dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

1 100 000 zł57 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - Koszalin, ul. Giełdowa Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni przygotowane pod wynajem 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72,71 m² 7 701,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina 72,71 m , gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,71 m , położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33 m² 15 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m na 1 pietrze 2 piętrowego bloku z 2024 r położone w kameralnej, zielonej części Rajkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 62,85 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,20 m² 10 349,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne, przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie przeszło remont zakończony 3 lata temu, w wyniku którego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,60 m² 8 850,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w centrum Stargardu - ul. Limanowskiego Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 50 m2, położone na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 999 zł55,20 m² 11 775,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł34,05 m² 5 462,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Rynek Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w samym sercu Choszczna przy ul. Rynek. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł75,68 m² 4 822,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,68 m w kamienicy przy ulicy warcisława IV w Szczecinku idealne miejsce do życia w świetnej cenie! Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł67,58 m² 4 881,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie o powierzchni 67,58 m , składające się z 3 pokoi, które czekają na nowe życie i nowego właściciela. Położone na pierwszym piętrze w kamienicy, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A7 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł173,75 m² 3 424,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1935

Inwestycja W kamienicy | duży metraż | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 173,75 m w klimatycznej, secesyjnej kamienicy przy ul. Parkowej. Cena: 2864 zł/m (netto).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świnoujście top! Seaside Garden ul. Marii Konopnickiej + fv Zapraszam do zakupu apartamentu 2 pokojowego. Bardzo dobra cena sprzedaży! Do plaży 150 m. Aparatment zlokalizowany przy ulicy Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,91 m² 13 338 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament w Mielnie w odległości 1200 m od morza Lokal mieszkalny o powierzchni 38,91 składa się z : - pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo, al. Niepodległości 2 pokojowe mieszkanie Z loggią. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 42,90m2, położony na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.34 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone pod klucz (M-15) składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 34,01m2; - pokój - 6,65m2; - łazienka - 4,67m2; - przedpokój; - balkon - 5,56 istnieje możliwość zakupu na raty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe duże mieszkanie (apartament) o imponującej powierzchni użytkowej 146 m2. Usytuowany na I piętrze wolnostojącej niewielkiej kamienicy (tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł27,91 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament studio 27,91 m2 W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie blisko morza w Kołobrzegu Oferujemy przytulne,w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,69 m2, położone w nowoczesnym budynku w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł79,20 m² 9 343,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie o łącznej powierzchni 79,2 m (parter ok. 50 m + poddasze ok. 29 m ), położone na jednym z atrakcyjnych osiedli w podszczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53,26 m² 10 702,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

609 588 zł32 m² 19 049,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| apartamentowy resort z dala od masowej turystyki. Nietuzinkowa inwestycja z dala od zgiełku nadmorskich kurortów. Wyjątkowa lokalizacja 4 km od Ustronia Morskiego i 23 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł81,28 m² 5 819,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 80 m , Sławno, ul. Polanowska Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D - powyżej! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zakup możliwy również dla obywateli spoza ue. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,9 m , położone na czwartym piętrze, z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowoczesne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na pograniczu Gumieniec i Warzymic (os. Harmonia). Komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł143,35 m² 4 876,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Lokal mieszkalny o powierzchni 143.35m2, położony na parterze w budynku wielomieszkaniowym, niemal w samym centrum miasta. Pierwotnie mieszkanie składało się z 5 pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,62 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 43,62 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego i słonecznego balkonu. Wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w kamienicy w Mirosławcu. Budynek posiada ocieploną elewację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu, o powierzchni ok. 110 m , z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 570 m . Brak czynszu administacyjnego - Samodzielność.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m! Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, gratulujemy doskonałego gustu. Oferta, z którą się zaraz zapoznacie niewątpliwie zaostrzy Wasz apetyt na zakup mieszkania w jednej z najpiękniejszych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł24,24 m² 14 645,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna kawalerka w ścisłym centrum miasta Świnoujście o powierzchni 24,24m2. Nieruchomość w pełni umeblowana gotowa do zamieszkania lub idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł34 m² 11 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,14 m | Szczecin Łękno / Pogodno | Parter z niezależnym wejściem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,14 m , położone na parterze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł58,70 m² 5 706,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronna i zadbana nieruchomość o powierzchni 58,70 m , położona w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko.