dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

4 500 zł43,51 m² 103,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (43,51 m2) na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z prestiżowych dzielnic Szczecina - Warszewo. Na powierzchnię użytkową 60m2 składają się: - przestronny salon - Widna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Gen. Stanisława Maczka (2021 r.) - tylko 750m od morza. Osiedle z dużą ilością zieleni dookoła, w pobliżu Park im. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

202 241 zł34,04 m² 5 941,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-2-28.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł46 m² 2 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Obniżka ceny : 99 000 zł! Zapraszam do kontaktu. Oferta na wyłączność. Kontakt Z agentem :   michał wojtysiak apartament Nieruchomości o.Piła Na sprzedaż mieszkanie na urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 000 zł22,27 m² 12 303,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy apartament w Rewalu, położony 600 metrów od morza. Apartament zlokalizowany na pierwszym pietrze w budynku jednopiętrowym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł55,50 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: duże okna do.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130,95 m² 10 683,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa okazja na starym Pogodnie Diament do oszlifowania! Szukasz nieruchomości z duszą , której nie zastąpi żadne nowoczesne budownictwo? Mam przyjemność zaprezentować ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł68,79 m² 11 556,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach. Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy. Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł80,40 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

NA sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Kołłątaja 30 Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Oferuję mieszkanie na 3. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,91 m² 7 308,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy - Bałtycka! Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł63 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Spółdzielcze prawo własnościowe! Na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie na osiedlu Bukowym. Nieruchomość o powierzchni 63 m , która dzięki swojej lokalizacji na wzniesieniu oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł89,08 m² 10 990,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 000 zł54,84 m² 18 563,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w uzdrowisku Dąbki, tuż przy plaży. Dąbki to niewielka miejscowość wypoczynkowa koło Darłówka. Niezwykła bo bez wielkich hoteli, z czystymi szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,1 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu w pobliżu parku. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze (z 6) nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100,34 m² 5 630,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2 Główne atuty nieruchomości - przydomowy ogródek - orientacja dwustronna - 12 km od kołobrzegu - garaż na posesji - duży taras - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i w pełni wyposażona kawalerka w samym sercu Szczecin, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na poddaszu zadbanej, odnowionej kamienicy, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,36 m² 7 041,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 35,36 m2 | Koszalin, ul. Nowowiejskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2. Na metraż nieruchomości składają się: - korytarz (zabudowana szafa typu komandor) - Salon z aneksem kuchennym (aneks wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,68 m² 22 337,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament w pierwszej linii zabudowy przy nadmorskiej promenadzie w Świnoujściu to rzadko spotykana oferta, łącząca topową lokalizację z funkcjonalnym metrażem idealnym pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł82 m² 10 548,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warzymice, os. Brzeziny, 3 pokoje, 82 m2, balkon, możliwość zakupu garażu Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 82 m2 (67 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

756 480 zł47,28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament z widokiem na Port Jachtowy - 400 m do plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy parku Teatralnym, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł58 m² 3 446,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą 2-pokojowego mieszkania z potencjałem i własną przestrzenią Tywica, gm. Banie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 58.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | parter | zabudowany balkon | blisko centrum i morza | Kołobrzeg Na sprzedaż bardzo zadbane, jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,90 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w Darłowie - ul. Gen. Józefa Sowińskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 71,90 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Generała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - komfortowe mieszkanie - smart loft - o powierzchni 42 m2 położone w budynku po dawnej fabryce papieru z XIX wieku. Nieruchomość po rewitalizacji zakończonej w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64,11 m² 5 287,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 64 m centrum Nowogardu, 150 m od jeziora Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,11 m , usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł40,94 m² 13 067,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Verona Mielno Twoje miejsce nad Bałtykiem! oferta sprzedaży apartamentów W mielnie Z przyjemnością prezentujemy Villa Verona - wyjątkową inwestycję apartamentową w sercu Mielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 612 zł37,80 m² 14 037,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu To doskonała okazja, aby zamieszkać w prestiżowej inwestycji nad Bałtykiem lub zainwestować w luksusową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,50 m² 11 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, położone w ścisłym centrum miasta. Lokal bezczynszowy, co stanowi ogromny atut i gwarancję niskich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł152,41 m² 4 914,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W okazyjnej cenie, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na Osiedlu `patio Apartments I` w nowym budownictwie, przy ul. Gen. Józefa Hallera. Mieszkanie o powierzchni 68,48 m2 składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł44,83 m² 7 584,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - W tej inwestycji dostępne są mieszkania od 30,07 m2 do 75,85 m2. W budynkach zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A6 Mieszkanie o powierzchni 42,94 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł71,18 m² 6 743,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam piękny, 3-pokojowy apartament wykończony pod klucz Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów. Uklad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,92 m² 15 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości. Znajduje się ono na pierwszym.