dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

273 000 zł49 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szeregowiec środkowy w Karkowie, gmina Gościno - 20 km od Kołobrzegu Oferujemy na sprzedaż szeregowiec środkowy o powierzchni użytkowej 49,4 m2, położony w budynku typu szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł82,59 m² 16 709,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament (lokal 2) o powierzchni 82,59 m , położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej. Główne atuty nieruchomości: bliska odległość do morza:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł63,56 m² 8 338,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym niskim bloku na osiedlu Pomorzany w Szczecinie, przy ul. Milczańskiej. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica gotowy biznes rezerwacje na cały sezon Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Mewa w prestiżowej inwestycji Blue Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 999 zł37,77 m² 13 237,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 37,77 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi wysoki standard wykończenia. Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 78 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł67,84 m² 2 874,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w miejscowości Dobropole gmina Dobra. W skład nieruchomości wchodzi: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 607 zł49,58 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujścia. To jedna z 2 ostatnich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,51 m² 10 964,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, ul. Felczaka, jasne Błonia, 3 pokoje, balkon, spółdzielczo-własnościowe, spółdzielcze. Istnieje możliwość zakupu mieszkania przez osoby z poza ue! Oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł117,04 m² 7 253,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy Arkońska, szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,5 m , położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem położone w prestiżowej inwestycji Kamienica Nova przy ul. Langiewicza w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: * 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł61,94 m² 5 715,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie z balkonem, na osiedlu Bukowym, salon z balkonem, 2 sypialnie, osobna kuchnia z oknem, łazienka i oddzielna toaleta. Najlepsza lokalizacja w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

579 700 zł105,40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji Szczecina, komfort i potencjał w jednym. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł46 m² 2 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Obniżka ceny : 99 000 zł! Zapraszam do kontaktu. Oferta na wyłączność. Kontakt Z agentem :   michał wojtysiak apartament Nieruchomości o.Piła Na sprzedaż mieszkanie na urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł72,27 m² 7 873,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania czteropokojowego, zlokalizowanego w samym Śródmieściu przy ulicy Księcia Witolda Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1904 r.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie W zielonej okolicy na sprzedaż, do generalnego remontu i własnej aranżacji. Blisko żłobka, przedszkola, żabki, supermarketu oraz paczkomatu Szkoła podstawowa: 6 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43,70 m² 8 466,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 1. piętrze w klimatycznej, przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30,39 m² 15 301,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane jedynie 150 m od morza! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 30,39 m2. Lokal usytuowanego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 221 zł106,99 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta mieszkania! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 106,99 m2, z miejscem postojowym gratis. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67,10 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzy pokojowe pełna własność Nieruchomość położona przy deptaku słoneczne o powierzchni 67,10 m2, na II piętrze w budynku IV kondygnacyjnym. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina idealne na start lub pod inwestycję | Bez Księgi Wieczystej (zakup także dla osób spoza ue!) Szukasz mieszkania w sercu miasta, gdzie wszystko masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny położony w budynku w Świdwinie na drugim pietrze o łącznej powierzchni 70,20 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w sercu Darłowa | 2 pokoje | parter | ul. Wenedów 5 | przy rynku Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze kamienicy przy ul. Wenedów 5 w Darłowie tuż przy rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34 m² 11 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,14 m | Szczecin Łękno / Pogodno | Parter z niezależnym wejściem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł90,42 m² 7 951,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka blisko centrum Szczecinka ul. Mierosławskiego - Szczecinek, ul. Mierosławskiego - Powierzchnia: 26,60 m2 - Piętro: 1 - Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z kompleksem Spa (jacuzzi, sauna, siłownia) 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł71 m² 7 605,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie położone w kameralnym, wolnostojącym, trzyrodzinnym domu. Nasze biuro w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 40 A, leszek Dąbrowski tel.   Nieruchomość o opisanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, do których ludzie wracają co roku. I są takie, które z czasem zaczynają nazywać swoimi. Ten apartament może stać się jednym z nich. W samym sercu kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kołobrzegu, przy ulicy Grodzieńskiej, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Podczele.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł25,08 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Stargard - Na sprzedaż przytulna kawalerka 25 m2 - parter, osiedle Lotnisko Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 25 m2, położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł32,69 m² 7 249,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "nowobramskim" Polecamy na sprzedaż ładne i zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,53 m² 9 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego, położonego na prestiżowym Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż znakomita kawalerka idealna pod inwestycje o cenie 350 000 pln. Prezentowana nieruchomość to doskonała opcja dla osób szukających mieszkania z możliwością przekształcenia na.