dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 242 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie w butikowych apartamentach, które są.

Szczegóły ogłoszenia

445 900 zł47,99 m² 9 291,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na trzecim piętrze położone w Stargardzie w ścisłym centrum. Lokal mieszkalny o powierzchni 43,99 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,90 m² 6 162,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania 3 pokojowego o pow. 46,9m2, - pełna własność usytuowanego przy ul. Herberta w Koszalinie. Mieszkanie z loggią. Lokal rozkładowy, z osobną kuchnią, położony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54,35 m² 9 015,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską. Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am14 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40,70 m² 11 277,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Goleniowie, przy ulicy Dworcowej w Galerii Mini Park. Powierzchnia nieruchomości wynosi 40,70 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 128 zł53,35 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładowej aranżacji mieszkania. W sprzedaży stan deweloperski. Smart city Harmonijna mieszanka budynków mieszkalnych wielorodzinnych i przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,50 m² 11 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, położone w ścisłym centrum miasta. Lokal bezczynszowy, co stanowi ogromny atut i gwarancję niskich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł40,70 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe na nowo powstałym osiedlu bloków wielorodzinnych w Goleniowie. Nowość! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,90 m² 11 626,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku Dąbrowskiego Mieszkanie blisko Centrum w niskiej zabudowie - idealna lokalizacja - wszędzie blisko. W sąsiedztwie sklepy, przedszkole, szkoła, boisko, plac.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Prezentuję na sprzedaż duże mieszkanie o łącznej powierzchni 121,98 m2. Prezentowana nieruchomość to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale także świetna opcja inwestycyjna. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł32,74 m² 8 827,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 1 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (ogródek o powierzchni 23,71 m2) w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł30,12 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Lokal jest efektem adaptacji poddasza z 2018 roku. Na powierzchnię 30,12 m2 składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w kamienicy przy Królowej Jadwigi. Powierzchnia mieszkania to 66m2 na nią składa się: - salon 20m2, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł71,07 m² 5 768,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na obrzeżach Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji, mieszczące się w Kołobrzegu. Nieruchomość jest po remoncie, w pełni umeblowana, gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58,07 m² 8 782,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,07 m2 w Kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: - rozkładowe 3 pokoje - osobna kuchnia Z oknem - jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Angel Estate Mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. 3 maja lokalizacja, która sprawdza się zarówno do wygodnego życia, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 350 zł42,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w powstającej właśnie inwestycji w Mierzynie, przy ulicy Nasiennej. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku, z dostępem do ogródka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,20 m² 8 930,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 40 m zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób szukających lokum z duszą , które chcą wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 000 zł57,86 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu, położonego w odległości zaledwie 120 m do morza. Nieruchomość ulokowana na 2 piętrze luksusowej willi z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 317 zł29,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy, kameralny apartament w Pobierowie, z widokiem na las, w odległości 550 metrów do plaży. Położony na parterze, z tarasem o powierzchni 23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł53,80 m² 9 479,55 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze wysokiego bloku w Szczecinie przy ulicy Niemierzyńskiej. Dogodna lokalizacja, tj. blisko przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł56,43 m² 5 723,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w Pyrzycach przy ul. Słonecznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze ocieplonego, zadbanego bloku w spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego na II p kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie zachwyca wysokimi, ustawnymi skosami a wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny 50 m od plaży zarabia od pierwszego dnia! Cena: kwota netto + 23% vat (vat odzyskasz po 60 dniach po akcie pomagamy w całym procesie). - brak pcc - możliwy zakup przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł70,48 m² 26 958 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 3 pokojowy | zachodnia strona świata | widok na morze Lokal o powierzchni 70,48 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 655 000 zł99,59 m² 36 700,47 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pinea Resort: penthouse na szczycie luksusu. Pierwsza linia brzegowa. Inwestuj tam, gdzie horyzont łączy się z prestiżem. Przedstawiamy unikatowy apartament na ostatnim piętrze (VII) prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł48,13 m² 7 438,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na Jezioro Barlineckie wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w mieście przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,06 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

687 900 zł90,66 m² 7 587,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium ogłoszenie na wyłączność Apartament w Mielnie 2 min od morza luksusu z widokiem na Bałtyk i Jezioro Jamno Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze, co słyszysz, to.