dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 253 ogłoszenia

515 000 zł72,61 m² 7 092,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

72m2 w centrum Koszalina na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m2 z komórką lokatorską, położone w budynku wielorodzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, świetna lokata kapitału pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł27,67 m² 15 178,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł61,80 m² 3 317,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 61,80 m 2 , usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Wlewo,położonej niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł57,80 m² 7 785,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu z balkonem, 57,80 m2, znajdujące się na II piętrze. Nieruchomość położona jest w centrum Goleniowa, przy ulicy Szczecińskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,29 m² 5 473,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 60,29 m | Sławno ul. Witosa Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D - powyżej! Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł24,90 m² 8 831,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż urokliwa kawalerka w zielonej i spokojnej okolicy na os. Lotnisko w Stargardzie. Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 24,90 m , położoną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 114 050 zł63,66 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestawiamy nadmorski apartament w pożądanej lokalizacji! Mieszkaj bądź wynajmuj. Nadmorski klimat i okolica stwarza wiele możliwości! Lokal mieszkalny o powierzchni 63,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin, prawobrzeże, słoneczne, ul. Rydla, 2 pokoje, balkon, i piętro. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum! oferta tylko W naszym biurze! Prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Topolowej w Kamieniu Pomorskim. Mieszkanie 54,25 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,65 m , położone przy ul. Nowowiejskiej 4 w Białogardzie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł33,16 m² 7 237,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednostronne, 2u pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta przy ul. Bogusława II. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia się!do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36,34 m² 6 851,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas!idealna inwestycja na wynajem Ciepłe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym w centrum miasta. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64,30 m² 13 685,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2 pokojowy ,przestronny apartament o pow.58.9 m2 ,piwnicą (3,9m2) oraz zewnętrznym miejscem parkingowym ( w cenie oferty),położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Sprzedam mieszkanie 80 mkw , 3 pokoje , kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz. Mieszkał tu słynny kompozytor Léon Jessler (w latach1886-1888). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Wejscie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m , położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km od Choszczno. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł64 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podana cena jest ceną brutto. W cenę wliczony jest vat 23% - istnieje możliwość pełnego odliczenia vatu również przez osobę fizyczną! Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję kawalerkę 36,87 m , składającą się z dwóch pokoi, w budynku z 2004 roku w samym centrum Świnoujścia, przy ulicy Jacka Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40,20 m² 10 920,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m2 położone na 3 piętrze czteropiętrowego budynku w zielonej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48 m , położony na osiedlu Nowa Przystań na Kępie Parnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,63 m² 12 086,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ustronia Morskiego, przy ul. Górnej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świeżo wyremontowane widne (oka z 3 kierunków) i w pełni funkcjonalne mieszkanie. Mieszkanie urządzone, sprzedaż z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie z 2020 roku w pełni wykończone i umeblowane bez żadnych nakładów ze strony kupującego. Piętro 2, ekspozycja słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Apartamenty baltic star to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamno. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prestiżowo i aktywnie dla każdego w apartamentowcu sea & lake w unikatowym położeniu pomiędzy morzem, a jeziorem, otoczony sosnowym lasem i z mariną dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker okazja!świnoujście ,ul.Wyspiańskiego : 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem.47m2-455 n.Czynsz do Zarządcy ok.750 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oddajemy do Państwa dyspozycji apartament w naszej nowej inwestycji sky garden. Budynek znajduje się przy najpiękniejszym oraz największym parku w Szczecinie im. Jana Kasprowicza. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker topowa lokalizacja dla inwestora pod kątem wynajmu, deptak Bogusława to lubiana przez najemców ulica w samym centrum Szczecina. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147 m² 6 455,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne mieszkanie 147 m w centrum Szczecina Generała Józefa Piłsudskiego 16 idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż duże, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

717 777 zł61,07 m² 11 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,26 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł41,95 m² 14 779,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,95 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio! Sprzedam nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie (niezamieszkałe!), w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Salon (~18m2):.

Szczegóły ogłoszenia

147 334 zł77 m² 1 913,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie Norbert Korzeniewski zawiadamia na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Balticus! Nowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pasa nadmorskiego w województwie Zachodniopomorskim - przy Promenadzie Gwiazd 14 w Międzyzdrojach. Przy hotelu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij