dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

349 000 zł30,81 m² 11 327,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 30,81 m , położona na 4. piętrze przy ul. Wincentego Witosa w Świnoujściu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, co czyni je wygodną propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł56 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w okolicy Golczewa Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. Parter. Bowid. Bez barier architektonicznych. 3 pokojowe o powierzchni - 66.4 m2, na parterze dwupiętrowego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,12 m² 9 021,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie na ul. Lucjana Rydla! Na sprzedaż własnościowe, gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,40 m² 8 179,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Efektownie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z loggią - ul. Zgoda! Przedstawiamy prześliczne, urządzone w bardzo dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł49,36 m² 8 711,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Prestigowy adres w samym sercu Szczecina odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4 6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej. Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł71,33 m² 11 636,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Parter domu, boczna uliczka, cisza, spokój a jednocześnie miejsce doskonale skomunikowane tylko 10 minut do Galaxy. Bezczynszowy parter domu (tylko podatek roczny ok 150zł) o powierzchni 71,33.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o 41,6 m2, przy ulicy S. Mikołajczyka w Goleniowie Obniżka ceny o 14 000 zł.! mieszkanie znajduję się na IV piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38,61 m² 19 399,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy serdecznie Państwa uwadze atrakcyjny 2'pokojowy apartament przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu. Budynek, w którym znajduje się lokal znajduje się kilkaset metrów od plaży, przy drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł76,97 m² 6 483,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na 1 piętrze w domu wielorodzinnym o powierzchni 76,97 m2 w centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do odświeżenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł99 m² 6 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 58,5m2 na pierwszym piętrze oraz pomieszczeniami przynależnymi (3 pokoje z łazienkami) w pawilonie użytkowym łącznej powierzchni 40,5m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł63,47 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż duże mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych. Budynek oddalony od głównej ulicy, przed budynkiem duży, wygodny parking, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na trzeciej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł61,70 m² 3 225,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie blisko morza Drozdowo 1. piętro ogród balkon strych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego z 1995 roku, w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł66,40 m² 6 460,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Forma własności: pełna własność z kw Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 144,04 m2, zlokalizowane w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł54,27 m² 24 875,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cena 1 350 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 660 500 zł.! lokalizacja, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania pakiet dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad morzem idealny pod wynajem Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? Ten luksusowy apartament to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja premium tylko 600 m do plaży, 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4, zlokalizowany w pięciolokalowym, dwukondygnacyjnym budynku mieszkalnym, położonym w miejscowości Lisie Pole 83b/4, na działce gruntu o nr.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł40,38 m² 8 048,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone III piętrze w budynku wielorodzinnym (bloku).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż atrakcyjne, bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,10 m , położone na 1. piętrze w charakterystycznym budynku typu koszarowiec. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36,52 m² 18 893,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkania na osiedlu Aleja Południowa - jedyne takie osiedle mieszkaniowe w Dźwirzynie! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończone I umeblowane znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł46,77 m² 4 917,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w miejscowości Płoty, w powiecie Gryfickim w województwie zachodniopomorskim. Lokal składa się z sypialni, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku. Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne 2 pokoje blisko morza Nowogard, ul. 15 Listopada Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w spokojnej części Nowogardu, przy ul. 15.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł55,14 m² 24 483 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z widokiem na morze w hotelu arka Medica spa 50 m od morza! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 165 zł46,84 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D6 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, taras - 18,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe Sarbia 78-133, koło Kołobrzegu Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,60 m , położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,19 m² 13 941,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamknięte, monitorowane Osiedle Feniks w Kołobrzegu Mieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone o pow. 45,19 m2, z dużym balkonem. Bardzo ładny widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament po remoncie - typu studio - położony w parku nadmorskim (po drodze do Podczela) z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (ok. 500 m). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

W ofercie 2-pokojowe słoneczne mieszkanie znajdujące się na poddaszu odrestaurowanej kamienicy. Adaptacja poddasza zakończona w 2016 roku. Powierzchnia całkowita to 30m2, w tym - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 260 zł57,86 m² 18 324,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z tarasem w Mielnie I 23% I Wykończony I Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż apartament inwestycyjny, położony tuż przy linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł25,91 m² 22 964,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne studio W pierwszej linii zabudowy nad morzem Duży balkon | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Klimatyzacja | Komórka w cenie | Pierwsza linia zabudowy | Jasne wnętrze |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł57,65 m² 12 055,51 zł/m²

 

Piętro:1/5