dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

2 300 zł27,05 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia / Apartment available from April 1st Do wynajęcia mieszkanie typu studio zlokalizowane w inwestycji "kamienica Nova II" przy ulicy Narutowicza 11 w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mierzyn, szczecin, apartament z ogródkiem 300m2, 3 pokoje, 3 miejsca postojowe, bezczynszowy, wysoki standard, rekuperacja. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Przy dłuższym wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (41,93 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulny Apartament 26 m2 na Starówce z dużym balkonem i m. parkingowym. Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście Mieszkanie bardzo słoneczne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,18 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 33,18 m2 zlokalizowane na osiedlu Ornament przy ul. Powstańców Śląskich. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga! cena wynajmu w wysokości 2900 zł to cena przy wynajmie na minimum 12 miesięcy (do czerwca 2026 r.), przy okresie krótszym cena ustalana indywidualnie. Atrakcyjny apartament dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego w Szczecinie. Lokal znajduje się w świeżo oddanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29,68 m² 53,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka z wydzielonym aneksem sypialnym położona na parterze , osiedle Górny Taras /gryfino. Mieszkanie po kompleksowym remoncie, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację i do wynajęcia dwupoziomowego przestronnego mieszkania na ul. Łużyckiej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2022 roku, na 3 piętrze. Na dolnym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,70 m² 44,09 zł/m²