dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 237 ogłoszeń

369 000 zł43,70 m² 8 443,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ever nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Zgoda w Koszalinie! Mieszkanie zaprojektowane zostało w niezwykle przemyślany i funkcjonalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która nie czeka na najemcę , tylko szybko zaczyna zarabiać? L32 to 21,11 m w centrum Koszalina, gdzie liczy się prostota: niski próg wejścia, łatwe wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum park | kołobrzeg Penthouse z dużym tarasem dachowym w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń (2 sypialnie) Najwyższe - 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 232 zł37,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł43,66 m² 6 298,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 336 zł35,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B6 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 35,66 m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł21,70 m² 16 543,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy atrakcyjny lokal o powierzchni 21,7 m , położony na 2. piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Szczecińskiej w Rewalu - tylko 150 m od plaży! To.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł100 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Blue Real Estate ma okazję zaprezentować zjawiskowy apartament znajdujący się w urokliwej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 100m2., mieści.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,94 m² 7 159,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 52,94 m | balkon | Os. Zachód | Stargard Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , położone na 3 piętrze na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy unikalny apartament o powierzchni 117 m2, położony na ostatnim - czwartym piętrze w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 000 €83,50 m² 3 425,15 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Od 286 000,00 eur Ta nowoczesna inwestycja w Los Alcázares to idealne połączenie luksusu, sportu i śródziemnomorskiego klimatu. Projekt oferuje komfortowe apartamenty z dwiema lub trzema.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł68,70 m² 8 515,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Kołobrzegu, przy ul. Koszalińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,72 m² 11 361,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie położone zaledwie kilka kroków od morza, w urokliwej nadmorskiej miejscowości Dziwnów, przy ul. Sienkiewicza. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,38 m² 6 617,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Wyjątkowa oferta! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! Charakterystyka mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. A. Cieszkowskiego 2a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,38 m² 6 294,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez cudzoziemców. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Legnickiej w Koszalinie. Mieszkanie położone jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 43,80 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części wybrzeża Promenada Gwiazd 28 w Międzyzdrojach. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł52,91 m² 2 268 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na parterze w miejscowości Bukowa (gmina Polanów). Lokal wymaga generalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38,77 m² 6 835,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, 1 piętro! Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 1 piętrze bloku, przy cichej ulicy niepodległości w Gryfinie. Lokal kilka lat temu miał.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł49,80 m² 10 943,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.01 o pow. 30,44 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł43,57 m² 21 115,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje - na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy , 100 m od plaży. W pełni wyposażony i umeblowany apartament o pow. 43,57m2 , zlokalizowany tuż przy zejściu na plażę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o powierzchni 63,6m2, w niskim 4-piętrowym bloku z lat 80-tych. Klatka kameralna, liczy zaledwie 10 mieszkań. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł65,12 m² 10 133,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m , położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,12 m² 26 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł75,69 m² 5 416,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które posiada potencjał inwestycyjny dzięki swojej dużej powierzchni 75,69 M2. Korzystny układ mieszkania daje możliwości aranżacyjne. W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,60 m² 4 552,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,60 m2, położone na pierwszym piętrze budynku, zlokalizowane zaledwie 13 km od Stargardu. Idealne dla rodzin, osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,26 m² 7 931,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 45,26 m2 położonego na 2 piętrze niskiego bloku na Stargardzkiej starówce. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,51 m² 8 510,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,51 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy samym Parku Żeromskiego. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie 88,20 m | balkon | nowe budownictwo | ul. Pierwszej Brygady, stargard Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i komfort podobny do domu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 380 zł36,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko ch Turzyn. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2) - pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2 -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 48 m Szczecin, ul. 9 maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m , położone w Szczecin przy ul. 9 maja. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 441 zł32,59 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego! Apartament w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł52,07 m² 2 880,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Złocieńcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,84 m² 10 150,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji Kołobrzegu - spokojnym, zielonym Podczelu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36 m² 13 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,10 m² 4 598,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Twoje wymarzone mieszkanie na start! Komfortowe w pełni wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w Skotnikach. Gotowe do zamieszkania idealne dla pary. Cena 189 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 219 zł67 m² 19 630,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz Centrum miasta | Prestiżowa inwestycja | Prywatna marina Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni ok. 68 m , zlokalizowany w samym.