dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

977 000 zł70 m² 13 919,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje w sercu Nowego Miasta taras + komórka lokatorska, garaż | Centrum na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 13 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zuzanny

Szczecin,zachodniopomorskie

1 365 000 zł115 m² 11 869,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie w budynku na ul Zuzanny. Osiedle ma charakter zamknięty. Projekt osiedla stworzyło Federacyjne Biuro Architektoniczne ze Szczecina, a wybudowała je w latach 2009-11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

929 000 zł81 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje | 81,37 m | balkon + garaż | nowoczesne osiedle Szczecin ul. Polskich Marynarzy | Osiedle Za Sterem Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 000 zł64 m² 7 536,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w centrum Gryfina. Lokal znajduje się na parterze niskiego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł60 m² 16 725,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane niespełna 50 m od plaży w Międzyzdrojach, przy ul. Pomorskiej. Zamieszkaj tuż przy plaży i poczuj prawdziwy klimat nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł56 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Szczecin Dąbie Lokalizacja: szczecin Dąbie, osiedle zamknięte Powierzchnia: 55,5 m Cena: 670 000 zł Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 2011 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł93 m² 9 635,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Gratka dla wielbicieli Pogodna i nowej zabudowy. Unikalne mieszkanie tylko dla wymagających Klientów o następujących parametrach: - 4 pokoje, a w tym II poziomy: i poziom: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

174 348 zł21 m² 8 204,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz praktycznej i korzystnej cenowo nieruchomości? Lokal L28 w Rezydencji Zwycięstwa to doskonały wybór dla singla lub pary szukającej swojej pierwszej nieruchomości. To także atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- право кооперативної власності на приміщення. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

592 900 zł54 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Bandurskiego, szczecin Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł63 m² 9 111,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63.11 m , usytuowane na trzecim piętrze bloku z 1986 roku, w dzielnicy Majowe. Skład nieruchomości: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Gryfino,zachodniopomorskie

329 900 zł44 m² 7 530,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku przy ulicy Szczecińskiej w Gryfinie. Lokal znajduję się w kameralnym budynku czteropiętrowym na drugim piętrze co jest dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Suliszewo

Suliszewo,zachodniopomorskie

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Pięknie położone mieszkanie wokół terenów zielonych zaledwie 11 minut od Choszczna. 2 pokoje z oddzielną kuchnią i łazienką o łącznej powierzchni użytkowej 70m2. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m - parter - ul. Horeszków Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na parterze w bloku przy ul. Horeszków. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł45 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z balkonem, zlokalizowanego w bardzo dobrze skomunikowanej części Śródmieścia.! nieruchomość idealna jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł71 m² 8 835,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 4 pokojowego, zlokalizowanego na oś. Majowe Mieszkanie położone jest na 3 piętrze ocieplonego niskiego bloku z 1980 roku. Na powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł56 m² 8 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina Pogodno, przy ul. Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł68 m² 7 922,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m , położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

552 265 zł36 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nad Odrą nowoczesność i natura w idealnej harmonii Lokalizacja, która zachwyca: to wyjątkowa inwestycja położona tuż przy brzegu Odry idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Rewal,zachodniopomorskie

676 900 zł43 m² 15 774,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal położony przy ul. Morska 10 w Rewalu. Lokal z niepowtarzalnym bezpośrednim widokiem na morze. Mieszkanie położone na 1 piętrze i w skład niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

619 000 zł76 m² 8 134,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena - 619 000 zł! komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł37 m² 18 654,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

275 000 zł32 m² 8 626,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie | Stargard, osiedle Lotnisko I 31,88 m I 2 piętro Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gierczak

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł78 m² 7 151,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z dużym tarasem i 2 balkonami na Starówce w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż duże rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z księgą wieczystą z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł53 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena mieszkania: 625 000 zł Miejsce parkingowe Czynsz administracyjny: ok. 500 zł Piętro: 3 z windą Rok budowy: 2025 Stan: deweloperski Forma własności: pełna własność opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 325 000 zł70 m² 19 001,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone nad morzem w spokojnej, nadmorskiej części Kołobrzegu zaledwie 10 minut spacerem od plaży wschodniej. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Szczecinek,zachodniopomorskie

279 000 zł55 m² 5 060,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecinek - ul. Zielona | 2 pokoje | parter | 55,13 m2 | piwnica Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,13 m2, położone na parterze budynku przy ul. Zielonej w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

395 000 zł48 m² 8 156,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m2 położne w Podczelu na zamkniętym osiedlu "feniks" przy ul.Poleskiej. Mieszkanie jednostronne,środkowe, częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł73 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż: mieszkanie w Śródmieściu Szczecina Lokalizacja: ulica Władysława Łokietka, śródmieście, szczecin Blisko centrum handlowego Doskonała komunikacja miejska Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł68 m² 9 153,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

649 125 zł29 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowiutki apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym 30 metrowym tarasem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

395 000 zł55 m² 7 175,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mega okazja - 3 pokoje W kołobrzegu za 395 000 zł - jedynie 7176zł/mkw Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kołobrzegu w cenie zdecydowanie poniżej wartości rynkowej. Lokal.