dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 239 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,10 m2 położone na 4. piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 3,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 700 zł47,71 m² 14 749,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 200 zł41,84 m² 15 611,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 646 zł39,85 m² 14 595,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł87,18 m² 7 169,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej Grzędzice, ul. Szmaragdowa 15 minut od Szczecina i 5 minut od Stargardu. Odbiór wiosna 2026. Oferujemy atrakcyjny segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Klient 0% Kawalerka z ogródkiem idealna na start lub inwestycję! Lokalizacja Nowe Miasto ul. Potrzebowskiego. Klient Wyobraź sobie poranną kawę na własnym tarasie i chwilę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego Janosika 2

Śródmieście-Północ Szczecin

1 058 080 zł66,13 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Crocus Hill w Szczecinie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego Janosika 2

Śródmieście-Północ Szczecin

815 325 zł46,59 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Crocus Hill w Szczecinie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego Janosika 2

Śródmieście-Północ Szczecin

1 234 530 zł74,82 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na mapie Stargardu - Osiedla Nowe Miasto. Na siedem etapów inwestycji składa się 50 budynków w część z parkingami podziemnymi, które tworzą kompletny ekosystem miejski.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł30,42 m² 7 790,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy przy Placu Majdanek w Stargardzie. Na powierzchnię 44 m2 wchodzą w skład: 2 pokoje i kuchnia z meblami, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 098 zł51,80 m² 8 110 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł45,26 m² 7 909,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,26 m2, usytuowane na II piętrze w niskim, zadbanym budynku wielorodzinnym po termomodernizacji, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! mieszkanie bezczynszowe W kobylance Z garażem I ogródkiem tuż przy lesie! tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 63 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 894 zł59,05 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Osiedlu Słonecznym w Kołobrzegu. Do mieszkania należy dokupić obowiązkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 650 zł36,15 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Osiedlu Słonecznym w Kołobrzegu. Do mieszkania należy dokupić obowiązkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 860 zł36,26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 134 zł45,87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,01 m² 3 385,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mamy doskonałą ofertę dla osób poszukujących spokojnej wiejskiej przestrzeni do zamieszkania. Mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 44 m2, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,60 m² 8 609,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,60 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os. Pyrzyckim - ul.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,40 m² 10 708,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widok, który robi różnicę. Mieszkanie, do którego chce się wracać. Są mieszkania poprawne i są takie, które robią wrażenie od pierwszego wejścia. To jest właśnie ten drugi przypadek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

***** Tylko u nas ***** Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na drugim piętrze budynku na cichym osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej. Winda, miejsce postojowe, piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,80 m² 7 706,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w zadbanej oficynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem przy ul. Legionów Dąbrowskiego Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona w samym sercu Szczecina przy ul. Zygmunta Starego. Jeśli szukasz miejsca z duszą, w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpłatnie pośredniczę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia zdolności kredytowej! Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł49,90 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z duszą czekające na swoją historię Wyobraź sobie miejsce, które jeszcze śpi ale tylko czeka, aż ktoś tchnie w nie życie. Właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowych Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowych Apartamentów w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym kompleksie apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł66,93 m² 8 815,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w powstającej właśnie inwestycji w Mierzynie, przy ulicy Nasiennej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przepiękne 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze kamienicy o powierzchni 77,56 m2 z balkonem wychodzącym na piękne magnolie, położone przy "złotym Szlaku" Al. Papieża Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze bloku w Stargardzie na Osiedlu Zachód o pow. użytkowej 42 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem i miejscem parkingowym w miejscowości Zielniewo koło Kołobrzegu. Powierzchnia użytkowa mieszkania bez skosów 76,01.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 44 m2 wraz z ogródkiem Na osiedlu Harmonia gumieńce Po wszystkie informacje zapraszam po nr telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł68,95 m² 9 282,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie własnościowe w fantastycznej lokalizacji z pięknym widokiem na Park Żeromskiego, filharmonię i Zamek Książąt Pomorskich. 3 pokoje, powierzchnia mieszkania 68,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł78,17 m² 8 315,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,20 m² 4 828,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja. Jeszcze niższa cena! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Stargardzie na Os. Zachód o powierzchni użytkowej 61,20 m2. ( pierwotnie były 3 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,72 m² 9 209,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,2 m2 na parterze w 4-rodzinnym domu w Podjuchach. Ogródek za domem ok. 25 m2. Mieszkanie o bardzo niskich kosztach utrzymania czynsz 271,79 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie blisko Centrum przy ul. Emilii Plater o powierzchni użytkowej 63,62 m2 składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł74,89 m² 14 688,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferta w przygotowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczecin Bukowe, nad Rudzianką, swojska Bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni całkowitej 66 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł57,58 m² 12 504,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczecin nowoczesne, jasne mieszkanie 57,58 m , umeblowane, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,58 m , urządzone w jasnej.