dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 237 ogłoszeń

1 029 000 zł68,76 m² 14 965,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Premium Nad Morzem: gotowy, stabilny Dochód! Apartament Hotelowy z Antresolą w Royal Tulip Sand Kołobrzeg***** Kluczowe Atuty Oferty: gotowa Inwestycja: stały, pewny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 840 zł48,65 m² 17 900,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy w sercu Darłowa uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi nieruchomościami znajdującymi się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże przestronne i ustawne mieszkanie- 60 mkw na Pogodnie, dwupokojowe do remontu, usytuowane na parterze. Słoneczne i rozkładowe: duży przedpokój, 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze i jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

152 915 zł25,44 m² 6 010,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojowe B-3-39.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67,88 m² 5 819,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,88 m , położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Koszalina. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,46 m² 11 807,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,46 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej dzielnicy Pogodno. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament typu studio w Dziwnowie na Os. Gardenia apartamentowiec przy samej plaży w 1 linii zabudowy z garażem! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 398 zł36,83 m² 6 147,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-2-24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informacje Podstawowe Nowo wyremontowana, kameralna inwestycja w przepięknym i wyjątkowym Bornem Sulinowie. To jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna okazja. Nowoczesne i luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe B-1-16.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 105 m w świetnej lokalizacji - Sławno, al. Wojska Polskiego. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 105.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,16 m² 7 104,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, spółdzielcze własnościowe o powierzchni 56,16 m , położone na 4. piętrze na osiedlu Chopina przy ul. Bułgarskiej w Stargardzie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł67,63 m² 12 864,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ten apartament jest propozycją dla osób, które cenią jakość, spójność i komfort codziennego życia bez kompromisów i bez nadmiaru. Położony na dozorowanym osiedlu Pionierów,.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38,54 m² 15 153,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z 2020 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł82,72 m² 11 303,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.33 położone na IV piętrze budynku oraz miejsce postojowe w hali garażowej, znajdującej się na kondygnacji -1. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,49 m² 14 178,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,49 m , zaprojektowane w bardzo przemyślanym układzie, który maksymalnie wykorzystuje dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,85 m² 16 294,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony przy ul. Morskiej w Rewalu, w odległości ok. 100 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł48,93 m² 32 699,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 48,93 mkw. apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, korytarza, łazienki i wc wyposażenie w cenie lokalu miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam do zakupu apartament typu studio o łącznej powierzchni m2, znajdujący się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 2023 roku w Mrzeżynie i składa się z: - poziom 0 - część.

Szczegóły ogłoszenia

560 900 zł72 m² 7 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO końca maja niższa cena! 560900 pln Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone w centrum Kołobrzegu. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,50 m² 8 890,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na os. Książąt Pomorskich. Lokal ma powierzchnię 59,5m2 i składa się z trzech rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,33 m² 9 411,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m2 na 2 piętrze 2-piętrowego historycznego budynku znajdującego się w Kołobrzegu, położone jedynie 3 km do morza przy plaży zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 442 zł43,39 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Harmonia Park. Lokalizacja - ulica Niemena. Stan deweloperski. Pierwsze piętro z balkonem. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 43,39 m2 : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowy inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie blisko latarni morskiej W kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze kamienicy, przy ul. Żółkiewskiego. Lokal w podstawowym standardzie, do remontu kapitalnego. Ściany malowane lub tapetowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 375 zł57,05 m² 15 747,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zwolnienie z 2% podatku pcc - Możliwość obejrzenia inwestycji na żywo! Inwestycja "nad Odrą " to wymarzone miejsce dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 340 zł39,04 m² 9 025,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogródkiem - ulica Wenedów. W naszej ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku mieszkalnym przy ulicy Wenedów.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39,60 m² 7 196,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,60 mkw, osobne wejścia do pomieszczeń, dwustronne; w skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. W pokojach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B15 Powierzchnia 37,08 m2, piętro - I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wypoczywaj i zarabiaj

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 873 zł26,70 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

66 apartamentów ze starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz udogodnieniami takimi jak przestrzeń coworkingowa, strefa spa czy rowerownia. Stylowe wnętrza, nadmorski klimat i świetna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij