dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

685 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

685 ogłoszeń

2 500 zł42,65 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - przestronny salon z kanapą, tv i komodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

wynajme czteropokojowe mieszkanie z lazienka polozone na 2 pietrze kamienicy. Nowe mieszkanie sklada sie z korytarza, 3 pokoji z aneksem kuchennym, lazienki oraz sypialni. Lazienka wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Pomorzany | Umeblowane | Winda | Dostępne od zaraz. Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 4. Topowa lokalizacja w pobliżu ch Kaskada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł42,27 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Sikorskiego, niedaleko Galerii Handlowej Turzyn. Mieszkanie o powierzchni 42,27 m 2 usytuowane jest na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł128,50 m² 42,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie (128,52 m2) składa się z: - 4 dużych pokoi z jednego wyjście na balkon; - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - centrum Koszalina | 36,74 m2 Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta. W zaledwie 3 minuty pieszo można dotrzeć do dworca pkp. Jednocześnie mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,51 m² 103,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (43,51 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na Pogodnie - najem okazjonalny lokalizacja Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem 6 pokoi pracowniczych stanowiących łącznie całe niezależne piętro budynku biurowo-mieszkalnego z oddzielnym wejściem i holem w miejscowości Złocieniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Oferta aktualna od 1 kwietnia, istnieje możliwość wcześniejszego oglądania i rezerwacji oferty. Gumieńce, urokliwa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie! Apartament o powierzchni 42,68m2 usytuowany na I piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł29,54 m² 59,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Ofiar Oświęcimia z widokiem na Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 29,54 M2 położone na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnie mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo komfortowy apartament w sercu miasta, doskonałej i pożądanej lokalizacji. Apartament znajduje się w Hanza Tower na 22 piętrze. Na powierzchnię 63m 2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 122 m2 położony na 1. piętrze odrestaurowanego, kameralnego budynku w Pilchowie przy ul. Wołczkowskiej. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Telefon: 5o59o22o1 Witam serdecznie! Mam Państwu do zaoferowania nowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44m2 na ul. Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Nowocześnie urządzony salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w spokojnej i cenionej dzielnicy Szczecina Gumieńce. Lokal jest estetycznie wykończony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna, bardzo przestronną kawalerkę o powierzchni 40,25 m . Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w budynku z windą. Dzięki tej lokalizacji wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo stylowe dwupokojowe mieszkanie, położone w romantycznej kamieniczce w okolicy szczecińskiego Lodogryfu. Mieszkanie jest oferowane w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska, sklepy, doskonały wylot na autostradę. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ofertą najmu jest lokal mieszkalny położony w Stargardzie przy ul. Grodzkiej- stare Miasto Powierzchnia użytkowa: 37,05 m2 Struktura pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 2 piętrze dwupiętrowego bloku, w centrum Drawska Pomorskiego Oferujemy do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, lipiec, sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - ul. Rybacka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!Idealna oferta dla studentów-bardzo wysoki standard! Stała kwota czynszu to 2800 zł włącznie z mediami i miejscem postojowym. Na wynajem kawalerka zlokalizowana w nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia położone w samym centrum Gryfina, z pięknym widokiem na Odrę. Lokal o powierzchni ok. 38 m usytuowany jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w sercu miasta, ul. Jagiellońska. Okolica świetnie skomunikowana. W pobliżu Deptak Bogusława, liczne restauracje, sklepy, usługi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchn i 54 m2 znajdujące się w kameralnym szeregowcu na oś. Bukowym przy ul. Beżowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 4-pokojowe mieszkanie | ok. 100 m | Gumieńce, szczecin Szukasz dużego mieszkania dla rodziny, studentów lub pracowników? Ta oferta może być idealna Spokojna część Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do wynajmu okazjonalnego, dwupokojowe umeblowane mieszkanie położone na szóstym piętrze w ośmiokondygnacyjnym apartamentowcu wyposażonym w cichą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,40 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze/10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden. Lokal składa się z 2 pokoi i został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2., 3 piętro. Mieszkanie składa się: z pokoju dziennego, z którego jest wejście do sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł110 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 110 m2 na parterze domu jednorodzinnego wolnostojącego z odrębnym wejściem, ogródek. Miejsce parkingowe przed budynkiem. Dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko Pomorskie Uniwersytetu Medycznego. Będziesz pierwszym Najemcą. Klucze do nieruchomości wyłącznie u mnie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58,66 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 1 sypialnią i częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Na wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świnoujście, mieszkanie 2 - pokojowe do wynajęcia od 1.06.2026r. Przytulne mieszkanie ok. 1 km od plaży,

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij