dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

239 000 zł58,30 m² 4 099,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, każdy z nich jak na kamienice przystało charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 048 zł37,85 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40 m2 w samym centrum Szczecina. Opis mieszkania: dwupokojowy lokal o funkcjonalnym układzie (2 pokoje, aneks kuchenny) idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni ok. 20 m , który dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł42,85 m² 11 668,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Szukasz dla siebie mieszkania z balkonem, widokiem na las a dodatkowo nie chcesz martwić się o miejsce postojowe? Zdroje, ulica Grabowa. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł35,73 m² 21 102,71 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 6 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Tylko u Nas! Na sprzedaż piękny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu. Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120,60 m² 8 283,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować klimatyczne i przestronne mieszkanie usytuowane przy ul. Bolesława Śmiałego eleganckiej, zrewitalizowanej ulicy w sercu miasta, która w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,28 m² 14 870,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z Mieszkaniem [pełna własność] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,28 m2, w układzie narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.5 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 36 m2 z balkonem (8 m2). Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A1 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 43,24m2, taras - 10,38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,70 m2, znajdujące się w ścisłym centrum Kamienia Pomorskiego Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49,85 m² 12 617,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji w Centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. W najbliższej okolicy obiekty użyteczności publicznej, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

557 627 zł46,30 m² 12 043,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartamenty nad Morzem - upust 10% do końca Marca 2026 Deweloper delta dune Sp. z o.o. oferuje: na Sprzedaż - Kompletnie wyposażone (pod klucz) Apartamenty nad Morzem. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 422 zł62,04 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie z loggią oraz windą gotowe do odbioru Symbol ue3-E4 Mieszkanie o powierzchni 62,04m2, parter nowego budynku, 3 pokoje - 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, w malowniczej dzielnicy Pogodno przy ul. Mickiewicza, przy poczcie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł45 m² 5 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Barlinku, przy ul. Strzeleckiej. Lokal mieszkalny z możliwością przekształcenia na lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szukasz idealnego miejsca na wakacyjny odpoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Prezentujemy słoneczny apartament o powierzchni 35,51 m2, położony w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł50,62 m² 17 384,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,52 m² 3 634,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj tam, gdzie dzień zaczyna się ciszą, a kończy zapachem lasu. Wyobraź sobie poranek, kiedy zamiast miejskiego zgiełku budzi Cię światło wpadające przez okna i widok drzew za.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł40,06 m² 15 726,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 68,83 m2, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Kołobrzegu - przy ul. Maczka, zaledwie 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,80 m² 10 704,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki zlokalizowanej w bardzo dobrej części Szczecina jakim jest niewątpliwie osiedle Zawadzkiego. Nieruchomość znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł113,73 m² 6 321,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prestiż I przestrzeń przy jasnych błoniach 114 m , ul. Wielkopolska 22 Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Mieszkanie A1 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m (ok. 93 m powierzchni całkowitej), położone na cenionym, zamkniętym osiedlu Tęczowym (2006 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł40,94 m² 13 067,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w nowym (2024 r.) budynku na Os. Pyrzyckim, przy ul. Żybułtowskiej. Lokal o powierzchni ok. 38 m2 położony na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 409 zł47,41 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,41 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,11 m² 10 299,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,11 m (plus około 6m dzierżawione od zarządcy), położone na zielonym i dobrze skomunikowanym osiedlu Majowym w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł23,46 m² 13 000,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny - apartament o powierzchni około 23,5 m2 zlokalizowany w Centrum miasta blisko rzeki Parsęty składający się z : - pokoju dziennego z wyjściem na loggię od strony.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł86,70 m² 2 064,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe w miejscowości Kusice (gm. Malechowo) wraz z garażem zlokalizowanym nieopodal budynku i okalającym go ogródkiem. Przedmiotowy lokal mieszkalny jest położony na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

751 593 zł47,80 m² 15 723,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % vat oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,75 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach: w skład mieszkaniach wchodzi: - salon z wyjściem na balkon. - dwa jasne i ustawne pokoje - oddzielna kuchnia funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł40,21 m² 14 051,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej inwestycji Perłowa Przystań z 2021 roku. To kameralne osiedle o wysokim standardzie, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

687 300 zł47,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują się: plac.