dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena 299000 Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem i piwnicą Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno od dewelopera, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty pod klucz + wyposażenie cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera 23% vat ) apartament ze skosami nr 35 - 1. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł66,02 m² 4 831,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania w kamienicy Nad Odrą (stołczyn) z bardzo dużym potencjałem. Kilka lat temu wymieniona została instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł36,35 m² 50 068,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top lokalizacja! niepowtarzalny apartament! Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii zabudowy od morza! Apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu z tarasem ze szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 100m w skład której wchodzą: - duży pokój/ salon - pokój I - biuro - pokój II -.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł33,40 m² 15 119,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta na wyłączność Szanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwa kawalerka z wydzieloną sypialnią w centrum m. Świnoujścia przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie o pow. 33,40m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,37 m² 17 677,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł43,82 m² 17 069,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfort I inwestycja Apartament z ogrodem - około 300 m od morza Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem i widokiem na zieleń, położony w eleganckim budynku zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa sprzedaż lub zamiana na mieszkanie 2-pokojowe na niskiej kondygnacji. Przytulne, jasne i bardzo zadbane - mieszkanie o powierzchni 45.3 m z balkonem i wystawą okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pobierowie. Lokal o powierzchni 37,03 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

521 800 zł37,54 m² 13 899,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość na I piętrze budynku z windą. Duży pokój z aneksem kuchennym i balkonem oraz łazienka. Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł38,60 m² 15 411,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne , komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji - zaledwie 500 m od morza .Idealna inwestycja do zamieszkania , jak.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł44,72 m² 2 571,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny z działką - Redło, gm. Połczyn-Zdrój Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze w budynku z czerwonej cegły w miejscowości Redło, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł53,90 m² 7 786,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9 m , zlokalizowane w Koszalinie przy ul. Lechickiej. Lokal znajduje się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,59 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkowy penthouse w obiekcie Westin House Resort Kołobrzeg Luksusowo wyposażony apartament z dwiema sypialniami i dużym tarasem, położony poza centrum - idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

2 165 000 zł53 m² 40 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 672 zł36,32 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B5 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 36,32 m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90,80 m² 9 900,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przestronne 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 112 m2. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem, możliwość aranżacji drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,50 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament w nadmorskiej miejscowości - Międzywodzie o łącznej o powierzchni 29,5m2, który składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A10 Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,60 m² 12 771,32 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m2 , zlokalizowane w samym centrum Szczecina w nowo wybudowanym apartamentowcu vis a vis Galerii Galaxy. Mieszkanie narożne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł42,60 m² 5 868,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz kuchni. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu, co daje możliwość pełnej, indywidualnej aranżacji wnętrza w tym zaprojektowania części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze kamienicy z 1900 roku położonej w samym sercu Szczecina. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł87,20 m² 4 357,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 87,20 m2 (wraz z pomieszczeniem przynależnym- piwnicą o pow. 21,25m2) położone na I piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,77 m² 17 209,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament o powierzchni 37,77 m2 z tarasem 10,68 m2. Apartament wykończony pod klucz (meble ruchome trzeba dokupić). Cena obowiązuje do 11 maja 2026. Dąbki to kameralna nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł108 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament o pow. 108 m2 w Centrum miasta na 3 piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Andersa Na powierzchnię nieruchomości składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł45 m² 19 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Dziwnowie inwestycja, która zarabia i zachwyca! Marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, gdzie poranna kawa smakuje lepiej dzięki szumowi fal,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 743 zł65,23 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem F71 o pow. 65,23 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Świnoujście ul. Cieszkowskiego - casa marina spa - 5 min do plaży. Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, ciszę i wypoczynek z ewentualnym, realnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,64 m2 z piwnicą - osiedle Lotnisko, stargard Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł30,26 m² 28 420,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Seaside Park Kołobrzeg - najlepszy adres! Apartament z widokiem na morze i miejscem postojowym w cenionej inwestycji Seaside Park, położonej bezpośrednio przy Promenadzie Nadmorskiej, 50.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,20 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. Jasne, słoneczne i bardzo ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni.