dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 254 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Balticus! Nowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pasa nadmorskiego w województwie Zachodniopomorskim - przy Promenadzie Gwiazd 14 w Międzyzdrojach obok hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Centrum, oddzielna kuchnia, możliwość zrobienia dwóch pokoi. Oferta bez pośrednika! Blok-jagiellońska/bohaterów Warszawy-najlepsza lokalizacja Na sprzedaż jasne, słoneczne oraz przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł197 m² 5 071,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie Z gwarantowanym zwrotem roi 11% Kluczowe parametry inwestycji roi 11% rocznie Przychód miesięczny 13 600 zł /netto Koszty miesięczne 3 700 zł Zysk netto miesięcznie 9 900 zł Zysk netto.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pełnym rozkładem pomieszczeń. Idealne na start lub pod wynajem z możliwością parkowania na podwórku bez strefy. Ta nieruchomość może być bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,90 m² 10 303,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy! Nieruchomość w niskim zadbanym budynku z 2003 roku, okolica cicha i spokojna z dala od głównych ulic, gotowa do wydania od ręki! Dodatkowe atuty to komórka lokatorska 6, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w Koszalinie w nowym budynku z 2024r. z windą, przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie o powierzchni 51,04m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,80 m² 13 284,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjnie położony apartament, znajdujący się w samym sercu tętniącej turystycznym życiem dzielnicy nadmorskiej. Odległość do plaży to zaledwie 200 m , a do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze w nowym budownictwie 2022r, na osiedlu chronionym , w centrum miasta Kołobrzeg. Apartament został funkcjonalnie podzielony na dwa oddzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,90 m² 10 613,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,9 m , zlokalizowanego w północnej części Szczecina (ul. Policka). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł77,94 m² 12 240,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament dla inwestora Nowa Przystań, szczecin ul. Leona Heyki, inwestorze! Szukasz bezpiecznej, nowoczesnej formy lokowania kapitału w nieruchomości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,93 m² 7 970,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze z dużym, narożnym tarasem i prywatną sauną, położone na spokojnym, zielonym osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie. Powierzchnia 49.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł54,56 m² 3 115,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,56m2, w stanie do remontu położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym we wsi Jeleń. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł107,96 m² 7 123,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m , położone na 1 piętrze w budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Na Skarpie w Koszalinie. To nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98,90 m² 7 067,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 98,9 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Wyki. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

269 000 zł48,41 m² 5 556,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 41m2 przy ulicy Kopernika, znajdujące się na drugim piętrze z możliwością zamiany na inne mieszkanie w tej samej, lub niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 275 zł57,25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawiać gotowe do odbioru mieszkanie z antresolą o powierzchni 43,5 m2 w Gryfinie! Nieruchomość składa się z: - 2 pokoi, - łazienki, - oraz dodatkowo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

852 824 zł87,92 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

730 701 zł75,33 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duży lokal niemieszkalny z ogródkiem na Pogodnie w świetnej lokalizacji blisko parku. Projekt lokalu zakłada wykonanie w nim 4 pokoi, łazienki i kuchni. Obecnie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 232 zł32,91 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G129 o pow. 32,91 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł125,09 m² 8 785,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż segmentu środkowego domu numer 8b , zlokalizowany w III etapie inwestycji osiedle Hetmańskie w Kołobrzegu. Dom wybudowany, w stanie developerskim do wykończenia biuro sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beyzyma

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje 55m2.Pokoje 20 i 14 m2,kuchnia 9m2.Pelna własność. Kamienica 2 pietro,czynsz na 2 osoby 420zl Ogrzewanie i woda ciepła z pieca gazowego.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

489 999 zł62 m² 7 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja: 3 pokoje przy samym szpitalu na Pomorzanach Inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nigdy nie będzie stało puste? A może funkcjonalnego lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe 54 m2 po remoncie ul. Bandurskiego idealne dla obcokrajowców. Mieszkanie posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co oznacza, że mogą je nabyć osoby spoza Unii Europejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Elegancki Apartament z antresolą 31m2 + 12m2 (antresola) urządzony w marinistycznym klimacie znajduje się w Kompleksie Słoneczne Apartamenty. Apartament mieści się na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie przy ul Paderewskiego w Świnoujściu Powierzchnia mieszkania : 78m2 powierzchnia całkowita 101m2 - z garażem oraz piwnicą Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Słoneczny apartament jednopokojowy 35 m Grzybowo, ul. Muszelkowa | Parter z wyjściem na zielony teren | Osiedle Bałtyk Na sprzedaż komfortowy i w pełni wyposażony apartament jednopokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł64 m² 10 210,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i wyjątkowo przytulne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56m2 na Pomorzanach. Tylko dla rodziny lubiącej spokój i harmonię Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

618 000 zł64 m² 9 648,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje spółdzielczo-własnościowe | balkon | do wprowadzenia Sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 64,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

690 000 zł42 m² 16 273,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament 42,4 m w Bel Mare Gotowiec Inwestycyjny! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,4 m , wykończony w wysokim standardzie. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł49 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż własnościowe, komfortowo wykończone i wyposażone , 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku z 1986 roku - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgorzyńska

Runowo Pomorskie,zachodniopomorskie

250 000 zł66 m² 3 794 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie położone jest w bloku w spokojnej okolicy, znajduje się na parterze, dostępny jest także strych , piwnica a także pomieszczenia gospodarcze i mały ogródek. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

614 000 zł64 m² 9 654,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie: 4 pokoje | 63,6 m | gotowe do zamieszkania | os. Słoneczne, ul. Jasna, szczecin Powierzchnia: 63,60 m | Pietro: 4/4 (niski blok, bez windy) Status:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

610 000 zł63 m² 9 714,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament, którego szukasz. Jeśli marzysz o wnętrzu, które łączy nowoczesność, elegancję i funkcjonalność właśnie je znalazłaś/eś. Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w inwestycji River House|serce Szczecina|43m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji River House przy ul. Św. Ducha w Szczecinie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Przybrda

Przybrda,zachodniopomorskie

260 000 zł73 m² 3 578,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże ,widne ,przestronne mieszkanie na drugim piętrze w miejscowości Przybrda gmina Biały Bór o powierzchni 72.66 m2. Mieszkanie składa się: -przedpokój -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł64 m² 5 974,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,60 m , położonego na czwartym piętrze w budynku na osiedlu Chopina. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Szczecin,zachodniopomorskie

617 000 zł64 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

631 280 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

651 079 zł46 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.