dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie z antresolą w ścisłym centrum Goleniowa. Mieszkanie o powierzchni 62 m w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z : *pokój + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 100 zł32,30 m² 10 281,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł51,10 m² 9 197,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł32 m² 10 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania w centrum Nowogardu. Mieszkanie o powierzchni około 60 m usytuowane jest na 4 kondygnacji bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł57,80 m² 5 795,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana z dopłatą na kawalerkę lub 2 pokoje w bloku do drugiego piętra. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w centrum Nowogardu. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 895 zł35,55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 273 zł35,57 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 345 zł35,55 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka o powierzchni 31 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28,06 m² 15 645,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy! Idealna oferta na start lub jako inwestycja! Nowoczesny, niski czteropiętrowy budynek z 2022 roku, wyposażony windę. Osiedle zamknięte szlabanem, teren monitorowany i zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie w centrum, które łączy klimat kamienicy z nowoczesnym standardem. Po remoncie, z pełnym rozkładem i możliwością parkowania na zamkniętym terenie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam.Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow.59,85m2 na Orlej w Koszalinie.Mieszkanie mieści się na parterze w bloku 3-piętrowym,rozkładowe,dwustronne.Stan do remontu jak widać na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53,50 m² 6 710,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w Sianowie przy ul. Dębowej o powierzchni 53,50 m2. Mieszkanie ustawne przestronne, słoneczne, składające się z kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 951 zł35,56 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, antresoli, tarasu i ogródka, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 490 zł33,70 m² 19 064,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 082 zł24,95 m² 23 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu, mieszczącego się w inwestycji baysuites.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 000 zł48,12 m² 30 673,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament, sea&forest Międzyzdroje, balkon, miejsce parkingowe, komórka lokatorska, gotowy do użytkowania, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 750 zł57,71 m² 17 999,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | Sedina | Balkon z widokiem na wodę Wyjątkowy 3-pokojowy apartament położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Sedina, w pierwszej linii zabudowy nad Odrą. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38,35 m² 15 358,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 38,35 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brzegowej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,46 m² 17 142,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w inwestycji Penelopa Silver to nowoczesny lokal 2-pokojowy położony w ścisłym centrum Świnoujścia, przy ul. Tadeusza Kościuszki. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Elegancki w pełni urządzony apartament zlokalizowany w ekskluzywnym kompleksie Platinium Rewal w odległości 50m od morza. Platinium rewal aparthotel usytuowany jest w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, bardzo słoneczne, ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji dla kupującego Nowa niższa cena Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum miasta przy ul. Sucharskiego w Choszcznie na parterze w budynku trzylokalowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł26,40 m² 10 984,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży wystawione mieszkanie dwu pokojowe, z jasną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny przy ul. Fałata 3. piętro w 4-piętrowym bloku Oferujemy komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł78,38 m² 7 910,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m , zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł73,22 m² 9 287,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka. Oferta na Wyłączność. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,44 m² 12 905,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie tuż przy promenadzie w Kołobrzegu! Zaledwie 200 m od morza! Mieszkanie 2 pokojowe, które świetnie sprawdzi się do indywidualnego wypoczynku oraz jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30,94 m² 9 987,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,62 m² 10 370,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie ze słonecznym balkonem przy ulicy Zaplecznej! Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowa kuchnia, podłoga, drzwi wewnętrzne, sztukateria, nowe tynki gipsowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł69,70 m² 11 190,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Głowackiego w Koszalinie. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na mapie Stargardu - Osiedla Nowe Miasto. Na siedem etapów inwestycji składa się 50 budynków w część z parkingami podziemnymi, które tworzą kompletny ekosystem miejski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 znajdujące się na wysokim parterze niskiego budynku wielorodzinnego z 1992 r. Lokal składa się z 3 przestronnych pokoi, kuchni,.