dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 245 ogłoszeń

Rynek pierwotny

487 808 zł32,96 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G102 o pow. 32,96 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł29,50 m² 11 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 29,5 m , usytuowane na parterze w bloku, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł59,85 m² 11 528,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność wyjątkowa oferta mieszkania W dźwirzynie Z działką oraz garażem. Jedyne 150m do morza! Mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealna inwestycja nad morzem! Dwupoziomowe mieszkanie 53,90 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od plaży | Baseny, sauna, siłownia Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł96,22 m² 2 858,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu trzy pokojowe mieszkanie w Trzebiatowie. Nieruchomość o powierzchni 66,23 m2 znajduje się na drugim piętrze w kamienicy trzy rodzinnej. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,68 m² 3 397,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kolejowej w Bobolicach! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł72,10 m² 1 026,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 72,1 m2 (mieszkalnej 56 m2), położone w spokojnej miejscowości Świerczyna w gminie Wierzchowo, powiat drawski Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł93,48 m² 5 338,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Parter domu z ogrodem i garażem - spokojna okolica blisko Starego Miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na parterze domu w atrakcyjnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 47,9 m , usytuowane na 6 piętrze zadbanego budynku w samym centrum Stargardu. Budynek wyposażony jest w dwie windy, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,40 m2 zlokalizowany na parterze w Nowogardzie przy ulicy 3-go Maja. Lokal mieszkalny składa się z: 2 pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł114,88 m² 5 214,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Centrum, al. Piastów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 114,88 m2, zlokalizowane w sercu miasta, w kamienicy. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Międzyzdroje, promenada Gwiazd 28, apartament z widokiem, basen, sauna, 1 linia brzegowa. Top lokalizacja- 1 linia! W budynku basen i sauna! Ofertą sprzedaży jest apartament, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł57,64 m² 7 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta. Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym: - przedpokoju, - 2 rozkładowych pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 350 zł34,20 m² 11 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowo powstała inwestycja w samym centrum Szczecina przy ul Jagiellońskiej W inwestycji zostanie wybudowane pięć lokali mieszkalnych Oferowane mieszkanie ma 36,70 m2 powierzchni w skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny | first line | widok na morze | 50 M od plaży Stabilny cashflow + ochrona kapitału + wysoka płynność wyjścia To nie jest nieruchomość na próbę. To produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - A.4.1 Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

!uwaga! nowa cena! obniżka o 81 000 zł! Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Kwartał, w którym zlokalizowane jest mieszkanie to wyjątkowe miejsce w Świnoujściu, z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze pięknie utrzymanego parku. Kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,14 m² 8 101,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulny apartament w otoczeniu zieleni - 900 m od morza Na sprzedaż apartament położony w spokojnej okolicy, w budynku otoczonym parkiem, zaledwie 900 metrów od morza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 802 zł78,05 m² 18 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 78,05 m | 3 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena 1 408 802 pln (18 050 pln/m ) | idealny drugi dom nad morzem 78,05 m komfortowej przestrzeni w Porto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B23 Powierzchnia 37,08 m2, piętro - II 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon 10,18.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł44,60 m² 22 354,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m ) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 562 868 zł99,80 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł81,10 m² 9 852,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta w Szczecinie, tuż przy Placu Orła Białego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 961 zł57,21 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament typu A o powierzchni 57,21m2 położony w Rewalu w pierwszej linii zabudowy od morza. Jest to wyjątkowy apartament z dwoma dużymi tarasami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,50 m² 7 634,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena! Ofertą sprzedaży jest gotowe do zamieszkania od zaraz komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,5 m2 , plus duży balkon , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Diva spa 4 | 36 m na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na . Są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 905 zł39,65 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle zaprojektowane zostało w dzielnicy Żelechowa. Docelowo składać się będzie z pięciu sześciokondygnacyjnych budynków z jedną kondygnacją podziemną. Znajdą się w nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł37,86 m² 330 163,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Waves Resort - Międzyzdroje Apartament znajduję się na wysokim parterze i na powierzchnię 37,86m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł39,47 m² 14 314,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47 m , położone na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy pl. Wolności w Świnoujściu. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł29,40 m² 7 823,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa przestrzeń z wyraźnie wydzieloną strefą snu - funkcjonalnie zaplanowana kawalerka o powierzchni niespełna 30 m . Wnętrze z ekspozycją wschodnią, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł35,74 m² 21 404,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na terenie Posesji Kapitańskiej w Grzybowie- zaledwie 200m od morza. Ta szykowna, elegancka a zarazem niezwykle przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,71 m² 16 774,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mielenko-apartament blisko plaży Polecam Państwu rewelacyjnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament. Kompleks, który jest połaczeniem apartamentów na wynajem, hotelu i spa, wybudowany został przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł113,14 m² 6 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy 114 m . Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

715 900 zł34,86 m² 20 536,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy , luksusowy , dwupokojowy apartament na parterze w Kołobrzegu , położony w prestiżowej inwestycji, w pierwszej linii brzegowej naszego miasta. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł40,89 m² 30 056,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy plaży w Międzyzdrojach - Baltic Luxury Residence W ofercie sprzedaży wykończony 3 pokojowy apartament znajdujący się na parterze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2, znajdujące się w spokojnej części Międzywodzia, jedyne 50 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo.