dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka zlokalizowana w budynku z 2025 roku 50m od przystanków tramwajowych i autobusowych. Na powierzchni 25m2 znajdziemy niezwykle jasny pokój z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł28,69 m² 12 722,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Międzyzdrojach przy ulicy Kolejowej. Odległość od morza ok. 1km. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Powierzchnia nieruchomości wynosi 29.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,55 m² 13 625,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Kołobrzegu z basenem i spa - gotowy do wynajmu! Idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy - mieszkanie już funkcjonuje w systemie Klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,03 m² 6 707,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego położonego w Gryficach przy u. Nadrzecznej. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku wielorodzinnym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa Oferta: luksusowy Apartament w Baltic Park Loft, świnoujście. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 44,8 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł42,91 m² 15 777,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal położony przy ul. Morska 10 w Rewalu. Lokal z niepowtarzalnym bezpośrednim widokiem na morze. Mieszkanie położone na 1 piętrze i w skład niego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na nowo wybudowanym, zamkniętym osiedlu Perseusza w Stargardzie. Nieruchomość została wykończona pod klucz ,.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł65,12 m² 10 133,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m , położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w miejscowości Karnice. powierzchnia 50,90 m2 w skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w apartamencie przy starówce. Kup apartament inwestycyjnie. Nabycie bez pcc 2%! Kameralne mieszkania w tym budynku są jedyne w swoim rodzaju. To wyjątkowe miejsce, aby mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 11 878,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy dostanie zwrot podatku 23% vat, czyli ponad 100 tysięcy zł dostaniesz z powrotem na swoje konto - nie płacimy pcc - - - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 375 zł41,15 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

366 900 zł47,82 m² 7 672,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa pokoje w okolicach Parku Żeromskiego o powierzchni 54m , drugie piętro. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. - salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,04 m² 11 084,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Nowoczesne osiedle składające się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna kawalerka położona na 1 piętrze niskiego ocieplonego bloku z cegły. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Składa się z salonu, osobnej dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 160 zł61,47 m² 9 893,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry :) Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Mieszkanie w Pyrzycach przy ulicy 1 Maja. Dwa pokoje na 1 piętrze z balkonem. Powierzchnia 49 metrów. Mieszkanie rozkładowe, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł31,72 m² 11 002,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Gotowa , wykończona, klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy al. Piastów. Adaptacja poddasza: - pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 24,23 m2 - łazienka 4,00 m2, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,70 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z Widokiem na Panoramę Szczecina Świerczewo, ul. Antoniego Kaliny Na sprzedaż jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

821 726 zł51,39 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| szczegóły dotyczące lokalu: - powierzchnia 51,39 mkw. - lokal składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki, loggii - wyposażenie lokalu w cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,13 m² 8 514,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Kołobrzeg doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca pkp Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł71,70 m² 7 656,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozciągają.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,50 m² 11 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W angel estate Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. To mieszkanie daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowym budynku Podjuchy Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na trzecim piętrze zabytkowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł99 m² 6 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 58,5m2 na pierwszym piętrze oraz pomieszczeniami przynależnymi (3 pokoje z łazienkami) w pawilonie użytkowym łącznej powierzchni 40,5m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie - parter domu | ul. Rejtana, koszalin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na parterze domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł44,60 m² 22 354,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m ) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł40,04 m² 31 468,53 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w 4-gwiazdkowym obiekcie Porta Mare && Active Resort, położonym w miejscowości Dziwnówek - tuż przy samej plaży, w pierwszej linii brzegowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m Budynek: nowy (oddany w 2024), energooszczędny, z monitoringiem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską Opis nieruchomości *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 300 zł38,48 m² 9 909,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament nad morzem, 1300 metrów do plaży. Apartament znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji w odległości 1300 metrów od linii morza. Powierzchnia użytkowa to 38,48 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł97,79 m² 4 591,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy lokal do adaptacji o aktualnej powierzchni 97,79 m2 zlokalizowany w centrum miasta Kamień Pomorski. W otoczeniu nieruchomości mieści się Port Morski, przeróżne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł215,99 m² 1 713,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku w mieszkalno-usługowym przy ul. Morskiej nr 41. Lokal usytuowany na parterze, wejście do lokalu z tyłu budynku, od parkingu. Wysokość lokalu ok.

Szczegóły ogłoszenia

474 900 zł43,70 m² 10 867,28 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , zlokalizowane w spokojnej części Szczecina - dzielnica Świerczewo! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Pogodna i Krzekowa, ul. Sosabowskiego. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

510 900 zł67 m² 7 625,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż posiadam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m2 , położone na 3 piętrze w najstarszej , zabytkowej kamienicy w Kołobrzegu. Lokal po świeżym remoncie , gotowy do.