dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 246 ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 020 zł30,90 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wałcz - Mieszkanie bezczynszowe Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75m 2 na parterze w budynku wielorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Rozkład pomieszczeń: trzy oddzielne, niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54,13 m² 9 144,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta ograniczona czasowo! - cena do końca kwietnia 2026. Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 780 zł43,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata! Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,07 m² 8 913,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 118m2 w budynku dwulokalowym z 2024r. Nieruchomość w standardzie deweloperskim, kupujący nie płaci podatku pcc. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki apartament w kompleksie Platan Tower w Świnoujściu Mieszkanie z panoramicznym widokiem znajduję się na 11 piętrze budynku. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73,70 m² 5 413,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top oferta! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Bosmańska! Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przestronne 3/4 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w topowej lokalizacji! Oferujemy wyjątkową nieruchomość, apartament 2- pokojowy o pow. 35m2, wykończony i umeblowany. Położony jest w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł52,70 m² 1 233,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na I piętrze budynku mieszkalnego w Łoźnicy 43. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*podana cena jest kwotą brutto. Kwota zawiera vat 23% - możliwy do odliczenia.* Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo oddane do użytku i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł84,20 m² 6 057,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak również.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31,62 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | Najem krótkoterminowy bez kompromisów Ten apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek: krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament inwestycyjny 30M2 tuż przy piaszczystej plaży W ustroniu morskim Prestiżowa lokalizacja | Bezpieczna lokata kapitału | Bezpłatny dostęp do parku wodnego i resortu |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 500 zł28,11 m² 13 002,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy o pow. 28,11 m2, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł35,96 m² 21 134,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, nowe mieszkanie w centrum Świnoujścia, usytuowane na czwartym piętrze w nowej kamienicy przy pl. Słowiańskim. Salon z aneksem kuchennym posiada ekspozycję zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie przy ul Drzewieckiego, składające się z salonu, sypialni z garderobą, kuchni oraz dodatkowego z miejscem do spania ,umożliwia praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł65,56 m² 7 992,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł84 m² 2 845,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 84m2 na 1 piętrze w miejscowości Tyn, pow. sławieński. rozkładowe duży taras około 20 m2 1 piętro plastikowe okna bezczynszowe (tylko koszty zużycia plus.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Konstytucji 3 Maja w Koszalinie. Lokal znajduje się w nowym budynku z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł115,76 m² 855,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszk 2 poziomy 115 m2, gm Bobolice, zachodniopom Mieszkanie 56 m2, 2 pokoje, gmina Bobolice Lokal mieszkalny położony na parterze budynku z możliwością zagospodarowania 1-go piętra. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł51 m² 27 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Hevenia Resort Rewal a w nim wyjątkowy, 3 pokojowy Apartament w kompleksowo wykończony w nadmorskim standardzie premium. Odkryj swój raj nad morzem! Luksusowy apartament z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w sąsiedztwie Deptaku Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

614 700 zł45,20 m² 13 599,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy Bulwarach Szczecińskich, w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe Z loggią borne sulinowo - tu się oddycha Klimatyczne mieszkanie poddaszowe o pow. 46,25 m2 (po obrysie ok. 80 m2) z antresolą i z loggią w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest ładne mieszkanie 3 pokojowe , rozkładowe, na III p. z balkonem o powierzchni użytkowej 48 m2. W skład mieszkania ponadto wchodzi, kuchnia, łazienka , duży.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł29 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament dla wczasowiczów. 50 m od plaży! Super lokalizacja nad morzem przy samych wydmach. Bardzo blisko las. Nowy w pełni wyposażony. Bardzo ładnie doświetlony. W oknach żaluzje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B1 Powierzchnia 42,94 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe bezczynszowe położone w odległości 10 min jazdy samochodem do centrum Świdwina. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł104 m² 15 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m, który tworzy dwa niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym budynku Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 230.000 ZŁ Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe Łąka, gm. Czaplinek 250 m od Jeziora Pławno mieszkanie z budynkami gospodarczymi i dużą działką wykorzystywaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chcesz mieć możliwość przyjazdu i spędzania czasu nad naszym Polskim morzem, a jednocześnie mieć możliwość czerpania dochodu pasywnego w postaci najmu krótkoterminowego ? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzy pokojowe usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w samym sercu kołobrzeskiej starówki - przy ul. Gierczak Lokal posiada oddzielną dużą kuchnie z której.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł61,41 m² 39 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu położonego w pierwszej linii zabudowy , tuż przy plaży - w kameralnym i cichym zakątku Świnoujścia! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł145 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! Mieszkanie 5-pokojowe wraz z piwnicą, garażem, budynkiem gospodarczym i ogródkiem, położone na parterze kamienicy w rejonie ul. Szczecińskiej w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.