dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 936 ogłoszeń

599 000 zł49,29 m² 12 152,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,29 m2 położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy: warszewo przy ul. Łączna. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 49,60 m2 (ok. 55 m2) po podłodze, położone w szeregowcu 3 km od Maszewa (stodólska). Lokal składa się z dwóch poziomów + małej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,95 m² 14 075,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Idealny pod wynajem jak i do zamieszkania apartament znajdujący się na osiedlu z basenem i siłownią. W pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł133,86 m² 12 699,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 133.86 m , zlokalizowany w centrum Kołobrzegu. Opis nieruchomości: układ: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 924 zł73,47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc Lokalizacja to ścisłe centrum miasta: ulica Kujawska,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,34 m² 6 930,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji - Rejtana! Prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 2-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,60 m² 13 358,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Leśna, wisełka, gmina Wolin Powierzchnia: 39,2 m Czynsz: 870 zł Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,2 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem Symbol Mieszkania - bm2 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, taras 9,27 m2 Ogródek 41,12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 200 zł36,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 000 zł32,11 m² 12 239,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 525 zł56,65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. Przedstawione zdjęcia mają charakter ilustracyjny i służą zaprezentowaniu koncepcji wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł96,69 m² 8 253,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta. Stylowa przedwojenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - A.6.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,30 m² 9 541,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: - sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi apartament pod klucz położony w apartamentowcu na Starym Mieście przy ul. Staromłynskiej. Prezentowany lokal mieszkalny ma.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,06 m² 7 968,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim - to może być dobry moment. To mieszkanie jest idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,55 m² 9 857,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (45,55m2) znajdujące się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,28 m² 13 326,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł61,11 m² 12 747,50 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem -61,11m2, stan idealny, budynek z recepcją Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,11m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowa niższa cena! Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, zaledwie 50 metrów od plaży, położone w urokliwej części Międzyzdrojów. Ciesz się nadmorskim klimatem, korzystając.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł47,18 m² 9 983,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. 47,18 m | Rozkładowe | Zielone zamknięte podwórze | Kołłątaja Niebuszewo | Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 052 zł68,84 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 68,84 m , które zapewni Państwu komfort.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61 m² 10 163,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kołobrzegu przy starówce 1000 M do morza Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. powierzchnia użytkowa - 61 m2 nieruchomość jest usytuowana w bloku - 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 35,2 m w prestiżowym apartamentowcu Polonia przy ul. Portowej 18 w Kołobrzegu. Apartament posiada aktywne konta na .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem - pełna własność 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,98 m2, w układzie 1-stronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, wysokim bloku w malowniczej części Choszczna. To mieszkanie to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,89 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta na wyłączność! Na wynajem unikatowe z możliwością umeblowania (pod preferencje klienta) dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

871 995 zł37,51 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament typu A o powierzchni 37,51m2 położony w Rewalu w pierwszej linii zabudowy od morza. Jest to wyjątkowy apartament z dużym tarasem o powierzchni 9,65.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 60m2 powierzchni w skład której wchodzą dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, korytarz oraz taras 14m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,40 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią police, ul. Piłsudskiego Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników firm lub doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Szczecin, ul. Heyki / Zielonego Mostu (nowa Przystań) Nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest jasny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony w dzielnicy Kołobrzegu-Podczele na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1934 roku po generalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł44,69 m² 12 083,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,69 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,19 m² 7 654,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.