dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 237 ogłoszeń

366 960 zł30,58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie | ogródek | piwnica Lokalizacja: szczecin, ul. Strzelecka mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,82 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,44m2, wykończone pod "klucz" w nowej inwestycji w Świnoujściu - Warszów, obecnie w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł111,62 m² 2 598,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kontakt: michał Wojtysiak Apartament Nieruchomości   nowa atrakcyjna cena : 290 tys złotych! Na sprzedaż duże mieszkanie 111 m - połowa kamienicy, centrum Barwic (woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Chcesz zamieszkać w przepięknym kurorcie jakim jest Świnoujście? Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Bohaterów Września. To klimatyczne mieszkanie położone jest na 2.0.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł53,30 m² 4 221,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha na parterze - mieszkanie 2 - pokojowe Duże 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,30 m2, przestronne, jasne, położone na parterze, w dobrej lokalizacji: obok sklepu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,03 m² 7 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,01 m² 9 977 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 632 zł30,17 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na II piętrze z balkonem, windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A26 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka Powierzchnia 30,17 m2, balkon 1,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 067 zł41,93 m² 24 900,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apollo Residence to nowoczesny apartamentowiec położony bezpośrednio przy plaży Darłówka Wschodniego, oferujący 57 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach, od 39,35 m do 125,36.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł36,80 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m , położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m , położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,70 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z Widokiem na Panoramę Szczecina Świerczewo, ul. Antoniego Kaliny Na sprzedaż jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24,07 m² 20 731,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Z tarasem | dune resort B | mielno, ul. Pionierów 20 Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 24,07 m , położony w prestiżowej inwestycji Dune.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy z 1935 roku. Budynek charakteryzuje się solidną, tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,31 m² 16 426 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - 400m od pięknej, malowniczej plaży,! - położenie przy obszarze Natura 2000, co zapewnia bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. ok. 37 m2, na parterze niskiego 2 piętrowego nowego budynku w dzielnicy Stołczyn. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł64,66 m² 3 417,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w Lesięcinie gmina Węgorzyno .Duża ładna miejscowość z placem zabaw świetlicą. Przez Lesięcin przejeżdża pociąg regionalny co.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,23 m² 7 095,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, ładne mieszkanie przy ul.Szpitalnej. Uwaga. Możliwa zamiana na podane lub mniejsze mieszkanie na parterze lub 1 piętrze-lokalizacja Barlinek. Mieszkanie "środkowe" położone na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,70 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 448 zł34,71 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł55,60 m² 5 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Nowogard. Bardzo atrakcyjna lokalizacja dla rodzin - wokół bloku tereny zielone, w pobliżu przedszkole, szkoła oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł58,39 m² 8 871,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta (dzielnica Niebuszewo). Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 200 m od morza - Rezydencja Bielik, międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33 m2, położony w prestiżowej Rezydencji Bielik - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,30 m² 5 518,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł37,40 m² 3 074,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A6 Mieszkanie o powierzchni 42,94 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł38,79 m² 13 121,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przyjdź i zobacz osobiście! Dzień otwarty: sobota, 16 maja 2026r. od 10:00 do 13:00 Lokalizacja tuż przy plaży gwarantuje możliwość czerpania zysków z wynajmu mieszkania wczasowiczom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł41,57 m² 18 041,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament blisko morza z miejscem parkingowym w Sianożętach gotowy do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja spokojna okolica blisko morza - do plaży ok. 400.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł60,80 m² 7 006,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie wykończone pod klucz jest gotowe do nabycia I wydania Nowe i nowocześnie urządzone 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu.