dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

670 000 zł46 m² 14 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy może dostać zwrot podatku 23% vat , odzyskujesz ponad 150 tys. zł - - - Szukasz apartamentu, który od razu robi efekt "wow"? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Świnoujście,zachodniopomorskie

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja W naszej ofercie prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na podwyższonym parterze w nowoczesnym budynku z 2015 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł78 m² 9 578,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie za ch Ster | 4 pokoje | Cisza i zieleń Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,2 m użytkowej (103 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł84 m² 5 782,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w kamienicy, o pow. około 84 m2 do remontu, dzielnica śródmieście- blisko Jasnych Błoni - w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł49 m² 5 529,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m2 położone na II piętrze niskiej kamienicy w centrum miasta - ul. Piłsudskiego, stargard. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł60 m² 8 302,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 3 piętrze wysokiego budynku z windą na popularnym osiedlu Kaliny. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł58 m² 9 076,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż polecam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57.84 m2 w spokojnej okolicy Szczecina. W skład mieszkania wchodzi: -widna kuchnia; -salon z wyjściem na balkon; - sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

777 000 zł69 m² 11 338,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 68.5 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach! Nieruchomość o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

380 248 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Barlinek,zachodniopomorskie

349 000 zł58 m² 5 980,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

***mieszkanie zarezerwowane do 23.01.2026. ***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (58,36 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 564 221 zł59 m² 26 445 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie: budzisz się w apartamencie skąpanym w porannym świetle, otwierasz oczy, a przed Tobą rozpościera się bezkresny błękit Bałtyku. Delikatny szum fal wita Cię każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł60 m² 9 563,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), przestronne, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze wysokiego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wschodnia

Sianożęty,zachodniopomorskie

907 000 zł55 m² 16 626,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy wykończony pod klucz apartament dwupoziomowy nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Obniżka Z 319 000 zł na 299 000 zł. Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 52 m 2 , usytuowane na 3 piętrze w bloku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

695 000 zł70 m² 9 958,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,8 m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy Lasku Arkońskim, niedaleko Syrenich Stawów i Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

378 000 zł34 m² 10 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie 2 pokojowe, widna kuchnia, łazienka, po remoncie - nowe tynki, ściany świeżo malowane, nowe podłogi, listwy, stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł31 m² 11 341,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka w dzielnicy Niebuszewo - Bolinko Mieszkanie spółdzielczo własnościowe - możliwość zakupu przez obywateli spoza ue Nieruchomość położona na zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł58 m² 9 547,83 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Os. Przyjaźni, polski wieżowiec 3 pokoje, balkon, kuchnia, łazienka, wc, podwójny przedpokój. Powierzchnia 57,5 m2 w tym dzierżawa od spółdzielni 4 m2 przedpokoju. XI piętro w XII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wschodnia

Darłowo,zachodniopomorskie

5 200 000 zł270 m² 19 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy wyjątkowy apartament o powierzchni 270 m , położony w prestiżowej lokalizacji w Darłówku Wschodnim. Ta nieruchomość zachwyca luksusowym wykończeniem, niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

429 625 zł33 m² 12 859,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja W międzyzdrojach nowoczesne luksusowe apartamenty tuż przy plaży System płatności: 10/90 - możliwość wpłaty dziś 10% i rozpoczęcie remontu. Reszta wpłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

733 975 zł94 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 93,50 m2 położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Goleniowie. Spis pomieszczeń: * pokój o powierzchni 13,36 m2 * pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

1 230 000 zł97 m² 12 680,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży komfortowego bliźniaka na Krzekowie na osiedlu zamkniętym. Nieruchomości składa się z: parter -salon z kominkiem z wyjściem na taras oraz ogród -wiatrołap z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kalinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł43 m² 13 284,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego mieszkania, znajdującego się pożądanej dzielnicy Szczecina -na Wzgórzach Warszewskich To inwestycja z 2020 r. Marina Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, aleja Baltic Park Molo

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł28 m² 23 372,90 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Apartament w Radisson Blu Resort w Świnoujściu, usytuowany na 3 piętrze z ekspozycją okiem i balkonu na wschód. Apartament wynajmowany przez Zdrojowa Rent zawartą umową najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Przyjaciół Żołnierza w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

481 000 zł34 m² 14 197,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# klient # budowa zakończona # inwestycyjne nad bałtykiem Jeśli chcecie Państwo stać się właścicielami apartamentu wysokiej klasy w luksusowej inwestycji położonej 5 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł43 m² 9 076,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sportowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł37 m² 9 972,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferuję jasne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6m2, położone na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku w spokojnej części Pomorzan z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

359 000 zł28 m² 12 858,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament oferowany do sprzedaży jest na I piętrze nowoczesnego III piętrowego budynku z windą wybudowanego w 2021 roku. 800 m od plaży. Osiedle zamknięte. Dodatkowo można kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wydania oraz zamieszkania, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze wysokiego bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej destynacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

775 000 zł70 m² 11 151,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zainteresowanych klientów zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane w Szczecinie na Nowym Mieście przy ul. Sowińskiego, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł61 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciche i przytulne 3-pokojowe mieszkanie ul. Bronowicka, szczecin | 61,3 m | po remoncie Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł48 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży są 2 pokoje położone na zamkniętym osiedlu na Niebuszewie. Lokal znajduje się na 2 piętrze dobrze utrzymanego, ocieplonego, niskiego bloku z cegły. Osiedle bezpieczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis ogłoszenia: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , po generalnym remoncie, gotowe do umeblowania i natychmiastowego zamieszkania. Lokal stanowi idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł48 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta, super lokalizacja! Oferujemy mieszkanie w samym centrum Szczecina, blisko Galaxy. Lokal składa się z: - dwóch przestronnych i rozkładowych pokoi(24,9m2 i 9,4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Tytusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 189 000 zł158 m² 7 549,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m , zlokalizowany na spokojnym i rodzinnym osiedlu w Mierzynie w budynku z 2000 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł59 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,30 m2, położone na parterze w budynku IV kondygnacyjnym. Lokalizacja: lokal mieszkalny położony na osiedlu Przylesie przy ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kazimierz Pomorski

Kazimierz Pomorski,zachodniopomorskie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

"okazja cena 215tyś" Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o pow ok30 m + Działka ogrodzona 150m położone w malowniczej miejscowości Kazimierz Pomorski Mieszkanie położone na.