dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 933 ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł133,44 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w kamienicy blisko Wałów Chrobrego 133 m , 4 pokoje, balkon Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 133,44 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże, przestronne 4 pokojowe mieszkanie w bloku. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 74 m2. Na podaną powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,62 m² 11 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna mini kawalerka o powierzchni 23,62 m, położona w zadbanym bloku mieszkalnym przy ul. św. Cyryla i Metodego w Szczecinie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74,90 m² 10 413,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na kołobrzeskiej starówce. Usytuowane na 2 piętrze. Składające się z otwartej widnej kuchni, pokoju dziennego, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,80 m² 9 935,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Drzetowo. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części osiedla, z dogodnym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,87 m² 6 272,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie w Wolinie ul. Sienkiewicza 8 Przedstawiamy przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,87 m , z dodatkową piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 696 zł29,92 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51,40 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze/10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w budynku na Os. Pyrzyckim z 2010 r., przy ul. Witkiewicza. Lokal o powierzchni użytkowej 53,57 m2 położony na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 070 zł56,18 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie wykończone "pod klucz"w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - centrum Goleniowa. Blok wyposażony w cichobieżne windy. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, lipiec, sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - ul. Rybacka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w Szczecinie Uwaga: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł36,50 m² 5 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m . Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł30,12 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Lokal jest efektem adaptacji poddasza z 2018 roku. Na powierzchnię 30,12 m2 składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Design i Komfort przy ul. Zwycięstwa - Nowoczesny Apartament z Klimatyzacją Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę najmu stylowego apartamentu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 czerwca, możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania 3 pokojowego z antresolą, znajdującego się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wygodny lokal mieszkalny w centrum miasta, jednocześnie około 450m od promenady. Powierzchnia: 63,77m2 - w tym salon z kominkiem, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. Parter. Bowid. Bez barier architektonicznych. 3 pokojowe o powierzchni - 66.4 m2, na parterze dwupiętrowego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35,82 m² 6 420,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,82m2 w centrum Reska. Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości P G.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.33 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł85 m² 5 635,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 zlokalizowane w Goleniowie. Teraz w rewelacyjnej cenie 495 000 zł. Na nieruchomość składa się z: - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 31 m2, położonego w prestiżowej inwestycji Wiedeński Park. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

707 700 zł64 m² 11 057,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujeny do sprzedaży atrakcyjne, 3- pokojowe mieszkanie o pow.63,52mkw usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu"Dolina Odry" na 3-piętrze, 4-piętrowego budynku przy ulicy Studziennej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W kompleksie "cesarskich Ogrodów" niepowtarzalny, wykończony I wyposażony W wysokim standardzie, oraz klimatyzowany, 2 pokojowy, apartament o pow. 41 m2 z balkonem W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na parterze nowego i nowoczesnego budynku przy ul. Miedzianej w Szczecin. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu nato.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 595 zł38,15 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego pod klucz* Apartamenty na sprzedaż w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł52,84 m² 17 316,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Premium Nad Morzem: gotowy, stabilny Dochód! Apartament Hotelowy z Antresolą w Royal Tulip Sand Kołobrzeg***** Kluczowe Atuty Oferty: gotowa Inwestycja: stały, pewny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,99 m² 10 786,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej przy Wałach Chrobrego. Budynek jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położone na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8,54 m² 15 105,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokal wykorzystywany mieszkalnie o powierzchni 8,54m2 na 3 piętrze w kamienicy na Niebuszewie. Lokal ma statut lokalu niemieszkalnego ale jest przygotowany pod wynajem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,70 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w spokojnej i przyjaznej okolicy - Magnolia Park Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 821 zł47,48 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,82 m² 18 984,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal apartamentowy w dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu! Ten 2-pokojowy apartament o pow. 36,82 m2 ze słonecznym balkonem położony w kompleksie 'bliżej Morza', jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 525 zł41,15 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,98 m² 8 460,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zachęcam do obejrzenia wirtualnej prezentacji oferowanego mieszkania! Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48,90 m² 42,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,90 m , położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Robotniczej w Szczecinie. Układ pomieszczeń: - salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,53 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.