dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem na osiedlu piano house. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z ogródkiem: -salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek -sypialnia z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 400 zł95 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferuję przestronne mieszkanie w dzielnicy Niebuszewo, znajdujące się w kamienicy na czwartym piętrze. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł31 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem w doskonałej lokalizacji | Osiedle Harmonia Gumieńce, szczecin-Gumieńce Adres: ul. ul.Ignacego Mościckiego, II piętro w nowym 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł129 m² 42,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z oferta komfortowego mieszkania do wynajęcia o powierzchni 129m2., położonego w sercu miasta - Śródmieście. Najważniejsze atuty: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 zł46 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w bloku na Starówce ul. Pocztowa. Na 45,91 m2 znajdują się: * salon z wyjściem na balkon i kuchnię * 2 sypialnie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Komfortowe w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w samym sercu Szczecina przy ul. Mariackiej Do mieszkania przynależy miejsce postojowe tuż przy budynku za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Choszczno,zachodniopomorskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania - 3 pokojowego w Choszcznie przy ulicy Wolności 4. Umowa minimum 12 miesięcy. Oferta skierowana dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł43 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze. Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym Najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 900 zł95 m² 41,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w dzielnicy Niebuszewo, w kamienicy na czwartym piętrze. Nieruchomość jest obecnie przystosowana pod wynajem dla pracowników , do tej pory wynajmowane dla 10-12 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł54 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem z Miejscem Postojowym! Na Pogodnie przy ulicy Kutrzeby (inwestycja calbud), zlokalizowanym obok Międzyosiedlowego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Wałcz,zachodniopomorskie

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny typu kawalerka, położony na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w Wałczu, przy ul. Generała Andersa. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janosika

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Janosika 2a, blisko Urzędu Miasta i Jasnych Błoni Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze przy ul. Dunikowskiego o świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł30 m² 104,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , położone na 10. piętrze w prestiżowym, nowym budynku Hanza Tower w samym centrum miasta. Budynek oferuje basen oraz strefę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka o powierzchni 23,56 m , położona w samym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Idealna dla 1 2 osób. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mościckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkanie dwupokojowego z balkonem oraz możliwością wynajmu za dodatkową opłatą 300 zł/m-c miejsca parkingowego w hali garażowej w budynku sąsiednim. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł43 m² 39,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Przyjażni. 42,8 m2, rozkładowe, na podłogach w pokojach panele, większy pokój z balkonem. Łazienka z wanną , w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 3-pokojowy apartament do wynajęcia w najwyższym apartamentowcu w centrum Szczecina. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta - wystawa okien południowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu 59 m 2 apartamentu w Hanza Tower na 22 piętrze z przepięknym i niepowtarzalnym widokiem na panoramę Szczecina. Mieszkanie wykończone jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Żołnierza Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł57 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże 2 pok. mieszkanie - 57,28m2, położone na II piętrze budynku przy Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł46 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie, położone przy jednej z "zielonych", jednokierunkowych uliczek Pogodna Na powierzchnie mieszkania składa się: - duża umeblowana i wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł67 m² 56,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m , położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne oraz ustawne mieszanie, świeżo po gruntownym remoncie (wszystkie instalacje wymienione).Okna wychodzące na wschód oraz zachód zapewniają dobre nasłonecznienie, jednak w razie potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł19 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z małym balkonem przy ul. Potulickiej. Wieżowiec z windą. Świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum - dostępny tramwaj, autobus. Pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55,14 m, 2 pokoje, blisko centrum kołobrzegu oraz strefy uzdrowiskowej! Przedstawiamy mieszkanie, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

3 000 zł47 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Tęczowym w Warzymicach. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym; w części kuchennej znajduje się drewniany stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie w nowym budynku z 2022 rok, zlokalizowane w centrum miasta a jednocześnie w cichej i spokojnej uliczce. Blisko ch Kupiec, brama Portowa, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwy-Tetmajera

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł108 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentację klimatycznego mieszkania w kameralnym -3 lokalowym budynku na Pogodnie. Mieszkanie przestronne z dużym holem, kuchnią z jadalnią z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o dobrym rozkładzie - z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń. Osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Nieruchomość charakteryzuje się idealnym stanem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Dodatkowe opłaty: 1. Sporządzenie umowy 400 zł (wg cennika) 2. 400-600 zł koszty notarialne (wg cennika kancelarii) 3. Obowiązkowe oc Lokatora 100 -150 zł (wg cennika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł46 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Świnoujście, ul. Konstytucji 3 Maja Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane, bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 700 zł43 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie wszystko nowe ( instalacje, wyposażenie ). Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera, brak gazu. Powierzchnia - 42m2 - sypialnia 15,2m2 + salon 16,3m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na wygodnym pierwszym piętrze. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 42-metrowe mieszkanie, oferowane po raz pierwszy, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Narutowicza 13a. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze i posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł60 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: wynajem tylko dla osób posługujących się w stopniu komunikatywnym językiem polskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł59 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłącznośc - klucze W biurze oferta wynajmu nowego trzypokojowego mieszkania, położonego W szczecinie - dzielnica warszewo os. Małe błonia ( pod papugami). Budynek Z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 48 m2 składają się: - dwa pokoje.