dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulny Apartament nad Morzem w Ustroniu Morskim 35,67 m z Widokiem na Morze Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Oferuję na sprzedaż urządzony apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81 m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie w kamienicy 150 m | 4 pokoje | 2 balkony | Szczecin Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu rodzinnego o powierzchni 121,42 m , położonego na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł52,07 m² 2 880,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Stary Rynek w Złocieńcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,44 m² 15 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w 4* hotelu Diva spa w Kołobrzegu przy ulicy Kościuszki, zaledwie kilka kroków od morza w dzielnicy uzdrowiskowej. Apartament o powierzchni 38,44.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł57,51 m² 4 868,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz komfortowego mieszkania na parterze, które łączy w sobie domowe ciepło z praktycznymi udogodnieniami? Ta oferta w Lipianach jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- stb Myślibórz Witolda Pileckiego 10a- nowoczesne mieszkania na sprzedaż. Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną przez stb- sp.z o.o. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Jana Brzechwy o powierzchni 16 m2. W Nieruchomości znajduje się część dzienna, aneks kuchenny, część komunikacyjna, łazienka oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,46 m² 16 095,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu olympic park, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży apartamentu w Pogorzelicy Marzysz o własnym kawałku raju nad polskim morzem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,50 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament w nadmorskiej miejscowości - Międzywodzie o łącznej o powierzchni 29,5m2, który składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,67 m² 12 946,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament z balkonem w pełni wyposażony, w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym diva spa ****uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu ul. Kościuszki Atrakcyjny, przestronny, urządzony apartament 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nieruchomość składająca sie z dwóch niezależnych mieszkań : - mieszkanie o pow. 87 m2 ; - trzy pokoje , jeden przejściowy , salon z balkonem i kominkiem, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament premium 2 pokoje, 44,50 M2 W centrum kołobrzegu Z loggią I komórką lokatorską! Mamy do zaoferowania komfortowe i przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu na ul. E.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł63,06 m² 31 668,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny wielkim tarasem Z widokiem na morze I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 63, 06m2 z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł41,44 m² 21 114,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament W nadmorskim kompleksie Częściowy widok na morze | Balkon 15,47 m | 41,27 m | 4. piętro | 2 pokoje | Wykończone pod klucz | Basen i spa na miejscu | Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja osiedle ogrody - ok. 10 minut spacerem do morza - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33,62 m² 18 143,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z widokiem na morze! Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo zaledwie 50 m od morza! Apartament o pow. 33,62 m2 składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus w sercu natury. W Pogorzelicy powstała wyjątkowa inwestycja apartamentowa, która zachwyca harmonią nowoczesnej architektury i dzikiej, nadmorskiej przyrody. To gotowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 584 zł40,28 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w Stargardzie przy ulicy Aleja Żołnierza Boczna, usytuowane na 2 piętrze w ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,23 m² 7 095,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, ładne mieszkanie przy ul.Szpitalnej. Uwaga. Możliwa zamiana na podane lub mniejsze mieszkanie na parterze lub 1 piętrze-lokalizacja Barlinek. Mieszkanie "środkowe" położone na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł29,17 m² 16 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka w apartamentowcu w Dziwnowie , 100m od plaży, okolice ul. Sienkiewicza. Powierzchnia 29,17 m2, II piętro w budynku IV piętrowym z windą. Apartamentowiec wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł68,80 m² 11 845,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczecin, pogodno, przy Korpusie Nato, ul. Sosabowskiego, 3 pokoje apartament, os. Pod Gwiazdami. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż nowy apartament 3 pokojowy o pow. 68,7 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje Ogólne: przedmiotem opisu jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Borne Sulinowo, przy ulicy Orła Białego 13. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (44,05 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,98 m² 15 214,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

268 999 zł38,02 m² 7 075,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,03 m2 położone na 3,5/4 piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 950 zł49,45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50,06 m² 20 974,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy |południowa strona świata Lokal o powierzchni 50,06 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28,01 m² 17 101,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz idealnego miejsca nad polskim morzem, które łączy spokój z wysokim komfortem? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w malowniczym Grzybowie, zaledwie 500 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,60 m² 9 889,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60m?, położone w świetnie skomunikowanej części miasta na Niebuszewie. Mieszkanie - pełna własność, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł107 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie trzy pokojowe z ogródkiem, ( garażem, budynkiem gospodarczym ) , piwnicą w klimatycznym poniemieckim domu z czerwonej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,18 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Piłsudskiego na I piętrze Dwa pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka z wc, balkon typ francuski. Budynek po termomodernizacji, wejście.