dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie 45 m - Kołobrzeg ul. Wylotowa Do wynajęcia przytulne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy znajdujące się na parterze kamienicy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe (41mkw), z widną kuchnią i niezbędnym sprzętem agd, łazienką z toaletą, a także przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł46 m² 50,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Okazja Dwa pokoje w budynku z 2010r na zamkniętym , monitorowanym osiedlu tuż przy Jasnych Błoniach. Kompleks budynków tworzy kameralne , zamknięte otoczone zielenią osiedle. Tuż obok Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Myślibórz,zachodniopomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w centrum miasta w Myśliborzu. Mieszkanie posiada duży balkon oraz piwnicę. Mieszkanie wyremontowane wraz z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 400 zł69 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładny, przestronny apartament w budynku Platan Tower bez wypowiadania na sezon! Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, korytarza, łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

-Mieszkanie wolne od 1 czerwca- nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na prestiżowym osiedlu w centrum Szczecina, miejsce postojowe, komórka lokatorska Na wynajem oferujemy nowe, nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

O% Prowizji! Do wynajmu zadbana kawalerka 31m2 w wysokim bloku z pięknym widokiem 2.5km od centrum na ulicy Parkowej. Czynsz 690zł do spółdzielni z zaliczkami na zimną i ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy Odzieżowej 13 (śródmieście) *lokal o powierzchni 38 m2 składa się z salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł37 m² 68,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z ładnym widokiem na Odrę Mieszkanie składa się:z pokoju dziennego wraz z otwartą kuchnia , sypialni , łazienki z wanną i wc, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - lokalizacja : Os. Słoneczne ul. Rydla , - powierzchnia ok. 31m2. - czynsz najmu : 2000 zł + ok. 500 zł czynsz do sm + prąd, - parter, - wymagany najem okazjonalny, - wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł48 m² 60,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia -. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świezo po ukończonym remonicie, usytuowane W bloku na przeciwko galaxy. Brak prowizji. Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 34m2. Zlokalizowane na 4 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

3 500 zł59 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu, bardzo komfortowego mieszkania położonego na nowoczesnym osiedlu na warzymicach. Nieruchomość Z 2022r. O powierzchni użytkowej 59m2 Z przynależnym ogródkiem ok. 60m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 075 zł52 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Pomorzanach os.Polonia o powierzchni 51,61 m2. Cena zawiera podatek vat 23%, kwota netto 2500 zł, właściciel wystawia fakturę vat. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Koszalin,zachodniopomorskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe mieszkanie przy ul. Sadowej w Koszalinie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 30 m2, położone na parterze. Rozkład pomieszczeń: 1 pokój; salon z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompleksowe umeblowane i wyposażone 2 pokoje na Niebuszewie- okolice targowiska Manhattan. Na powierzchnie 38m2 skladają się: hall z zabudową, salon z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Afrodyty

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł140 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z garażem ,ogrodem w szeregowcu na Mierzynie wysoki standard! W skład nieruchomości wchodzi : parter : -przedpokój z szafą w zabudowie , -otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł49 m² 40,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prawobrzeżnej części Szczecina - os.Zdroje. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Nowoczesny loft z tarasem - Bezrzecze, os. Dolina Słońca Lokalizacja: apartament znajduje się na spokojnym, strzeżonym osiedlu w Bezrzeczu. W pobliżu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkane co daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku przy ul. Tenisowej. Na powierzchnie użytkową składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł48 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 13.05.2025 r. Dwupokojowe mieszkanie 48,23m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2015 roku, z windą. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł73 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem apartament z dużym tarasem i garażem w Sky Garden. Na powierzchnię 72,94 mkw. składa się: -przestronny salon, z którego mamy bezpośrednie wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wolin,zachodniopomorskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe (45m2) z aneksem kuchennym oraz ogródkiem. Budynek nowy, wykonany z nowoczesnej technologii, wielorodzinny (8 mieszkań), posesja ogrodzona z miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynaje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Kaliny. Lokal składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, komfortowe mieszkanie o pow. 45m2 /po podłodze 58,50m2/,2 piętro, niski budynek z 2006, os. Majowe w Szczecinie. Salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł39 m² 63,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z ogródkiem przydomowym o powierzchni 66 m2, położone w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiego. Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania Do wynajęcia doskonale zlokalizowane mieszkanie w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie, przy ul. Gierczak. Opis mieszkania Na powierzchni 48 m znajdują się: salon oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rybaki

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Wspaniała propozycja dla singla bądź pary. Mieszkanie znajduje się na IV (ostatnim) piętrze. Mimo, że mieszkanie składa się z jednego pokoju to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w spokojnej dzielnicy Szczecina. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składa się z dwóch przestronnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w centrum Szczecina, na al. Wojska Polskiego. Metraż 36 m2: - sypialnia, - salon, - kuchnia - łazienka z wc - balkon klasyczny Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł54 m² 40,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Szczecin-Pomorzany. Mieszkanie przeznaczone głównie dla kilku studentów z Polski. Lokalizacja korzysta szczególnie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka z balkonem 10. piętro, os. Kaliny Marzysz o mieszkaniu z pięknym widokiem i doskonałym doświetleniem? Ta atrakcyjna kawalerka na 10. piętrze wysokiego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , wykończone w wysokim standardzie i świeżo po remoncie, zlokalizowane na parterze. Atuty nieruchomości: przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania przy ul. Armii Krajowej (obok miejskiej przeprawy promowej). Mieszkanie nowe, wykończone i wyposażone zgodnie z załączonymi do oferty zdjęciami. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

1 300 zł53 m² 24,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem usytuowane na 4 piętrze budynku położonego w Wałczu, przy ulicy Wojska Polskiego. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 53,41 m2 i składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł42 m² 57,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, ciepłe i słoneczne mieszkanie na drugim piętrze niskiego budynku z 2006 roku wybudowanego w technologii murowanej, zlokalizowanego w atrakcyjnym miejscu Warszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łużycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Wspaniała propozycja dla singla bądź pary. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

4 400 zł100 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pogodno, aleja Wojska Polskiego, apartament bezczynszowy w willi, ogród, 2 garaże, miejsca parkingowe, idealny dla firmy. Wyjątkowa oferta. Oferuję na wynajem 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku, w samym centrum miasta Gryfice, oddalonym o ok. 30.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij