dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grzybowo | 3 pokoje | 59 m | 300 m od morza | wysoki standard | miejsce postojowe + komórka I winda Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł79,89 m² 12 392,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.4 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Ten przestronny lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A9 Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł94,20 m² 2 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - ul. Kupiecka. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament położony w w zachodniej części Kołobrzegu zaledwie 200m od morza. Os. Polanki Apartament został wykończony materiałami wysokiej jakości, oddany do użytkowania w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczna kawalerka z balkonem - nowoczesna przestrzeń, która pracuje na siebie Są nieruchomości, które kupujesz. i takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,90 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Koszalin ul. Zakole na sprzedaż mieszkanie 3pok. I piętro, loggia, garaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - z loggią, garaż! Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 metrów kwadratowych + balkon, zlokalizowane przy ul. Łuczniczej. To idealna nieruchomość dla pary, rodziny 2+1, 2+2 lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowa super cena! Na sprzedaż apartament dwupokojowy, znajdujący się w kompleksie hotelowym w Kołobrzegu. Kompleks hotelowy z recepcją, w którym znajduje się basen, spa, restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł65,87 m² 9 260,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł57,64 m² 7 199,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Idealna lokalizacja, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy - cała infrastruktura Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 54m2 znajdujące się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Szczecinie. Lokal położony jest na 3 piętrze i dzięki częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł41,90 m² 4 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Dobra o łącznej powierzchni użytkowej 41,90 m2. Mieszkanie do wykończenia -idealna propozycja dla inwestora lub osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

794 625 zł48,68 m² 16 323,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,68 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z basenem, siłownią i całodobowym monitoringiem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł34,91 m² 17 874,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu klimatyzowany apartament (własność) w Dziwnówku, znajdujący się w zamkniętym obiekcie Porta Mare Słoneczne Tarasy. Apartament w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

366 900 zł47,82 m² 7 672,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne i nowe 3 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 850m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,44 m² 14 304,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnówku z pięknym widokiem na Zatokę Wrzosowską, zaledwie kilka metrów od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 94 m | 1. Piętro kamienicy | ul. Bolesława śmiałego szczecin opis nieruchomości przestrzeń, potencjał, klimat kamienicy Na sprzedaż przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 615 zł41,85 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł63 m² 39 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy penthouse z bezpośrednim wjazdem windą do apartamentu! niepowtarzalna I wyjątkowa nieruchomość nad polskim morzem! Adres: pobierowo ul.Grunwaldzka Metraż: 62 m2 + tarasy około 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł52 m² 17 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga, łowcy komfortu i pięknych widoków na morze! Nie mówcie, że nie ostrzegałam to mieszkanie to totalny hit. Eleganckie, z jajem i takim komfortem, że jak już siądziesz na kanapie,.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł62,92 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne M dla Twojej Rodziny! Przestronne, słoneczne 3 pokoje przy ul. Giełdowej obok lasu i Góry Chełmskiej. Doskonała lokalizacja z dostępem do przedszkola, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz wygody dla siebie czy dla swojego Najemcy? Jest tu wszystko czego potrzeba młodym ludziom. Z przyjemnością przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38,90 m² 3 830,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,8 m z balkonem 10,9 m , położone w budynku z 2023 roku przy ul. Sztormowej 2 w Sianożętach, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,22 m² 10 143,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z widokiem na panoramę Kołobrzegu 5 minut od Starówki i 10 minut od plaży! Kołobrzeg, ul. Okopowa- 54,22 m | 2 pokoje + osobna kuchnia + balkon + piwnica- 9. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wild Pearl Twój luksus przy samej Marinie Wyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament nad morzem, idealny dla rodziny i gości! Trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m , z dużym tarasem o pow. ok. 20 m , to doskonałe miejsce zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 520 zł38,80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 300 zł43,50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pragniemy zaprezentować nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego na nowobudowanym osiedlu w miejscowości z potencjałem - Golczewo. Jednym z największych atutów tej lokalizacji są.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł44 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. 26 kwietnia. Nieruchomość ma 44 m2 powierzchni, w której skład wchodzą salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,85 m² 19 267 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | duży taras o pow. 13,5 m2 | dune resort mielno | budynek B Lokal o powierzchni 51,85 m2, na którą składa się przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne cztery pokoje nad morzem. Stylowe mieszkanie w kamienicy. Jeżeli kochasz przestrzeń, a w dodatku cenisz sobie ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,74 m² 6 427,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,74 m2 na które składa się: - salon z wyjściem na duży balkon. - dwie sypialne. - oddzielna kuchnia. - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina na Gumieńcach, przy ul. Rezedowej. To propozycja dla osób, które szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.