dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. A. Cieszkowskiego 2a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 523 607 zł363,41 m² 12 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:2023

5 apartamentów W jednej inwestycji Darłówko Wschodnie | kilka kroków od plaży | nowy budynek z windą | większe metraże | wysoki potencjał najmu wakacyjnego Na sprzedaż pakiet 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 260 905 zł454,20 m² 11 582,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:18

 

Rok budowy:2023

Pakiet 8 apartamentów przy plaży 8 gotowych apartamentów w jednej inwestycji | Darłówko Wschodnie | parter / pierwsza kondygnacja | pakiet w promocyjnych warunkach cenowych | kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,14 m2, usytuowane w zadbanym bloku. Do lokalu przynależy również praktyczna piwnica, idealna do przechowywania rowerów, wózków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vavelia Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 2-pok., narożnego i jasnego mieszkania o powierzchni ~ 40 m z miejscem parkingowym w hali garażowej. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,73 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne bardzo zadbane i wyjątkowo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,73 m2 położone na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku na cenionym osiedlu Zielone Pole.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest kawalerka z antresolą, położona na 3 piętrze niskiego bloku z cegły na ul. Sarniej. Mieszkanie całkowicie umeblowane, idealne dla 1 osoby. Koszty miesięczne to czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł73 m² 12 589,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem , 5m2 komórką lokatorską oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,50 m² 12 174 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,50m2, położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Lokal jest ciepły, jasny i pachnie nowością, wykończony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36,20 m² 9 640,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu pum, co generuje pewnego najemcę. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,83 m² 11 644,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze na cenionym osiedlu Bałtyk w Grzybowie , to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Klonowica 35 w Szczecinie, osiedle Magnolia. W skład mieszkania wchodzi: -przestronny salon wyposażony w meble wolnostojące,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie znajduję się w Niemczech - Bagemühl zaledwie 30minut od Szczecina , 25 minut od Przecławia.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł52 m² 5 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem położone na II piętrze ocieplonego bloku pośrodku Os. Zachód. Powierzchnia użytkowa 52,10 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon od słonecznej strony -.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł46 m² 6 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie znajduję się w Niemczech - Bagemühl zaledwie 30minut od Szczecina , 25 minut od Przecławia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł57,50 m² 6 591,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Koszalinie. Mieszkanie z charakterystycznymi, wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami z 1932 r. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Klatka po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł38,41 m² 11 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament z Ogrodem na nowoczesnym osiedlu Ogrody Łukasiewicza Stargard Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 38.41 m2, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury. Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł59,18 m² 9 629,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 57,80 m2 położone na III piętrze bloku na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Pow. użytkowa 57,80 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie z balkonem położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie o dobrym rozkładzie - z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń. Osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie w centrum miasta. Zostało odświeżonie na ścianach położona gładź gipsowa. Na podłogach położone panele podłogowe. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż, nowoczesne i umeblowane mieszkanie w pięknej, cichej okolicy. Wykończone z wysokiej jakości materiałów. Ogrodzony i monitorowany teren. Prywatny parking ze szlabanami.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł104,75 m² 12 792,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament z ogrodem Warszewo / Osów (ul. Śródziemnomorska) Szukasz miejsca, które łączy wygodę mieszkania z przestrzenią i prywatnością domu?.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł98,28 m² 9 330,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym na sprzedaż! Lokal położony na nowo powstałym osiedlu budynków jednorodzinnych dwulokalowych w Tatowie. W około zabudowa niska jednorodzinna, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w Sokolińcu,położone blisko drogi nr 10 Stargard-Bydgoszcz. Połączenie kolejowe Szczecin-Piła.Mieszkanie z balkonem, położone na parterze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament 31m2 po podłodze 42m2 położony w nadmorskiej miejscowości Darłówko, przy ul. Północnej, na kameralnym osiedlu apartamentowców. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,85 m² 6 750,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja! Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj kilka kroków od portu i latarni morskiej w Kołobrzegu! Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, światła i wyjątkowego klimatu. Tak właśnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł49,29 m² 6 897,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, kameralną atmosferę i świetną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 53,26 m | Świetna lokalizacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł46,86 m² 4 908,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:33

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu kapitalnego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,86 m2, położone na parterze w 11-piętrowym wieżowcu w Stargardzie przy ul. Szewskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis budynku Na sprzedaż 20 nowoczesnych apartamentów w nowopowstającym budynku, zlokalizowanym jedynie 800m od plaży, w zacisznym miejscu w Ustroniu Morskim. Budynek w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86,30 m² 10 312,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie - Al. Piastów. Mieszkanie: - 86, 30 m2 - 3 pokoje, w tym jeden z antresolą - garderoba - kuchnia - łazienka - balkon - piwnica - 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł37 m² 11 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie - zostań pierwszym mieszkańcem! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 37 m2, położone na parterze nowo oddanego budynku, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 48 m2, na strzeżonym osiedlu, osiedle Jarzębinowe, ul. Dembowskiego, szczecin Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w nowoczesnym.