dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

583 000 zł56,05 m² 10 401,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż oferujemy państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Pogodnie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku. Mieszkanie przeszło gruntowny kapitalny remont( wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,62 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 43,62 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego i słonecznego balkonu. Wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,43 m² 5 473,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 109,43 m2, znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, usytuowanej w samym sercu Szczecina. Ta nieruchomość nie tylko oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,18 m² 17 026,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament położony w cichej i spokojnej miejscowości nadmorskiej w Łukęcinie. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł118 m² 7 033,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 118m2 w budynku dwulokalowym z 2024r. Nieruchomość w standardzie deweloperskim, kupujący nie płaci podatku pcc. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem większym niż Bałtyk w sezonie! Masz wizję? Lubisz wyzwania? A może po prostu szukasz okazji życia nad morzem? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł53,55 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na wysokim parterze z windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przez dewelopera " pod klucz" jest.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł73,69 m² 7 504,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 duże pokoje z osobną Kuchnią - gotowe do zamieszkania wizualizacja pomieszczeń - zmiany niewielkim nakładem - załączona do zdjęć Kuchnia w zabudowie na wymiar wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł94,50 m² 3 989,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szukasz miejsca, gdzie zmieścisz siebie, rodzinę, psa, kota i jeszcze zostanie przestrzeń na suszarkę z praniem, której nikt nie chce składać? Oto ono! Mieszkanie o powierzchni 94,5.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie w sercu Białogardu - idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m , gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie położone jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł51,30 m² 8 187,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Środkowe przeurocze 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Emilii Gierczak! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,69 m² 9 462,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w centrum Szczecin, przy ulicy Małopolskiej, bezpośrednio przy Wałach Chrobrego, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny, przestronny apartament o powierzchni 84,78 m typu penthouse, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł91,02 m² 5 262,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przestronne, 4?pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m2, położone na 2. piętrze ocieplonej kamienicy przy ul. Strzałowskiej. Lokal kilka lat temu przeszedł remont, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,84 m² 12 012,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże nowoczesne w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, w budynku z windą, położone na Starym Mieście w Szczecinie, przy ulicy Tkackiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,60 m² 11 707,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,62 m² 11 324,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 77,62 m położone przy ul. ul. Bohaterów Września w ścisłym centrum Świnoujście. Lokal usytuowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 834 zł26,06 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 320 zł32,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 35 m2, położona w samym sercu Stargardu na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku i posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł77,70 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Stylowe i przestronne mieszkanie 3 km do morza. W sprzedaży mieszkanie na podwyższonym parterze, o powierzchni 77,70 mkw. Budynek w której mieści się lokal to wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł32,64 m² 14 859,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu studio w nowym budownictwie. Budynek z 2017 r. na ogrodzonym osiedlu. Świetna lokalizacja - nieopodal samego centrum, bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 070 zł43,23 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł41,20 m² 26 699,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy plażą a promenadą. Na apartament o powierzchni 41,2 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,70 m² 12 075,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (44,05 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej Świnoujście, apart Park Rubus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Rubus. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,30 m² 9 847,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł39,30 m² 19 567,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Własność. Lokal położony w kompleksie apartamentowym w Rewalu, ulica Klifowa, 80m od najbliższego zejścia na plażę. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,30 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł51,10 m² 3 033,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta przestronne mieszkanie z ogrodem w sercu Międzyzdrojów! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży imponującej części domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w centrum Stargardu. Szkoła, hipermarkety, stare miasto w zasięgu ręki. Piękna i przyjazna okolica. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.Jest ono po.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,93 m² 19 417,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament w Rogowie, znajdujący się w malowniczym kompleksie shellter. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III bez wpisów. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Starego Miasta Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w niskim.