dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiedeńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 000 zł45 m² 44,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem - Kołobrzeg, ul. Wiedeńska 3 Cena: 2000 zł + opłaty (ok. 650 zł) Wyłącznie najem długoterminowy (na minimum rok) i najem okazjonalny Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 250 zł41 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - 2 pokoje z tarasem w świetnej lokalizacji przy ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu Wyposażone w sprzęt i umeblowanie mieszkanie idealne dla singla lub pary. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

1 400 zł36 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem usytuowane na 4 piętrze budynku położonego przy ulicy Wojska Polskiego w Wałczu. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 35,7 m2 i składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł34 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem położona w samym centrum miasta z oddzielną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze w cztero kondygnacyjnym budynku z windą. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł48 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokoje w niskim bloku w Centrum Szczecina. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze dobrze utrzymanego budynku. Metraż 47,89m2, w którego skład wchodzą: -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z ogródkiem przy ul. Sowińskiego 78 Powierzchnia: 40m2 Rozkład: salon z kuchnią, sypialnia, łazienka, ogródek ok. 35m2 Piętro: parter/7 Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł66 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dużego dwu-pokojowego mieszkania O powierzchni użytkowej 66,29m2, położonego W ścisłym centrum miasta - okolice aleji bohaterów warszawy. Mieszkanie W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł42 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mazurskiej w Szczecinie! Lokalizacja: mieszkanie położone w centrum Szczecina, w zadbanej kamienicy, od części oficyny, bezpieczna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od ręki! Kameralne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34 m2 położone na 2 piętrze niskiego bloku przy ulicy Szczecińskiej w Stargardzie. Lokal składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł95 m² 38,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowy apartament z widokiem na Odrę, zlokalizowany w nowej kamienicy z 2011 na Starym Mieście. Do miekszania przynależy miejsce postojowe na prywatnym parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarożyca

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł70 m² 50,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne I funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Swarożyca, szczecin zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł77 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne 4-ro pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bezrzecze. Mieszkanie jest na parterze niskiego małego budynku z pięknym tarasem i możliwością ogródka, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł38 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej części Szczecina- pomorzany - ul. Klemensiewicza. Mieszkanie idealne dla rodziny, małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 22.08. Jeśli szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym centrum, w atrakcyjnym standardzie oraz cenie to mamy coś dla Ciebie! Mieszkanie znajduję się przy ulicy Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł70 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Pomorzany, po remoncie, balkon, spokojna okolica Na wynajem oferujemy przestronne, jasne i bardzo ciche 3-pokojowe mieszkanie , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

2 700 zł65 m² 41,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o pow. 65,24 m2 w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa! Nieruchomość z widokiem na Katedrę, usytuowana na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej części Polic - Osiedle Księcia Bogusława X. Lokal jest gotowy do zamieszkania w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem os. Słoneczne, ul. Jasna Nie chcesz tracić czasu na urządzanie? To w pełni wyposażone mieszkanie jest gotowe, by od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł52 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie II poziomowe, o powierzchni 52,45 m2, położone przy ul. Chopina. Budynek z windą oddany do użytkowania w 2017r. Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł42 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł91 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta komfortowego mieszkania trzy pokojowego położonego W ścisłym centrum szczecina - okolice deptaku bogusława, wojska polskiego. Mieszkanie na I piętrze. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w dzielnicy Stołczyn. Powierzchnia: ok 30m2 Rozkład: pokój, aneks kuchenny z oknem, antresola, łazienka, przedpokój. Piętro: parter Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie - ul. Łucznicza, szczecin Cena: 2200 zł + 540 zł czynsz administracyjny (w czynszu zaliczki na media - woda, ogrzewanie) Lokalizacja: ul. Łucznicza, szczecin Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia słoneczna kawalerka z ogródkiem w 4 piętrowym apartamentowcu z 2005 r przy ul. Kazimierska vis a vis Castoramy i Galerii Ster. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy centrum Szczecina? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Elfów

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł62 m² 80,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze dwulokalowego domu, w otoczeniu zieleni i spokoju. Opis nieruchomości: powierzchnia mieszkania: ok. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 na parterze w bloku. Salon z drzwiami balkonowymi wyposażony w narożnik z funkcją spania, stołem z krzesłami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł29 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowo urządzona i wymalowana kawalerka o pow. 28,80 m2, świetnie zlokalizowana, w pobliżu Manhatanu, z dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, apteki itp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł110 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie w centrum Szczecina - 4 pokoje! Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy na tzw. Starym Mieście i jest dwupoziomowe. Na 110m2 znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł47 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Budziszyńska, szczecin Przedstawiamy Państwu ofertę świeżo wyremontowanego, 2-pokojowe mieszkania zlokalizowanego na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł66 m² 40,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Balkon * winda * mieszkanie umeblowane. Do wynajęcia słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, położone na 1 piętrze apartamentowca, wybudowanego zgodnie z nowymi technologiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł39 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu urokliwe mieszkanie , dwupokojowe z balkonem. Lokalizacja - bardzo dogodna - ciche centrum , okolice Galaxy , Hanzy Tower, urzędu Urzędu Marszałkowskiego ,sklepów, restauracji, kina puby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł38 m² 65,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ul. Ściegiennego blisko al. Bohaterów Warszawy, dobry dojazd do Akademii Medycznej, uniwersytetu, zut, politechniki Morskiej. Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł41 m² 58,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,83m2, znajdujące się w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok Galerii Handlowej. Lokalizacja: świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pogodno, 2 pokoje, balkon, i piętro, niski budynek, cegła. Polecam, na wynajem przytulne mieszkanie, 2 pokojowe usytuowana na trzecim piętrze o powierzchni ok. 39m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł42 m² 52,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, ciepłe i słoneczne mieszkanie na drugim piętrze niskiego budynku z 2006 roku wybudowanego w technologii murowanej, zlokalizowanego w atrakcyjnym miejscu Warszewa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! bez prowizji biura! Do wynajęcia nowoczesne , 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Platan. Salon połączony z kuchnią , sypialnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł65 m² 54,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na Osiedlu Glinki w Szczecinie. Cena najmu obejmuje również miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 56 m2 w centrum Szczecina przy ulicy Piotra Ściegiennego 29 Dostępne od 1 września Możliwość oglądania od 18 sierpnia. W mieszkaniu: - kuchnia z oknem na pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł42 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest na 2 piętrze w nowym budynku oddanym w tym roku i wszystko jest ukończone wraz z zielenią i trawnikami. W cenie jest garaż-miejsce postojowe znajdujące się.