dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 936 ogłoszeń

619 000 zł65,60 m² 9 435,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 65,6 m , położone na 5. piętrze 8-piętrowego budynku z windą przy ul. Matejki w Świnoujściu. Lokal jest zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł64,52 m² 7 238,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce w sercu Wałcza! Marzysz o mieszkaniu, które będzie Twoją bezpieczną przystanią, inwestycją na przyszłość lub przestrzenią idealną na start? Poznaj nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje z balkonem i garażem | Nowa Przystań | ul. Heyki | Nad Odrą Opis oferty: na wynajem wyjątkowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Heyki , na prestiżowym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Podana cena w ofercie, jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Apartamenty znajdują się 50 m od plaży, przy samym zejściu na plażę. Inwestycja po odbiorze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102,45 m² 7 213,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2- poziomowe położone w Gryficach przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość zlokalizowana jest w kamienicy z czerwonej zabytkowej cegły, zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni użytkowej 66,17 m2, powierzchnia całkowita - 78,68 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53,21 m² 11 069,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania. Nieruchomość znajduje się w Mierzynie w niskim bloku z 2007r. Osiedle ogrodzone, monitorowane, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,43 m² 14 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 37,43 m Reda City, etap II ul. Bronowicka, gumieńce, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 536 zł86,13 m² 12 104,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w inwestycji Ventus Park - skrzyżowanie ulic Piastowskiej oraz Piłsudskiego. Do mieszkania miejsce postojowe na platformie w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B3 Powierzchnia 42,34 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł42,20 m² 15 402,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brzegowej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowsze budownictwo. Wysoki standard, dwa poziomy. Apartament bardzo ciepły, środkowy i słoneczny. Okna pcv z żaluzjami drewnianymi wykonanymi na wymiar. Garderoba i efektowna antresola to.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł82,81 m² 8 451,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe, pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 82,8 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku na osiedlu Kormoranów, na pograniczu dzielnic Warszewo i Żelechowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w centrum Świnoujścia gotowa do zamieszkania lub pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę położoną na 2. piętrze w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 700 zł40,51 m² 13 001,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,51 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł42,92 m² 7 455,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,92 m , zaś całowitej 51 m położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł32,20 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł44,51 m² 13 030,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To kameralne osiedle położone w Dziwnowie nad Morzem Bałtyckim. Inwestycja otoczona jest uroczym sosnowym lasem, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim Położenie gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,50 m² 10 704 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pierwsze 3 zdjęcia przedstawiają propozycję umeblowania pokojów* Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 2. piętrze zadbanego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł26,50 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, dopracowane i gotowe do zamieszkania od razu - bez listy do zrobienia. Przestrzeń zaprojektowana w bardzo funkcjonalny sposób. Duży, ustawny pokój oraz widna,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł59,40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się: - przestronny hall z zabudową meblową, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (przeznaczenie mieszkalne) o powierzchni ok. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2010 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 48,33 m z antresolą 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz naprawdę? A może chcesz bezpiecznie ulokować kapitał?.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł36 m² 10 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obecnie mieszkanie jest wynajmowane w cenie 2 tys/mies. Możliwość zakupu z najemcami. Roi - 6,5% Gościno - spokojne miasteczko, zaledwie 15 minut od Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu nad morzem #twojaprzyszloscmaswojadres Ekskluzywny apartament 2-poziomowy | 76 m | dwa przestronne tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 445 zł66,33 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45,90 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, szczecin ul. Kadłubka. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,9 m2 położone na parterze 4 piętrowego budynku przy ul. Kadłubka w rejonie dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł46,15 m² 8 927,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina ul. Gabriela Narutowicza, nowe Miasto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł123,09 m² 8 408,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Stylowe, duże mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum miasta, niedaleko Deptaku Bogusława. W okolicy restauracje, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,71 m (44 m powierzchni użytkowej), położone na 4. piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,50 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Płotach Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku w miejscowości Płoty. Nieruchomość o powierzchni 45,5 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,26 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze w Pasazu pod Gryfem. Ta przestronna nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł65,34 m² 4 591,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze niskiego budynku wielorodzinnego w Choszcznie z balkonem. Lokal o powierzchni 65,34 m2 składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł27,58 m² 26 649,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,80 m² 10 464,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w niezwykłej lokalizacji Świnoujścia Park Chopina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie! Dodatkowo garaż w budynku. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia z wygodą szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zubrzyckiego w Koszalinie! Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.