dowolna

Lokale użytkowe zachodniopomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

1 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 333 ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 029 zł98,19 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 98,19 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest kilka osobnych lokali po kapitalnym remoncie znajdujących się na pierwszym piętrze budynku w ścisłym centrum Stargardu przy ulicy Szczecińskiej, w okolicach mcdonalds.

Szczegóły ogłoszenia

69,26 zł/m²38 m² 2 632 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowych Centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowych w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu biurowego - Szczecin, niebuszewo Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21 m , położony w Szczecinie, w dzielnicy Niebuszewo przy ul. Niemcewicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Fidosz Consulting przedstawia do wynajmu Lokal użytkowy o pow. 62,80 m2 (3 pomieszczenia) znajdujący się w na parterze budynku handlowo - usługowego w samym Centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²136 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: choszczno ul. Wolności 11 Powierzchnia użytkowa: 136,00 m2 Liczba pomieszczeń: 9 Grunt: dz. ewid. nr 224/1, o pow. 1 382 m2 Cena: 35,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,30 m² 9 107,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Gabinet lekarski - Szczecin, niebuszewo, ul. Niemierzyńska Na sprzedaż funkcjonujący lokal medyczny o powierzchni 49,3 m , położony na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia! Lokal usługowy w Wałczu przy ulicy Kołobrzeskiej usytuowany na pierwszym piętrze budynku dwukondygnacyjnego. Łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń 127,15m 2 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł73,99 m² 6 487,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy położony na 2 piętrze w budynku biurowym z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. Budynek 3-piętrowy z windą. Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł74,84 m² 3 193,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry Zapraszamy na prezentację i do zakupu :) Lokal użytkowy w ścisłym centrum Pyrzyc - ulica 1 Maja. Powierzchnia użytkowa 74.84 m2. Lokal w stanie " do wykończenia". Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250,74 m² 7 178,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z najemcą w sercu Darłowa - Plac Kościuszki, gotowy biznes i inwestycja Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia i znajduje się w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł185,50 m² 2 582,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal usługowy w Szczecinie - Dąbie na prawobrzeżu Łączna powierzchnia 185,85m2 - skład: sale sprzedaży, przedpokój - 1, zaplecze - 1, magazyn - 2, hala.

Szczegóły ogłoszenia

48,95 zł/m²95 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w budynku biurowym, zlokalizowanym na styku Śródmieścia i Centrum. Oferowana powierzchnia najmu wynosi 95 m2, składa się na nią 5 pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wszechstronnego lokalu komercyjnego, zlokalizowanego w samym sercu Goleniowa przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość, dzięki swojej doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł217 m² 7 373,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały lokal handlowy, usługowy lub biurowy. Na sprzedaż super usytuowany lokal (krzywoustego przy Heliosie) w bardzo dobrej cenie. Lokal o przeznaczeniu handlowym, usługowym lub biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²15 m² 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe idealne dla przedsiębiorców Oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowy, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Pomorzany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Centrum miasta Wałcz, ul. Tęczowa Powierzchnia : 60 m Cena wynajmu : 2500 zł + czynsz administracyjny 200 zł + opłaty za media (gaz, prąd, woda według zużycia) Opis Lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 200 zł148 m² 10 987,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal użytkowy na IV prestiżowego Hanza Tower w centrum Szczecina! Przestronny lokal o powierzchni 148,25 m , który idealnie sprawdzi się jako biuro, siedziba firmy lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł817 m² 6 119,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaz pensjonat w Pobierowie z ugruntowaną pozycją na rynku,400m od plaży i centrum Pobierowa. Pensjonat składa sie z. -18 pokoi 3-4 osobowych -5 apartamentów dwupoziomowych dla 4-6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 23,05 m2 m2 położone przy ul. Firlika. Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 127 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł365,49 m² 1 285,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal o powierzchni 365,49 m2 z przeznaczeniem handlowo-usługowym znajdujący się przy ulicy Koszarowej w Gryficach. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²205,04 m² 3 998 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem duży, funkcjonalny lokal o powierzchni 205 m zlokalizowany w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Kolumba w Szczecinie, zaledwie kilka minut pieszo od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą w naszym biurze. Na sprzedaż budynek usługowy znajdujący się na Górnym Tarasie przy ul. Marii Konopnickiej. Budynek obecnie wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł400 m² 675 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 400 m 2 , znajdujący się zaraz przy głównej ulicy niedaleko centrum miasta Gryfice. Lokal ten nadaje się do remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż dom z 20 pokojami gościnnymi znajdujący się w doskonałej lokalizacji - bardzo blisko plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785.

Szczegóły ogłoszenia

66,77 zł/m²64,40 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony przy ul. Łuczniczej, obecnie wykorzystywany pod działalność medyczną. Lokal o powierzchni 64,4 m2, składa się z dwóch gabinetów o powierzchniach 17,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo- usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego 6. Lokal znajduje się na parterze, oddzielne wejście od ul. Wyszyńskiego, do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia centrum Połczyna-Zdroju, ul. Grunwaldzka. Do wynajęcia atrakcyjny lokal komercyjny położony w samym sercu Połczyna-Zdroju, przy ul. Grunwaldzkiej. Powierzchnia lokalu to 81.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertą wynajmu jest hala typowa warsztatowa na 4 stanowiska samochodowe o powierzchni 90 m2. Lokalizacja - centrum Nowogardu. Koszt wynajmu 3500 zł + Vat + media + kaucja. Tylko u Nas wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do wynajmu pomieszczeń biurowych. Dostępne do wynajmu są biura od 110 m2 do 250m2 (całe piętro). Istnieje możliwość dowolnego podzielenia większych pomieszczeń biurowych. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

145 320 zł24,22 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 24,22 m2 - idealne miejsce dla Twojego biznesu w centrum Koszalina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 24,22 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal pod usługi, sklep, biuro, jednocześnie z możliwością zamieszkania, w miejscowości Chojna o powierzchni 151 m2. 1. parter o powierzchni 76 m2 składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy ul. Sybiraków, drawsko Pomorskie Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni 144 m , położony w centrum Drawska Pomorskiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 800 zł173,40 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

64,24 zł/m²46,70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

28,04 zł/m²17,12 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 17,12 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 240 m² 1 491,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina) Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²1 000 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyobraź sobie twój zespół pracuje w przestrzeni, z której widać kołyszące się na jeziorze Dąbie jachty, a poranny brainstorming odbywa się przy panoramie zielonych brzegów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Hanza Tower *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij