dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkowe , luksusowe mieszkanie , zaprojektowane z dbałością o komfort , funkcjonalność i nowoczesny styl. Przestronny , nowoczesny ,jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł28,10 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kompaktowej kawalerki z balkonem położonej na III piętrze niskiego budynku z windą na lubianym i poszukiwanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

536 200 zł35,99 m² 14 898,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy Bulwarach Szczecińskich, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł52,52 m² 3 217,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 52.52 m2 zlokalizowany w bloku na I piętrze w miejscowości Dobra przy ulicy Traugutta. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł74,41 m² 8 184,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta na wyłączność Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem w centrum Szczecina Mieszkanie zlokalizowane przy odcinku nowo wyremontowanej al. Wyzwolenia, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

521 390 zł31 m² 16 819,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywne apartamenty w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament 2 pokojowy 38,57 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament 450 m od szerokiej plaży, wśród sosnowego lasu. Idealne na własny wypoczynek i dochodowy wynajem obsługiwany przez profesjonalnego operatora. W skład 36,14m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Lewandowskiego, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł58,44 m² 3 062,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość w przystepnej cenie w Warszynie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,44 m2 w budynku dwurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament, 2 Pokoje , I piętro, 300 m od Plaży Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł87,43 m² 13 096,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Warszewo ->.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,78 m² 8 769,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m2 przy ul. Sikorskiego, ścisłe centrum miasta okolice Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja, komunikacja miejska oraz uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż piękne, przestronne, słoneczne mieszkanie położone na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.02 o pow. 33,43 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,41 m² 12 020,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 120,1 m2, zlokalizowane na piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się: -> Korytarz (duża szafa) -> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe) ->.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wybrzeże Władysława IV z widokiem na port w Świnoujściu. Wyjątkowa lokalizacja oraz kamienica, do której wejść możemy zarówno od ulicy Wyb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 45 m2 z balkonem. . Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł93,33 m² 15 536,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym Głębokie, blisko jeziora i lasu. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m ), stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,64 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad morzem idealny pod wynajem Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? Ten luksusowy apartament to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja premium tylko 600 m do plaży, 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,79 m² 14 481,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w Kołobrzegu przy ul. Kolumba. To miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% vat) Zapraszam na wirtualny spacer: Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Z radością przedstawiamy Państwu tę wyjątkową propozycję inwestycyjną, idealną dla osób poszukujących luksusowego mieszkania pod wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

764 100 zł54,46 m² 14 030,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w sercu miasta usytuowany w jednym z dwóch budynków zapewniających komfort i kontakt z przyrodą. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 54,46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł31,19 m² 7 470,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Choszczno, kawalerka, pierwsze piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Choszczno ul. Poziomkowa, wśród nielicznej zabudowy z widokiem na tereny zielone. Wygodny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij