dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w Centrum Gryfina. Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze ocieplonego budynku, w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł47,02 m² 7 337,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z bezpośrednim zejściem do ogrodu w "willi Rosa" przy ul. Różana 2, położone na parterze o pow. 47,02 m2 składające z przestronnego pokoju dziennego, sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

567 500 zł85,90 m² 6 606,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 6 - pokojowego w Koszalinie! Prezentuje Państwu dochodowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 85,90 m2 użytkowej znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 000 zł36,94 m² 8 473,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania - Stołczyn, szczecin Parametry nieruchomości - Powierzchnia: 36,94 m - Liczba pokoi: 1 - Piętro: 1 z 2 - Typ kuchni: aneks - Rynek: pierwotny - Stan nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 118m2 w budynku dwulokalowym z 2024r. Nieruchomość w standardzie deweloperskim, kupujący nie płaci podatku pcc. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł56,70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 56,7 m2 położonego przy ul.Wojska Polskiego w Świnoujściu na osiedlu PLATAN COMPLEX. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 119 zł72,07 m² 20 787 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,9 m2 przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Nieruchomość położona jest na parterze i składa się z: - 2 pokoi - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 168 zł29,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na I piętrze z balkonem, windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A14 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka Powierzchnia 29,08 m2, balkon 1,80.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,12 m² 6 636,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

a sprzedaż bardzo ładne słoneczne mieszkanie położone w środkowej klatce na IV piętrze w bloku w lubianej lokalizacji przy u. Żabiej 13. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł47,22 m² 5 715,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Mieszkanie trzy pokoje z balkonem. Lokalizacja ulica Dąbrowskiego. Piętro 3. Powierzchnia 47.22 m2. Rozkładowe, wszystkie pomieszczenia oddzielne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Łukęcinie nad Morzem Bałtyckim. 500m od morza. Zamknięte osiedle tuż przy lesie. Powierzchnia mieszkalna 38 m , 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,30 m² 18 413,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a z Twojego okna (i wspólnego tarasu) roztacza się klimat nowoczesnego miasta? To mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,76 m² 21 350,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26 m , zaprojektowany przez architekta z dbałością o każdy detal. Mieszkanie usytuowane na parterze prestiżowego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,90 m² 13 067,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz. Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł84 m² 2 845,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 84m2 na 1 piętrze w miejscowości Tyn, pow. sławieński. rozkładowe duży taras około 20 m2 1 piętro plastikowe okna bezczynszowe (tylko koszty zużycia plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 1-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 375 zł25,10 m² 15 313,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatni, słoneczny, 1 pokojowy apartament typu studio, powierzchnia 25.1 m2, ogródek 19 m2, duże okna na basen, miejsce postojowe, plaża 600 metrów. Dlaczego tutaj? Sąsiedztwo przyrody. Morze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł60,05 m² 3 813,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,05 m w kamienicy przy ulicy Połczyńskiej idealne miejsce do życia w świetnej cenie! Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38,61 m² 16 058,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie blisko plaży - Kołobrzeg ulica Bałtycka! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu, zaledwie 600-700 metrów od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł35 m² 10 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m2 po remoncie kapitalnym / 2025 rok/ w kamienicy , oficyna , przy ulicy Św. Wojciecha, w samym Centrum Szczecina. Przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł88,50 m² 6 892,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin! Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów zutu oraz 850.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 48,14 m , zlokalizowane w ocieplonym budynku na os. Tysiąclecia, w bardzo dobrym stanie technicznym, częściowo umeblowane i nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49,90 m² 5 711,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł119 m² 7 815,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim o powierzchni 119m2 znajdujące się na 1 piętrze na powierzchnię którego składają się trzy pokoje o powierzchni 36m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz miejscem postojowym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. Kameralny, niski budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieduży apartament w Grzybowie z własnym miejscem postojowym. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest położenie na parterze oraz bezpośrednie wyjście na przestronny trawnik. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,73 m² 10 968,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Gryfice, 63,73 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,01 m² 10 459,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze luksusowego apartamentowca "widok". Budynek położony jest w spokojnej, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł43,68 m² 13 255 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję nowe, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze z własnym ogródkiem w Kompleksie Laola Spa w Pobierowie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Gdyńskiej w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w jedenastopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 926 zł67,78 m² 6 549,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego przy ul. Podleśnej wyjątkowa lokalizacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł27,70 m² 20 397,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu idealny jako inwestycja lub na własne potrzeby! Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 27,7 m, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35 m² 11 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze kameralnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63,13 m² 8 078,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,13 m2, położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Ogrody przy ul. Czarnieckiego w Kołobrzegu. To atrakcyjna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B4 Powierzchnia 42,94 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 10,54.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,19 m² 10 998,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje duży balkon widok na panoramę miasta Wiosny Ludów, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku. Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu.