dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 237 ogłoszeń

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz miejsca, które łączy prestiż hotelu 5*, naturalny spokój i bezpieczny model inwestycyjny, diune w Kołobrzegu jest wyborem z najwyższej półki. To pierwsza linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130 m² 8 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Apartament 34m2 + 5 Pokoi Inwestycyjnych | Centrum Szczecina | ul. Jagiellońska | 130 m Szukasz gotowego źródła pasywnego dochodu lub dużego, stylowego mieszkania w samym sercu Szczecina? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,20 m² 4 353,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! Okazja! Obniżka ceny! Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze budynku ( kamienica) o powierzchni 57,20 m na który składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 532 zł43,77 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,10 m² 8 795,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Żołnierza w Stargardzie. Jest to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł33,69 m² 15 731,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m . Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Orła Białego 2 w Bornem Sulinowie spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł56,33 m² 6 390,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,33 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 1981 roku przy ul. Grunwaldzkiej w Choszcznie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł85,51 m² 5 554,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Szczecinie. Śródmieście ul. Wojska Polskiego, nieopodal deptaku Bogusława. Bardzo atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje! Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 595 zł38,15 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego pod klucz* Apartamenty na sprzedaż w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 70,40 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z 1989 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,34 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż - wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Darłowie*** Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,34 m2, świetnie zorganizowane jako dwa samodzielne lokale -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,89 m² 6 028,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ul. Dworcowa, stargard Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w centrum Stargardu Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,65 m² 8 738,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w Stargardzie na osiedlu Mikołaja Kopernika Przedstawiamy Państwu atrakcyjne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł70,50 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne do własnej aranżacji. Lokal ma powierzchnię 70,5 m po obrysie i 51,7 m powierzchni użytkowej, znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł42 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament 2 pokojowy położony w idealnej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana około 100 m od morza oraz szerokiej, piaszczystej plaży położonej przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł69,90 m² 6 223,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe Prusinowo k. Gryfic Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,90 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Dziwnówku. Inwestycja ogrodzona, trzy szlabany na pilota - wjazd/wyjazd z osiedla. Na osiedlu boiska do piłki, koszykówki itp.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa w miejscowości Kretlewo. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,40 m² 8 021,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, położone na parterze bloku z lat 70-tych przy ul. Szymanowskiego w Koszalinie. Lokal w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł54,40 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

912 000 zł39,65 m² 23 001,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament zlokalizowany w uroczej miejscowości jaką jest Pobierowo, zaledwie 100 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł38,10 m² 6 167,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10 m2, położone w miejscowości Rosnowo, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, z widokiem na wodę i bardzo blisko plaży.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł59,24 m² 4 895,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż ,jaśniutkie, przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane w Sianowie. Lokal pierwotnie był dwupokojowy (zgodnie z księgą wieczystą), jednak.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,18 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Piłsudskiego na I piętrze Dwa pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka z wc, balkon typ francuski. Budynek po termomodernizacji, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,88 m , położony na parterze prestiżowego apartamentowca Platinum Aparthotel w Rewalu, zaledwie 40 metrów od plaży i morza. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2, położonego w spokojnej i zielonej części Połczyna-Zdroju. To.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł50,53 m² 6 807,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Bliska odległość do placu Kościuszki zapewnia doskonały dojazd w każde miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38,83 m² 6 953,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża, słoneczna kawalerka, położone niedaleko centrum, przy ul. Budowniczych. Lokal o powierzchni 38,83 m2, położony na 3 piętrze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,60 m² 13 826,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w podwyższonym standardzie na ul. Michała Drzymały przy parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 42,60 m2 powierzchni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,11 m² 4 195,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz komfortowego, bezczynszowego mieszkania w spokojnej miejscowości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: stepnica, ul. Portowa Zaledwie kilka minut spacerem do plaży i Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,29 m² 23 260,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament w prestiżowej Rezydencji Sienkiewicza w Świnoujściu doskonała lokalizacja: zaledwie około 400 m od plaży, vis-à-vis Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62,63 m² 7 488,42 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego przestronnego oraz ustawnego mieszkania o powierzchni 62,63 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Ludwika Zamenhofa. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Nowym Czarnowie. Dobry dojazd do gryfina/szczecina w tym komunikacją miejską. Budynek w którym znajduje się oferowany lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,09 m² 9 357,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

708 472 zł43,79 m² 16 178,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament jedynie 600 m od plaży w Kołobrzegu! Na sprzedaż wyjątkowy apartament nad samym morzem w Kołobrzegu, w apartamentowcu z 2019 r., położony na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł29,50 m² 6 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest kawalerka w Płotach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,19 m² 7 599,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczecin / 3 pokoje / 2 poziomy Lokalizacja: - niebuszewo , blisko terenów zielonych , skwerów , parków , park kasprowicza , rusałka , ogrod dendrologiczny - idealne miejsce do aktywnego wypoczynku -.