dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

280 000 zł65 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe na parterze, ciepłe, słoneczne Mieszkanie rozkładowe, ciepłe o pow. 64,75 m2 położone na parterze. Opis mieszkania (w księdze wieczystej: pokój - 3, kuchnia -1, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

730 000 zł78 m² 9 335,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,20 m , którego całkowita powierzchnia po podłodze przekracza 100 m . Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

352 792 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

359 787 zł27 m² 13 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł48 m² 7 546,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie. Lokal o powierzchni 47,57 m usytuowany jest na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł60 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Serdecznie polecam ofertę sprzedaży zadbanego i klimatycznego spółdzielczo własnościowego mieszkania położonego na 7 z 8 pięter budynku przy ulicy 26 kwietnia w Szczecinie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

769 000 zł49 m² 15 693,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50m2 oraz dodatkowa powierzchnia to duży balkon z wyjściem z salonu oraz sypialni! Mieszkanie jest położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

565 000 zł68 m² 8 308,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe na Os. Zawadzkiego. Niski blok, trzecie piętro , 4 rozkładowe pokoje , przestronny przedpokój w kwadracie , duży balkon , łazienka , oddzielne wc, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Szczecin,zachodniopomorskie

698 000 zł49 m² 14 318 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Ornament | 2 pokoje | 11. piętro | zachód słońca W architekturze ornament to detal, który nadaje całości charakter i sprawia, że przestrzeń staje się czymś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł58 m² 9 613,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja - szczecin osiedle bukowo Mieszkanie 3 pokojowe znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku wybudowanego w 2017 r. Blok przystosowany dla Osób Niepełnosprawnych bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł60 m² 12 520,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dostępne wyłącznie w Angel Estate Na sprzedaż piękne, zadbane mieszkanie na nowym, strzeżonym osiedlu w samym centrum Nowego Miasta. Budynek z 2020 roku, nowoczesna architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł44 m² 14 689,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Świnoujścia. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym budynku z windą, monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Styki

Szczecin,zachodniopomorskie

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wygodnego, 3-pokojowego mieszkania w sercu Pogodna, przy ul. Jana Styki w Szczecinie. Mieszkanie po generalnym remoncie; położone na wysokim parterze budynku; gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł52 m² 12 403,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż: nowoczesny z 2023r , dwupoziomowy apartament przy ul. Malczewskiego Centrum Szczecina. Przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł90 m² 8 026,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł49 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetna oferta 2 pokojowego apartamentu przy ul. Hallera doskonałego pod inwestycję! okazja! Blok z windą! II piętro. Apartament z balkonem w pełni urządzony i w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

430 000 zł105 m² 4 079,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Darłówku Zachodnim w drugiej linii brzegowej, jedynie 2 minuty spacerem do plaży oraz 2 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frysztacka

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł53 m² 9 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 53,45 m | Szczecin, ul. Frysztacka | 2 piętro | znakomita lokalizacja Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,45 m zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Frysztackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Choszczno,zachodniopomorskie

174 500 zł44 m² 3 951,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z niskim czynszem w miejscowości Choszczno - tylko 365zł/msc! To mieszkanie przy ul. Wysokiej w Choszcznie to propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Niechorze,zachodniopomorskie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z balkonem i miejscem postojowym, położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu, zaledwie około 200 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 pokoje | 63,4 m | balkon + piwnica 10 m | 1. piętro Szczecin os. Słoneczne, ul. Aleksandra Kostki Napierskiego Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

388 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentowana oferta to 2 pokoje o pow. 48.5M2 do remontu w bardzo dobrej lokalizacji 2 rozkładowe pokoje z osobną kuchnią do własnej aranżacji łazienka plus osobne WC duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł43 m² 11 233,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,64 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na osiedlu Apartamenty Garden House w dzielnicy Warszewo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

661 416 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Akacjowa

Sianożęty,zachodniopomorskie

499 000 zł43 m² 11 564,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny 2-pokojowy, nowoczesny apartament położony na parterze nowego budynku z 2022 r. w zamkniętym i chronionym apartamentowcu w Sianożętach koło Ustronia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł63 m² 9 169,96 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie znajdujące się na 7 piętrze 11-piętrowego budynku w dzielnicy Szczecina-Śródmieście. W skład nieruchomości o powierzchni 63,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

317 000 zł46 m² 6 870,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Oferta na wyłączność. 3-pokojowe mieszkanie 46,14 m , IV piętrze. Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,14 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł121 m² 7 681,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe , ogród zimowy , 2x tarasy, garaż. Doskonałe mieszkanie pod inwestycję , ponieważ na chwilę obecną mieszkanie zostało wynajęte do końca maja 2025r z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł59 m² 11 861,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Westerplatte

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł51 m² 10 797 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w najatrakcyjniejszej części Kołobrzegu, w porcie przy ul.Westerplatte. Ta nieruchomość to idealne miejsce na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Szczecin,zachodniopomorskie

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na park w kamienicy przy Wałach Chrobrego, stare Miasto, centrum Szczecina. W rzeczywistości 59m2 w księdze wieczystej 49m2 - zaadoptowany balkon i antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł101 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł68 m² 13 159,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ten apartament jest propozycją dla osób, które cenią jakość, spójność i komfort codziennego życia bez kompromisów i bez nadmiaru. Położony na dozorowanym osiedlu Pionierów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł19 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

zukasz kompaktowego mieszkania w świetnej cenie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19 m , położona na wygodnym parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł49 m² 10 918,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prywatna oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 49 m , usytuowanego na drugim piętrze wieżowca przy ulicy Łubinowej 4 na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

305 448 zł35 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł45 m² 12 004,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żydowce. Mieszkanie własnościowe po częściowym remoncie, o powierzchni 44.9 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł70 m² 12 808,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! 3 pokoje w sercu Nowego Miasta taras + komórka lokatorska, garaż | Centrum na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Choszczno,zachodniopomorskie

227 000 zł52 m² 4 407,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na czwartym piętrze w Choszcznie do remontu za cenę 227 tys. zł Powierzchnia 51,50 m2, okna pcv, jedno w kuchni drewniane. Łazienka przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł66 m² 9 530,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna oferta na sprzedaż, dostępną wyłącznie w biurze nieruchomości Blue Real Estate. Nieruchomość własnościowa znajdująca się na osiedlu zamkniętym - Pomorzany, w zachodniej.