dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 933 ogłoszenia

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,46 m² 16 358,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj W kołobrzegu - twój nowy adres - młyńska 10. Polecamy 2 pokojowy apartament w Kołobrzegu, usytuowany w eleganckim i zadbanym nowym apartamentowcu. Miejsce urokliwe, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 336 zł44,27 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-2 o pow. 44,27 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł85,85 m² 10 192,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 88m2 zlokalizowanego w centrum Szczecina , na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku z windą w ybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł68,50 m² 20 394,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- - - podana cena jest ceną brutto i po około 60 dniach dostaniesz z powrotem na swoje konto zwrot ponad 260 tys zł! - pamiętaj, nie musisz mieć działalności gospodarczej, aby dostać.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł63,47 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż duże mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych. Budynek oddalony od głównej ulicy, przed budynkiem duży, wygodny parking, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 49 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 000 zł47,41 m² 16 094 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo stylowe mieszkanie zlokalizowane w sercu kołobrzeskiej starówki. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w centrum z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł42 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament 2 pokojowy położony w idealnej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana około 100 m od morza oraz szerokiej, piaszczystej plaży położonej przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43,24 m² 9 248,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż oferuję przestronną i słoneczną dużą kawalerkę o pow. 43.24 m2 , zlokalizowaną na spokojnym osiedlu , bardzo blisko morza ok. 500m. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,20 m² 9 579,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy położonej w zacisznym zaułku ścisłego centrum Szczecina. Na powierzchnię 64 m2 nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina na osiedlu Turzyn. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kościuszki. Najem długoterminowy min. na rok - bez wypowiadania umowy na sezon letni zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł41,20 m² 26 699,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy plażą a promenadą. Na apartament o powierzchni 41,2 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 5 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 40m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,01 m² 19 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 35,01 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! apartament nad J. Pile! sprzedaż lub zamiana na 2 lub 3 pokojowe mieszkanie na parterze W bornem sulinowie! Informacje ogólne: mieszkanie o powierzchni 36,15 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł61,69 m² 7 132,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia bez prowizji - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,69 m , zaś całowitej 75 m położone na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 420 zł47,80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł37,40 m² 3 074,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest jest mieszkanie w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! tylko 135 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w pałacu - Głodzino, gm. Rąbino Na sprzedaż lokal mieszkalny z 2 pokojami położony w klimatycznym budynku pałacowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w miejscowości Trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,15 m² 11 914,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie zamkniętego osiedla Pionierów w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Międzyzdroje, promenada Gwiazd 28, apartament z widokiem, basen, sauna, 1 linia brzegowa. Top lokalizacja- 1 linia! W budynku basen i sauna! Ofertą sprzedaży jest apartament, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51,97 m² 10 371,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Portside Bałtycka - Kołobrzeg Przy zakupie apartamentu z miejscem postojowym oferujemy je teraz w specjalnej cenie za jedyne 18.000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,58 m² 9 803,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna, przestronna kawalerka z dużym balkonem na os. Majowym. Położona w niskim budynku na pierwszym piętrze. Mieszkanie z możliwością łatwego przerobienia na dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej ok. 53 m2 położone na piętrze kamienicy w centrum Stargardu, w rejonie ul. Wojska Polskiego. W skład nieruchomości wchodzą: - duży pokój od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 1 km od morza | Cena: 475 000 zł Szukasz super mieszkania nad morzem, w centrum miasta, z klimatem i niskimi kosztami utrzymania? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,65 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 położone na czwartym piętrze w kamienicy w Centrum przy al. Piastów. Wnętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł86,70 m² 4 844,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3- pokojowe mieszkanie na parterze z dostępem do ogródka w centrum Stepnicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 86,70 m2, na którą składa się salon z kominkiem, sypialnia, druga.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł47,62 m² 6 297,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,20 m2 położonego na 2 piętrze niskiego bloku. Lokalizacja -starówka ul. Mariacka. Mieszkanie składa się z : - trzy pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 60,18 m na parterze, na którą składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy | widok na morze | bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny z widokiem na morze o powierzchni całkowitej 67 m i powierzchni użytkowej 61,57 m na.