecina Możliwości. Powierzchnie do wynajęcia od 30m2 do 650m2 Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty najmu przestrzeni w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²22,50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal na wynajem. Jedyne takie miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie Fitness Clubu z basenem (w pobliżu Park Kasprowicza, jasne Błonia i Urząd Miasta). Niewielkim nakładem środków można.

Szczegóły ogłoszenia

541 200 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny na sprzedaż Bulwary Szczecińskie (łasztownia) 75 m + ogródek ok. 90 m pełne wyposażenie Cena 405700zł netto + 23% vat - możliwe negocjację. Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 52,71 m , w którym aktualnie prowadzona jest kancelaria adwokacka. Opis nieruchomości: lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 12,60 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu boksy garażowe o powierzchni od 19,20 m2 do 25 m2. Garaże znajdują się przy ul. Borzymowskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Mieszka I 5, cedynia Powierzchnia najmu: lokal 53,50 m2, grunt 300 m2 Liczba pomieszczeń: 2 Grunt: dz. ewid. nr 20 o pow. 999 m2 Cena: 36,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 55 m, położony na parterze wolnostojącego budynku w dzielnicy Warszewo. Opis lokalu: - duża, otwarta przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy do zaoferowania gotowy lokal z klimatem i niepowtarzalnym widokiem na Szczecin. Chciałbyś prowadzić rentowną restaurację na szczecińskich Bulwarach- ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w bardzo dobrej lokalizacji. Na wynajem przeznaczony jest cały budynek, składający się z trzech samodzielnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł313,18 m² 5 396,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 313 m w Świnoujściu do remontu, świetna lokalizacja. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 313,18 m w Świnoujściu, przy ul. Bohaterów Września 26/27. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²42,78 m² 1 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Inwestycja beauty center | 82 m | 5 stanowisk | Centrum Szczecina | gotowe do zarabiania Lokalizacja: szczecin Centrum Na sprzedaż w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

19,26 zł/m²58 m² 1 117 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 58,83 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40,40 m² 11 608,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy - Koszalin Oferujemy na sprzedaż dobrze prosperujący lokal użytkowy o powierzchni 40,40 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części.