dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

682 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (wały Chrobrego, stocznię Szczecińską).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dla rodziny w centrum Prawobrzeża, w popularnej gwieździe: - os. Słoneczne, ul. Jasna - 3 pokoje - 76,10 m2 - 11. piętro w wieżowcu - mieszkanie wyposażone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,26 m² 57,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m , urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem okazjonalny dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku. W pokojach meble, szafy, telewizory, na podłogach panele. Kuchnia w meblach w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta pod wynajem studio Z osobną wnęką sypialnianą! ogrody łukasiewicza! miejsce postojowe! Atrakcyjna kawalerka na wynajem o powierzchni 30 m2 znajdująca się na II piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka pod wynajem Z osobną wnęką sypialnianą! ogrody łukasiewicza! miejsce postojowe! Atrakcyjna kawalerka na wynajem o powierzchni 30 m2 znajdująca się na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem umeblowane dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świnoujścia przy samym porcie. Na powierzchnię 58,03 mkw. składa się: -przestronny salon z którego mamy wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,68 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze bloku z 2010 roku na ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Twój nowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Czeka na Ciebie wysokiej jakości, optymalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z wieloma dodatkami. Położone w cichej dzielnicy mieszkalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45,74 m² 78,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowy apartament w prestiżowym budynku Aloha Residence przy ul. Janosika w Szczecinie. Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku posiada 5 pięter, nowoczesną bryłę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja dla rodziny: przestronne 3-pok. 82m na Piaskowej Policach + parking W okolicy 3700 zł + 820 zł opłaty! nie przegap zniknie W 48h! Wyobraź sobie poranki pełne śmiechu dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny 3-pokojowy apartament. Nieruchomość w pełni umeblowana o powierzchni 65 m . Mieszkanie znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pogodno przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wygodne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się na Niebuszewie tuż przy Parku Kasprowicza w oficynie kamienicy na pierwszym piętrze (cicho). Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka świeżo wyremontowana, znajdująca się na 3 piętrze w wieżowcu. Na powierzchni ok. 31m2 znajduje się przedpokój, pokój z wnęką o pow. ok. 19m2 z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m 600 m do Ratusza. Luksusowe mieszkanie na cichym kameralnym osiedlu jest w pełni umeblowane, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł51,93 m² 41,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i przestronne 2 pok. mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 2. piętrze niskiego, nowego bloku z 1997 r. Nieruchomość znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzien dobry, mieszkanie (32 m2) wpelni wyposazone z balkonem i garazem (18 m2) dodatkowa oplata (media, smieci itd.) =okolo 500zl miesiecznie(dokladne rozliczenie pod koniec roku) garaz= 300zl.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Lechickiej w Koszalinie. Lokal znajduje się w zadbanym bloku, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i duże mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji Szczecina - na Podzamczu , nieopodal Zamku Książąt Pomorskich. Lokal o powierzchni ok. 60 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartamen t o pow. ok 25 m2 z loggią - na VII piętrze w budynku hanza tower - w centrum Szczecina. Hanza tower.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | 35 m2 | centrum Szczecina | taras na dachu | klimatyzacja Do wynajęcia świeżo urządzone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym , z nowymi meblami i wyposażeniem. Atrakcyjna lokalizacja, w wieżowcu przy Pleciudze. Budynek czysty, zadbany. Nowe windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow ok 46m2 , zlokalizowane przy ulicy Hrubieszowskiej. Mieszkanie umeblowane, z dużym balkonem , piwnicą i garażem. Wynajem garażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,80 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania miejsca w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Szczecina? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia komfortowe po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Ładne przytulne, mieszkanie 2pok o pow. 49m2 z zabudowanym balkonem położone na 11 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Gumieńce to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 42.5 m2 położone przy ulicy Ułanskiej 1 z 2017r. Pierwsze piętro, winda, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych; wraz z miejscem postojowym Kompleksowe.